Praskaidrinkite vestuves su „Happy Box“

Andrius Mašauskas

Andrius dukart Lietuvos atviro kirpėjų čempionato Grand Prix laimėtojas, bendro įvaizdžio konkurso Wella Trend Vision Awards 2006 nacionalinio turo laimėtojas (International Wella Trend Vision Awards 2006 – IV vieta); Atviro Europos čempionato OMC 7 vietos laimėtojas (2002); 2007 m. įgijo stilistikos ir įvaizdžio formavimo diplomą Dolores akademijoje (Maskva), prestižinių pasaulinių konkursų AIPP (Barselona) ir Alternative Hair Show (Londonas) finalistas (2009); triskart Auksinių žirklių konkurso laimėtojas (2006, 2007, 2010).

Stilistinė visuma nuotakai labai svarbu

Mielos nuotakos, tądien mes visos esame nepakartojamos. Už tai dėkojame grožio ir stiliaus specialistams. Bet kaip pradėti kurti savo stiliaus viziją ir ką prie ko derinti? Apie visa tai mums pasakoja „Auksinių žirklių“ savininkas ir ApieVestuves.lt grožio ekspertas Andrius.

Kokios garbanos madingos šią vasarą?

Ar žinojai, kad šią vasarą madingos didelės garbanos? Andriaus atsakymai į jūsų klausimus užduotus ApieVestuves.lt Facebook puslapyje. Mūsų stiliaus ekspertas sulaukė jų nemažai, todėl viskas apie plaukus, šukuosenų madas nuotakoms ir ne tik Jums, mielosios.
 

Plaukų gofravimas vėl madingas

Turime pritrenkiančių naujienų - plaukų gofras vėl madingas. ApieVestuves.lt stilistų komanda Andre Team jums, mielosios, ne tik parašė apie tai, bet ir surengė fotosesiją. Tad skaitom ir žiūrim apie tai, apie ką kalba ir Chanel mados namai.

Vestuvių iškilmėms: kare kirpimas ar kuodas?

Svajojate apie ilgas garbanas, nors esate trumpaplaukė? Vestuvių dieną norite atrodyti visiškai kitaip? ApieVestuves.lt stilistas Andrius Jums turi keletą pasiūlymų ir idėjų. Šįkart apie pridėtinius plaukus. Išduosiu paslaprį - foto galerija įspūdinga.

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika