Kaip išsirinkti nuotakos puokštę?

Simona

Portalo ApieVestuves.lt vyriausioji redaktorė

Didžiausios 2015 m. sezono vestuvių katastrofos

Facebook ir visa žiniasklaida mirga marga nuo vestuvių nuotraukų. Tikrai daugelis matote ir sekate šią informaciją, o man vis norisi dalintis gražiais atradimais. Tai ir darome, tačiau šįkart noriu papasakoti apie nesusipratimus, kuriuos matau šį vestuvių sezoną.

Vyro, mergautinė ar dviguba mano nauja pavardė?

Ne ką mažiau svarbus nei vedybų sutartis ar kiti su santuoka susiję teisiniai klausimai yra pavardės pasirinkimas. Ar žinote, kokius galite rinktis variantus? Ne tik atlikome apklausą, kur pergalingai triumfavo dviguba pavardės konstrukcija, bet ir pasikonsultavome su teisininke Ginta Kazėnaite.
 

Dizainerio vestuvinės suknelės kodas - siela

Vestuvinės suknelės gali būti nuomotos, pirktos arba siūtos. Nors pirmieji du variantai yra kur kas pigesni nei paskutinysis, tačiau pagalvokite, kaip būtų gera vilkėti tobulai krentančią pagal jūsų kūną sukurtą suknelę. Suknelę, kuri turi savo istoriją, prasidėjusią jums įžengus į dizainerio stiliaus artelę. Čia žodžiai „nuotakos stilius“, įgauna kitokią prasmę...

VAMP vestuvinės suknelės 2012 m.

Mielosios, pristatome naujausią VAMP mados namų vestuvinių suknelių kolekciją. Vestuvinė suknelė - vienas iš svarbiausių vestuvių atributų, Merginos ilgai ir atskaingai renkasi sukneles, tad ApieVestuves.lt komanda padeda joms išsirinkti. Pristatome naujausias vestuvinių suknelių kolekcijas. Pirmiausia, Vamp mados namai.

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika