Laurijanos vestuvės

Lina Ruokienė

Vestuvinės dekoracijos, jų stilius ir bendra spalvinė koncepcija yra ne mažiau svarbūs nei vestuvių scenarijus. Jiems turi būti skirtas ypatingas dėmesys, kad jaunuosius ir jų svečius maloniai džiugintų bei stebintų kiekviena smulkmena. Vestuvių stilistė pakonsultuos, koks dekoracijų stilius ceremonijai ir pokyliui labiausiai tiktų, sukurs spalvinę koncepciją. Pagal pageidavimą rūpinsis įdėjos įgyvendinimu šventės dieną, parinks detales, aksesuarus. Individualaus dizaino rankų darbo pakvietimai, vardinės stalo kortelės, padėkos kortelės, dovanų dėžutės ir kitos smulkmenos padės sukurti originalią ir jaukią atmosferą.

Rudens vestuvių koloritas

ApieVestuves.lt su pasidžiavimu pristato Liną, kuri jums, mielieji, nuo šiol pasakos apie vestuvių stilistiką ir dekorą. Pirmasis jos straipsnis apie rudens koloritą: ką ir kaip dekoruoti? Turite daugiau klausimų? Rašykite [email protected] O dabar skaitome apie auksinio rudens detales jūsų šventėje.

ApieVestuves.lt skaitytojos Linos vestuvių istorija

Mielieji, pradedame publikuoti Jūsų siųstus laiškus, kuriuose pasakojate apie savo vestuves. Gavome jų visą šūsnį. Nori papasakoti ir Tu? Siųsk savo vestuvių istoriją ir keletą nuotraukų elektroniniu paštu [email protected] ir mes ją išpublikuosime. Metų pabaigoje laukia staigmenos.
 

Kaip pasipiršo Linai?

Sveiki mielieji, siunčiate mums laiškus pasakodami ne tik apie vestuves, bet ir apie piršlybas. Šįkart dalinamės ApieVestuves.lt skaitytojos Linos istorija. Jūsų istorija ne ką prastesnė? Siųsk ją ir keletą nuotraukų el. paštu [email protected]

Idėjos: kaip puoštis ir puošti vestuves žiemą?

Tuokiatės žiemą? Sveikiname. Turbūt galvojate, kaip gi išnaudoti visus žiemos privalumus ir savo vestuves paversti dar gražesne pasaka. Snaigės, ledas, lemputės... Stilingos spalvotos detalės ir dar keli patarimai iš Linos lūpų būtent tiems, kas ieško idėjų vestuvėms.

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika