O. Raškauskienė apie vestuves Amalfio pakrantėje

Viktorija Prokofjeva

Pagaliau... Apievestuves.lt išvydo dienos šviesą. Su tuo juos ir sveikinu! O dar labiau sveikinu visas Lietuvos nuotakas ir jaunikaičius, nuo šiol turinčius vietą, kurioje bus visada laukiami, galės klausti, gauti atsakymus, rasti galybę įvairiausios reikiamos informacijos apie tai, kas jiems svarbiausia – apie Vestuves. Džiaugiamės, kad šiame dideliame dideliausiame portale savo kamelį turime ir mes – "Viktorijos Vestuvės". Gal net ne kampelį, bet visą kampą! Kadangi daugybė skirtingų savo srities specialistų Jums patars bei atsakys į Jūsų klausimus, tai įsisminkite apie ką kalbėsime "Viktorijos Vestuvės” kampelyje. Taigi, jame apie: vestuvių planavimą, jo įpatumus, patarimai, pasiūlymai, komentarai, Jūsų klausimai ir mūsų atsakymai į juos. Taip pat dekoras – gėlės, grožis, kaspinai kaspinėliai, spalvos ir medžiagos, gražios vietos ir skirtingi sezonai… Žodžiu viskas apie vestuvių dekorą. Be abejo nesupyksime, jei mūsų paklausite ir apie kitus dalykus, kurie Jums rūpi. Rašykite mums savo klausimus, diskutuokime forumuose ir tikrai pasistengsime, kad surengti savo vestuves Jums būtų smagu, lengva ir paprasta!

Didžiausios vestuvių planavimo klaidos

Planuodami vestuves turime daug darbelių darbelių, o laiko jiems atlikti nevisad užtenka. Ką daryti? Geriausias patarimas - nedarykite klaidų planuodami savo šventę! Juk tada viskas vyksta sklandžiai, nereikia papildomai rūpintis įvairiomis smulkmenomis ir belieka džiaugtis švente. Tad kokios gi dažniausiai daromos klaidos ir kaip jų išvengti?

Alyvų žiedai – puošmena Jūsų vestuvėms!

Vienos gražiausių pavasario gėlių - alyvos. Ar kada pagalvojote apie nuotakos puokštę iš jų? Jei tuokiatės pavasarį, alyvomis galite dekoruoti šventės vietą, jų sėklų dovanoti svečiams, o kiekvienų Jūsų vestuvių metinių proga gauti po šaką jų dovanų. Tad pakalbėkime apie alyvas šį šaltoką pavasarį.
 

Kaip patiems papuošti vestuvių paviljoną?

Prieš kelias savaites ApieVestuves.lt Facebook profilyje turėjote galimybę klausti mūsų ekspertų. Štai atsakymai Jums. „Mano draugai tuokiasi vasarą, šventė vyks lauko palapinėje, o pamergės, aišku, atsakingos, kad būtų gražu. Viktorija, kaip puošti vestuvių paviljoną.“ - klausia skaitytoja Ugnė.

Idėjos šventės vietai

Tuokiamės! Taip nusibodo tradicinės kaimo sodybos, o apie restoraną net negalime pagalvoti. Kur tuoktis? Vedybų planuotoja Viktorija atsako į ApieVestuves.lt skaitytojos Rasos klausimą. Tuoktis ant vandens, pievoje ir ... Skaitykite mūsų ekspertės straipsnį.

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika