Filmo „Ir kaip ji viską suspėja?“ scenarijų kūrė romantinių komedijų guru

ZOOMBOOK

Jūsų vestuvės – tai diena, kurios akimirkas norėsis prisiminti visą gyvenimą. Fotoknygų spaudos profesionalai ZOOMBOOK sukūrė nemokamą fotoknygų maketavimo sistemą, kurioje nuostabią savo vestuvių fotoknygą galėsite susikurti patys. Naudotis šia sistema yra išties paprasta: pasirinkite patinkantį fotoknygos formatą, įkelkite nuotraukas ir išdėliokite jas taip, kaip patinka! Jums suteikiamos praktiškai neribotos kūrybos galimybės, tad pasikvieskite mylimą žmogų kurti kartu ir nuspręskite, kaip atrodys jūsų vestuvių fotoknyga: nuo viršelio iki paskutinio puslapio. Kad nepritrūktumėte originalių idėjų ne tik kuriant vestuvinę fotoknygą, bet ir planuojant vestuvių šventės dekoracijas, papuošimus ar dovanas svečiams, dalinamės kūrybingomis ZOOMBOOK idėjomis kaip sukurti gražiausią gyvenimo šventę.

Vestuvių idėjos: dovanos pamergėms

Kokios būtų vestuvės, jei negalėtumėme šia švente pasidalinti su brangiausiomis moterimis? Net ir sukant jaukų šeimos lizdelį, nepamirškite savo pamergių, su kuriomis kartu patyrėte ir išgyvenote tiek daug. O jas pradžiuginti galite originaliomis suasmenintomis dovanomis. ZOOMBOOK komanda siūlo keletą idėjų, kurios padės sukurti kažką išties ypatingo.

Idėja vestuvėms: dekoruojame fotodrobėmis

Kiekviena nuotaka trokšta, kad jos vestuvės būtų nepakartojamos ir tobulos iki pačių smulkmenų – nuo pritrenkiančios suknelės iki cukrinių širdelių ant torto. Siekdami originalumo ir jaukumo, dažna jaunavedžių pora nusprendžia patys dekoruoti savo šventės aplinką asmeninėmis nuotraukomis, rankų darbo papuošimais ar net pačių gamintais skanėstais. O kad ir jūsų vestuvės būtų artimos širdžiai bei maloniai nustebintų dalyvaujančius svečius, ZOOMBOOK siūlo papuošti jas fotodrobėmis.
 

Vestuvių idėjos: svečių fotoknyga

Svečių knyga – tradicinis vestuvių elementas, kuriame įamžinti sveikinimai metai iš metų džiugina jaunavedžių porą. Juk joje svečiai išreiškia savo gražiausius palinkėjimus, dalinasi šeimyniniais patarimais, primena juokingą nutikusią istoriją ar net sukuria trumpą eilėraštį. Svarbiausia, kad visi knygoje parašyti žodžiai būtų iš širdies, o taip rašyti žmones tikrai įkvėps netradicinė svečių fotoknyga. Beto, aukštos kokybės fotoknyga taps ir puikiu dekoracijos elementu jūsų vestuvėms. O mes pateikiame jums keletą patarimų, kaip ją susikurti.

Kiekvienas svečias tampa fotografu: INSTAGRAM

Profesionalios vestuvių fotosesijos – vis dar populiaru, tačiau šių laikų mobiliosios technologijos kasdien keičia mūsų požiūrį į fotografiją. Dabar kiekvienas svečias gali tapti vestuvių fotografu ir vos per keletą sekundžių pasidalinti šventės akimirkomis socialiniuose tinkluose. „Instagram“ programėlės pagalba, galėsite jau tą pačią dieną džiaugtis smagiausiomis savo vestuvių nuotraukomis. Jūsų svečiai tikrai nepraleis progos padaryti daug spontaniškų kadrų savo mobiliaisiais telefonais, o jūs galite paprašyti jų prisidėti prie nuotaikingos ir įvairiapusiškos jūsų vestuvių akimirkų galerijos. Skamba sudėtingai? Nesirūpinkite, jums tereikės tik iš anksto pasiruošti.

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika