Paroda „Mūsų vestuvės“ šiemet vėl kitokia

Laura Petrauskaitė

Mano arkliukas – natūralumas. Susitikusi su kliente pirmiausia stengiuosi suprasti, kokia ji yra, o ne kuo turėtų tapti. Kadangi studijavau teatrinio grimo dizainą, labai gerai skiriu žmogų nuo personažo. Kaukių nekuriu. Man veidai savaime unikalūs. Todėl manau, kad vizažisto siekis – surasti tinkamiausią būdą prakalbinti jau esamą grožį. Stengiuosi tik paryškinti asmenybės portretą. Todėl per grimo sesijas man labai svarbus kontaktas su žmogumi. Neįkyrus, tiesiog šiltas. Grimuodama jaunąsias juokauju, kad esu sudariusi slaptus sandėrius su jaunikiais: vyrai visada laimingiausi, kai jų moteris tikra. Ir jiems patinka vestuvių dieną atpažinti mylimąją. Nuoširdžiai tikiu, kad grožis slypi paprastume. Šių principų laikausi ir kurdama stilių. Man pasisekė, kad dirbau su kūrybingiausiais žmonėmis įvairiuose Lietuvos mados žurnaluose. Subrandinau pojūtį, kas yra stiliaus visuma, tai pritaikau darydama makiažą: derinu jį prie šukuosenos, suknelės, sezono. Vizažistės ranką lavinu jau 12 metų. Per tą laiką turėjau progos dirbti su tokiais labai talentingais Lietuvos fotografais kaip Tomas Kauneckas, Gediminas Žilinskas, Oksana Točickaja, Tomas Vyšniauskas, Tadas Černiauskas, Modestas Ežerskis, Nelė Chomičiūtė ir kiti. Gera, kad galiu dalytis grožiu.

Vizažistė L. Petrauskaitė: natūralumas – makiažo tendencija

Kiekviena jaunoji savo vestuvių dieną nori atrodyti įspūdingai, todėl makiažas šią nepaprastą dieną yra labai svarbus. Kokį makiažą pasirinkti? Kaip jį išlaikyti kuo ilgiau? Ir kaip reikėtų pasirūpinti savo oda prieš didžiąją šventę? Apie visa tai ir dar daugiau pasakoja vizažistė Laura Petrauskaitė, turinti 12 metų patirtį vizažo srityje.

Kas pirmiau: šukuosena ar makiažas?

Šįkart skubame į pagalbą toms nuotakoms, kurios užduoda sau klausimą, ką pirmiau darytis: šukuoseną ar makiažą? Mūsų patarimas – laikytis nerašytų taisyklių. Pirmiausia susitvarkykite plaukus ir pasidarykite šukuoseną, taip išvengsite streso dėl sugadinto ar nutekėjusio makiažo.
 

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika