Nuotakos apatinis trikotažas: 2017 m. kolekcijos

Jurgita Česnavičiūtė

Jurgita Česnavičiūtė – šokių mokytoja, „Šokių Akademijos“ vadovė, šokių vakarų organizatorė, 2006 – 2007m. LTV projekto “Lietuvos šokių dešimtukas“ vedėja bei dalyvė. Trylikos metų sportinių šokių šokėjos patirtis - žymiausiuose Kauno šokių klubuose: „Dileksa“ (vadovas Juozas Aleksandravičius), „Santaka“ (vadovas Imantas Brikmanis), „Viesulas“ (vadovas Gediminas Kavaliauskas), „Sūkurys“ (vadovai Jūratė ir Česlovas Norvaišos) ir kt. Šokių įgūdžius tobulino Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Graikijoje bei Norvegijoje. Lietuvos ir tarptautinių reitingo turnyrų, bei įvairiausių konkursų dalyvė ir prizininkė.

Ar tik Vienos valsas gali būti vestuvinis šokis?

Tradiciškai jaunieji šoka Vienos valsą, tačiau tai anaiptol nėra taisyklė. Jūsų vestuvinis šokis gali būti ir samba, ir sirtakis, ir salsa, ir netgi lietuviška polka. Tai priklauso nuo jūsų norų ir pasirinktos muzikos. Beje, mokytis šokti gali būti be galo smagu, jeigu kartu pasikviesite ir savo vestuvių pulką: pabrolius su pamergėmis.

Apie Vienos valsą jaunavedžiams

Vestuvinis šokis - labai svarbi Jūsų šventės dalis. Dabar vis populiaresni yra linksmi jaunųjų šokiai su pulku, tačiau šįkart apie šokių karalių - Vienos valsą. Kodėl jį rinktis vestuvėms? Kiek laiko reikėtų mokytis? Apie viską Jums pasakoja šokių ekspertė Jurgita.
 

Kokią dainą rinktis vestuvių šokiui?

Nusprendėte šokti per vestuves jaunavedžių šokį? Sveikiname. Juk tai puiki pramoga jums patiems ir svečiams. Šokių pamokos ne tik puikiai atpalaiduoja,bet kartu praleisite daug gražių akimirkų. Bet prieš eidami mokytis pagalvokite - kokia daina tinkamiausia Jūsų šokiui. Šįkart Jurgita pasakoja kaip išsirinkti tinkamiausią dainą.

Kaip įkalbėti mylimąjį lankyti šokių pamokas?

Nuotaka svajoja apie nuostabų vestuvinį valsą arba kelių šokių junginį, o būsimasis jaunikis vis dar galvoja, kad šokti gali tik profesionalai. Ką daryti? Profesionali šokių mokytoja pataria, Jums, mielosios, kaip pakviesti mylimąjį šokti kartu. Juk mokytis šokti smagu, o per vestuves visi bus sužavėti. Patikėkite.

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika