Patarimai nuotakoms iš V. Prokofjevos lūpų

IR AŠ BUVAU NUOTAKA

Čia sudėta visų buvusių nuotakų patirtis. Ką jos išgyveno, ką rekomenduoja ir ką pataria tau, planuojančiai vestuves. Skaityk, vertink, dalinkis, papasakok...

12 rekomendacijų iš buvusių jaunavedžių

Daugelis jau susituokusių porų įvardijo šiuos dalykus, kaip tokius, dėl kurių gailisi, kad nepadarė. Kokius? Skaitykite plačiau tekste.

L. ir T. Rimgailos parodė artimiesiems, kad vestuvės gali būti kitokios

Liucina ir Tadas Rimgailos susituokė 2013 m. birželio 1 d. Vilniuje, Dievo Gailestingumo bažnyčioje, o vakarinė dalis vyko restorane „Terrazza“ taip pat sostinėje. Pora bičiuliavosi ganėtinai ilgai, nes kartu dalyvavo Liucinos sesers ir Tado geriausio draugo vestuvėse, tačiau tik po daugiau kaip 3 metų pradėjo draugauti ir tada jau po 4 mėnesių Tadas pasipiršo, o po nepilnų metų jie susituokė. Šventėje dalyvavo beveik 50 asmenų. „Per vestuves jaučiausi pasakiškai gerai! Vyras irgi . Diena praskriejo kaip viena akimirka ir tik to gaila. Paryčiais važiuodami namo jau kalbėjome, kad būtinai kartosime“, – pasakojo Liucina.
 

Vis dar neįprasto formato Eglės ir Manto vestuvės

Eglė (28) ir Mantas (36) – du žmonės, kurie vos susipažinę suprato, kad tos pačios krypties vėjas pučia į jų bures ir kartu jie pasieks meilės uostą. Tokie apibūdinimai jiems parinkti ne veltui, kadangi Eglės ir Manto istorijai Trakai ir pasiplaukiojimas Galvės ežere turi ypatingą reikšmę. Kokia ji? Jaunavedžiai tuo mielai pasidalino su ApieVestuves.lt skaitytojais. Taip pat jie atskleidė, kaip jie sukūrė savo šventę: vis dar neįprasto formato, bet patenkinusią visus lūkesčius.

2016-ųjų nuotakos fotografų prašo šių dalykų

Juostinė fotografija, dronai, nuotraukos tarsi iš mados žurnalo, mažiau filtrų arba be jų, dūminės bombos ir kiti - tai dalykai, ko nuotakos prašo fotografų. Kas kaip kodėl ir ar tai pasitvirtins kviečiame paskaityti tekste apie vestuvių fotografijos naujienas.

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika