Seminaras „Stilinga nuotaka“ subalansuotas tik nuotakoms, bet ir apie vyrus

Giedrė Klimienė

Esu psichologė Giedrė Gutautė. Mano pagrindinė profesinio domėjimosi sritis yra darna šeimoje ir šeimos gerovė. Savo profesinėje veikloje didelį dėmesį skiriu vyro ir moters santykių darnos klausimui bei skyrybų prevencijai. Esu padariusi ne vieną vyro ir moters santykių tyrimą. Portalo skaitytojams tikiuosi padėti atsakyti į klausimus iškilusius prieš vestuves ir po vestuvių. Tad, draugaukime.

Šeimos psichologė atsako į Jūsų klausimus

Mielieji, džiaugiamės pristatydami naują ApieVestuves.lt ekspertų komandos narę - Giedrę. Šeimos psichologė atsakys į visus Jums iškilusius klausimus ir patars. Siųskite klausimus Giedrei el. paštu [email protected] O šįkart ji atsako į klausimus: kas yra santuoka, žmona, vyras? ir kt. Įdomu?

Šeimos psichologė atsako: kodėl vyrai vengia planuoti vestuves ir kas yra santuoka?

Šeimos psichologė Giedrė ir toliau atsakinėja į Jūsų klausimus. Šįkart Martos ir Egidijaus klausimų atsakymai. Turi klausimų ir Tu? Siųsk elektroniniu paštu [email protected]
 

Šeimos psichologė Giedrė atsako: kodėl bijau tuoktis?

Šeimos psichologė Giedrė atsako į Jūsų atsiųstus klausimus. Taigi, kodėl nors ir mylime, bet bijome tuoktis? Kodėl būsimoji žmona planuoja vestuves ištisą parą ir kodėl taip dažnai pykstamės planuodami vestuves ir prieš pat jas? Jei turi klausimų ir Tu, siųsk el. p. [email protected]

Šeimos psichologės atsakymai

Kaip paruošti mažuosius tėvelių vestuvėms? Kaip mylimąjį įtraukti į vestuvių planavimo darbus? Šie ir dar daugelis panašių Jūsų atsiųstų klausimų šeimos ir vaikų psichologei G. Gutautei jau publikuojami. Linkime atrasti visus atsakymus. O jei turi klausimų ir tu, siųsk juos [email protected] arba rašyk komentarų skiltyje.

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika