Fotografas Victor Morozov pristato seminarą „Stilinga nuotaka“

Laura Vagonė

Jau pats vestuvių planavimo procesas turi būti šventė! Mano siekis yra, kad kuo daugiau gerų emocijų ištiktų poras, kurios ruošiasi vestuvėms. Todėl džiaugiuosi galėdama su skaitytojais pasidalinti patirtimi, idėjomis ar net fantazijomis vestuvių tema. Vestuvėse nieko nėra privalomo ir beveik nieko neįgyvendinamo, tad kurkite savo šventę savęs neribodami, o aš pasistengsiu Jums padėti patarimais.

2014 m. vestuvių tendencijos – tikrumas ir originalumas

Kai nuolat sukiesi vestuvių planavimo versle, gana paprasta kalbėti apie ateinančio sezono tendencijas, jei gebi analizuoti ir sisteminti tą nenutrūkstamą informacijos srautą, kuriuo kasdien dalijasi internetas. Ir net jei pati ne kartą teigiau, kad vestuvių rinka keičiasi labai labai lėtai, tam tikras tendencijas įžvelgti visada įmanoma. Aišku, kadangi dauguma besikreipiančių į planuotoją tuokiasi pirmą kartą, tai viskas, kas susiję su žodžiu vestuvės, gali pasirodyti nauja ir dar negirdėta.

Viskas ką reikia žinoti apie vestuvių planuotojas

Būsiu atvira: prieš gerus 20 metų retas lietuvis žinojo tokią profesiją – vestuvių planuotoja. Ir be jokios pavydo gaidos turiu pripažinti, kad šioje srityje vėliavnešė yra Kristina Kaikarienė, pirmoji išdrįsusi kaip tik taip įvardyti savo pareigas ir pradėti kurti šventes, kurios visiškai skyrėsi nuo tradicinių užstalės vestuvių su piršlio korimu ir abejotino muzikinio išsilavinimo linksmintojais. Buvo mergaičių, kurios žiūrėdamos televizorių svajojo apie vestuves kaip iš kino filmo, buvo mergaičių, kurios svajojo tokias kada nors suorganizuoti. Realybė nėra tokia romantiška ir saldi. Bet mes čia ne apie tai.
 

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika