Nuotakos dienos planas (atsisiųskite)

Mindaugas

Sveiki visi, besidomintys vestuvėmis. Trylikos metų bendradarbiavimo su didžiausiomis Lietuvos firmomis ir organizacijomis patirtis organizuojant, konsultuojant bei vedant pramoginius ir oficialius renginius suformavo kitokį požiūrį į šią išskirtinę šventę - vestuves. NEmanau, kad vestuvių vedėjas privalo raginti "pakelti" kiek įmanoma daugiau stikliukų, išklausyti kuo daugiau tostų ar ilgų kalbų. Nuoširdžiai tikiu, kad vestuves galima paversti subtilia bei gražia švente.

Vestuvių vedėjas ar piršlys?

Nesate apsisprendę, kam patikėti savo šventės dirigento lazdelę? Tam, žinoma, yra vestuvių vedėjai ir piršliai. Tačiau kuriuos rinktis? Pasirinkimas priklauso nuo jūsų pačių norų, svečių amžiaus, pažiūrų bei vestuvių tematikos (ar ketinate rengti tradicines vestuves, ar norėtumėte itin modernių). Tad viską gerai apsvarstykite.

Mielosios, su Moters diena

ApieVestuves.lt portalo vyrų sveikinimas su Kovo 8-ąją.
 

Kas lemia sėkmingą renginio vedėjo darbą?

Jūsų vestuves veda renginio vedėjas? Šaunu! Jūsų šventės svečiai ir Jūs patys puikiai pasilinksminsite. Kas yra renginio vedėjas ir ką jis veikia Jūsų šventės metu? Į šiuos ir kitus klausimus atsako ApieVestuves.lt ekspertas ir vienas populiariausių Lietuvoje renginių vedėjų - Mindaugas.

Kodėl ir kaip rinktis vestuvių vedėją?

Yra labai daug variantų, kam patikėti savo vestuvių vakarą, tačiau jau daugiau nei šešerius metus vienas populiariausių yra vestuvių vedėjo ir DJ tandemas. Vedėjais dirba charizmatiški bei jaučiantys renginio nuotaiką ir ją galintys valdyti asmenys. Dažniausiai tai renginių organizavimo versle dirbantys žmonės arba televizijos ar šou pasaulio atstovai.

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika