Žiema - labiausiai nepatrauklus metas vestuvėms

Lietuvis weddings

Vestuves mes ne tik planuojame - vestuves mes išgyvename. Esame komanda, todėl mes stabilūs ir patikimi. Mums labai svarbios smulkmenos – nes jos kuria visumą, bet keksiukai ir gėlės - tik labai maža dalis to, kas iš tiesų sudaro vestuves. Jūsų šventė mums - daugiau nei dekoras. Mes kuriame tai, kas neapčiuopiama, bet jaučiama ir atsimenama geriausiai - atmosferą, nuotaiką, jaukumą ir emocijas. Darome tai jau 10 metų. Daugiau apie mus - www.lietuvis.lt

Į ką atkreipti dėmesį samdant paslaugų tiekėjus?

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį samdant paslaugų tiekėjus? Pasitikėkite tik Jums pažįstamų žmonių, kurių skoniu neabejojate, rekomendacijomis. Elektroninėje erdvėje rekomenduojančių žmonių skonis ir kokybės supratimas gali kardinaliai skirtis nuo Jūsų. Ir dar daug kitų patarimų.

Kaip pasirinkti tuos vienintelius paslaugų tiekėjus?

„Ar dirbate Kaune?“, „Gal žinote vestuvių vedėją iš Marijampolės?“, „Ieškau fotografo Alytaus rajone“. Tokius klausimus labai dažnai girdi paslaugų vestuvėms teikėjai. Dauguma savo vestuves planuojančių porų ieško jų iš savo ar bent jau kuo artimesnio miesto. Noras samdyti paslaugų teikėją iš savo miesto dažniausiai kyla dėl dviejų svarbių priežasčių. Kokių, skaitykite tekste.
 

Kaip paįvairinti vakarą bijantiems, kad DJ ir vedėjo nepakaks

Vedėjas ir DJ – vestuvių vakaro programos „karkasas“ ir „atrama“. Visa kita – priklausomai nuo to, kiek turite laiko, išradingumo ir jūsų biudžeto dydžio – papildomi, vakarą pagražinantys, paįvairinantys ir paskaninantys priedai.

Kuo muzikantai skiriasi nuo muzikos grupės

Ar muzikantai ir muzikinė grupė vienas ir tas pats? Atsakymas yra ne. Jeigu kas nors iš jūsų vis dar dvejoja, ar savo vestuvėms rinktis muzikantus ar muzikos grupę, pateikiame esminius jų darbo vestuvėse skirtumus.

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika