KONKURSAS JUVELYRAMS: 2017 M. TENDENCIJOS

Karolina Taraškevič

Pirmosios Lietuvoje makiažo studijos įkūrėja. Turinti įvaizdžio dizainerės bei vizažistės specialybes. Šioje srityje jau aštuoneri metai. Nuolat dirba su garsiais šalies fotografais (Tomas Kauneckas, Gediminas Žilinskas, Rokas Darulis, Tadas Černiauskas, Reda Mickevičiūtė, Eigirdas Scinskas, Albert Pocej) ir kt. Jos atliktus makiažus galite aptikti žurnaluose: “Ieva”, “Žmonės”, “Cosmopolitan”, “Stilius”, “Laima”, “Moteris”, “Privatu”, “Jurgita”, “Playboy”, “370”, "VMG" ir kt. Karolina yra baigusi daugybę įvairaus profilio vizažo kursų ir seminarų, klausiusis paskaitų pas tokius specialistus, kaip A. Vasiljevas, Ž. Dubska, sėmusis mokslo įvairiose Lietuvos mokyklose, rengiančiose specialistus („Eliza“,„SLA“, „Make Up Store“, „Bogomolov Image School“). Taip pat nuolat dalyvaujanti grožio festivaliuose, makiažo specialistų konkursuose ir parodose („Nevskie berega“, „Pelenė“, „Svajonių vestuvės“, „Moters pasaulis“ ir kt.). Nuo 2009 m. priklausanti Lietuvos grožio profesionalų asociacijai. Dažnai samdoma kaip vyriausioji makiažo specialistė mados pasirodymuose. Jau keli metai pati veda makiažo kursus ne tik moterims, bet ir profesionalams, veda "Make Up For Ever" seminarus vizažistams. Paskutinius kelis metus dažnai dirba su užsienio dizaineriais bei žurnalais (“Marie Claire” ir “Atelier” (Indija)).

„Swarovski“ - geriausi nuotakų draugai

Vestuvių dieną nenori segtis vėrinių ant kaklo? Svajoji išbandyti kažką naujo ir žibėti tądien labiau nei bet kuri žvaigždė? Mūsų grožio ekspertė Karolina šįkart su Jumis, mielosios, dalinasi labai gražia idėja. Tad skaitome ir žiūrime tobulą galeriją. „Swarovski“ - geriausi nuotakų draugai.

Kaip išsirinkti grožio specialistą?

Kiekviena nuotaka svajoja apie tobulą suknelę, makiažą, šukuoseną, manikiūrą ir kita. Gražintis pačiai ar samdyti specialistus? - jei atsakydama į šį klausimą, renkiesi specialistus, tai šis straipsnis kaip tik tau. Mūsų grožio specialistė dalinasi patirtimi ir patarimais kaip išsirinkti tau labiausiai tinkantį ir patinkantį. Tad apie viską iš pradžių.
 

Ar verta daryti bandomąjį vestuvinį makiažą?

Nuotakoms labai svarbu, kaip jos atrodys tą vienintelę dieną, todėl eksperimentuoti su savo išvaizda nederėtų. Bandomasis makiažas, šukuosena, keli suknelės primatavimai - puiki išeitis patikrtinti ar viskas tinka ir patinka. Šįkart mūsų grožio ekspertė Karolina atsako Jums, mielosios, ar verta darytis bandomąjį makiažą?

Vizažistės patarimai nuotakai

Mielosios, jei norite vestuvių dieną atrodyti nepriekaištingai ir laimingos, nepamirškite sočių pusryčių, gerti daug vandens ir išsimiegoti. Bučiniai ir laimės ašaros tikrai nesugadins Jūsų makiažo jei būsite pailsėję ir gerai nusiteikę. Keli vizažistės patarimai tik Jums. Ar kada nors pagalvojote kaip bučiuotis per vestuves?

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika