Kate Middelton vestuvinė suknelė

REDA RUZEL Photography

Aš, Reda Ruželė - fotografė. Turiu aistrą, kurti žmonių gyvenimo portretus, natūraliai ir tiksliai atskleidžiant juos. Vestuvių diena, kokia ji galėtų būti pas Tave? Emocijos, jausmai, pakili nuotaika draugų ir artimųjų apsupty, gyva muzika ir šokiai - akimirkos, kurios džiugins Tave metų metus.
 

BARONO VILA

„Barono vila“ – moderni sodyba šventėms ir poilsiui Anykščių rajone, Butėnų kaime. Tai unikalus žmogaus ir gamtos sukurtas rojaus kampelis, kuriame galima suorganizuoti nuostabią tuoktuvių ceremoniją skandinaviško interjero fone arba nuostabios gamtos apsuptyje. Kompleksą sudaro didžioji vila ir 3 mažosios vilos, jaukiai įkurtos palei ežero krantą. Išpuoselėta sodybos aplinka, aptvaruose besiganantys elniai, danieliai ir avys, sodybą supantys miškai – vieta, kuri įkvepia! „Barono viloje“ gali apsistoti iki 60 asm., o restorano salė talpina šventėms 50–80 asm. prie apvalių stalų. Šventinis, vestuvių valgiaraštis sukurtas atsižvelgiant į šiuolaikines maisto gamybos ir pateikimo tendencijas. Barono vila yra 20 km nuo Utenos, 120 km nuo Vilniaus, 140 km nuo Kauno.

Diksilendas „DixXband“

2001 metais susikūręs klasikinio džiazo ansamblis, grojantis diksilendo, New Orlean Jazz, Swing stiliaus muziką bei energingą rokenrolą. Kolektyvo koncertų klausėsi  Lietuvos, Prancūzijos, Lenkijos, Latvijos, Ukrainos, Estijos muzikos festivalių ir klubų lankytojai. Ansamblis rengia  džiazo muzikos koncertus bei edukacines programas, koncertuoje verslo ir privačiuose renginiuose. DixXband gyvos muzikos koncertas tai kiekvieno renginio prestižo ir kokybės ženklas.

WeddingDeluxe

WeddingDeluxe skandinaviško stiliaus vestuvinės suknelės, naujausia mada ir geriausiomis kainomis. Vestuvinės suknelės yra skandinaviško dizaino.

WeddingDeluxe

WeddingDeluxe skandinaviško stiliaus vestuvinės suknelės, naujausia mada ir geriausiomis kainomis. Vestuvinės suknelės yra skandinaviško dizaino.

CWB barmenai

CWB barmenai jūsų šventei. Tai patikimumo, nepriekaištingos paslaugų kokybės ir puikios nuotaikos garantas. Tai partneris, kuris per šventes svečius stebina ne tik nepakartojamo skonio kokteiliais, bet ir įmantriu jų puošimu. Taip pat šių barmenų kuriama emocija leidžia renginio dalyviams betarpiškai tarpusavyje bendrauti prie stilingo ir šiuolaikiškai įrengto baro, nes čia kiekvienas jaučiasi laukiamas bei svarbus.

VESTINA MADOS NAMAI

2016 m. „Le Rina“ mados namai pradeda su naujais iššūkiais ir nuo šiol mes esame Mados namai „Vestina“. Džiuginsime Jus, kaip ir anksčiau „Le Rina“ suknelėmis, o taip pat ir kitų dizainerių kurtomis suknelėmis. Elegancija, stilius, kūrybingumas, puošnumas, išskirtinumas, seksualumas, kuklumas – Jūsų laukia visa tai ir dar daugiau. Pardavimas. Nuoma. Siuvimas. Maloniai kviečiame apsilankyti! Užsukite į saloną adresu: J. Basanavičiaus g. 23, Vilnius. Prieš atvykdami užsiregistruokite, kad galėtume aptarnauti tik Jus! Tel. pasiteiravimui ir registracijai 8 5 2157177 arba [email protected] www.vestina.lt

Angelo Mio

Angelo Mio - tai stilingi ir patikimi vestuvinių ir proginių drabužių salonai Vilniuje ir Utenoje. Išskirtinis dėmesys, aukšta kokybė, naujausios kolekcijos ir įsipareigojimų laikymasis – tai mūsų darbo principai, kuriais siekiame klientų pasitikėjimo ir lojalumo. Angelo Mio salone Jus visada pasitiks maloni konsultantė, išklausys Jūsų norus ir pasiūlys labiausiai Jums tinkančias sukneles, aksesuarus ar batelius. Esate nuotaka? – apsilankykite Angelo Mio salone kur Jums pasiūlysime žinomiausių pasaulio gamintojų vestuvines sukneles - Mia Solano, Eternity Bride, Elianna Moore, Miss Kelly, Raylia – tai tik dalis mūsų atstovaujamų pasaulio vestuviu mados namų, kuriančių vestuvines sukneles Jums. Mūsų salone Jums bus pasiūlytas didžiausias vestuvinių aksesuarų pasirinkimas bei odiniai, atlasiniai, gipiūriniai vestuviniai bateliai! Laukiame Jūsų atvykstant!

Fitodizaino studija

Vestuvės-gražiausia dviejų mylinčių žmonių šventė. „Fitodizaino studija“ –stipri profesionalų komanda, siekianti, kad vestuvių diena visų prisiminimuose išliktų nuostabi ir nepakartojama. Su dideliu dėmesiu ir atsakingumu išklausome kiekvienos nuotakos norus, supažindiname su naujausiomis vestuvių tendencijomis, patariame kokios spalvos gėles išsirinkti, kad jos derėtų prie rūbo ir šventės nuotaikos. Stengiamės, kad sukurta puokštė nuotakai taptų jos svajonių puokšte, atspindinčia ne tik jaunosios stilių, bet ir charakterį bei asmenybę. Turime didelę patirtį puošiant pokylių sales, dvarus, bažnyčias. Iš tarptautinių parodų parkeliauja prabangi keramika, stovai, žvakidės –viskas, kas būtina sukurti jaukią, išskirtinę vestuvių aplinką. Kurdami puokštes, kompozicijas vestuvėms jaučiamės tarsi būtume prisilietę prie kažko nepaprasto, harmoningo ir amžino.

Laura Petrauskaitė

Mano arkliukas – natūralumas. Susitikusi su kliente pirmiausia stengiuosi suprasti, kokia ji yra, o ne kuo turėtų tapti. Kadangi studijavau teatrinio grimo dizainą, labai gerai skiriu žmogų nuo personažo. Kaukių nekuriu. Man veidai savaime unikalūs. Todėl manau, kad vizažisto siekis – surasti tinkamiausią būdą prakalbinti jau esamą grožį. Stengiuosi tik paryškinti asmenybės portretą. Todėl per grimo sesijas man labai svarbus kontaktas su žmogumi. Neįkyrus, tiesiog šiltas. Grimuodama jaunąsias juokauju, kad esu sudariusi slaptus sandėrius su jaunikiais: vyrai visada laimingiausi, kai jų moteris tikra. Ir jiems patinka vestuvių dieną atpažinti mylimąją. Nuoširdžiai tikiu, kad grožis slypi paprastume. Šių principų laikausi ir kurdama stilių. Man pasisekė, kad dirbau su kūrybingiausiais žmonėmis įvairiuose Lietuvos mados žurnaluose. Subrandinau pojūtį, kas yra stiliaus visuma, tai pritaikau darydama makiažą: derinu jį prie šukuosenos, suknelės, sezono. Vizažistės ranką lavinu jau 12 metų. Per tą laiką turėjau progos dirbti su tokiais labai talentingais Lietuvos fotografais kaip Tomas Kauneckas, Gediminas Žilinskas, Oksana Točickaja, Tomas Vyšniauskas, Tadas Černiauskas, Modestas Ežerskis, Nelė Chomičiūtė ir kiti. Gera, kad galiu dalytis grožiu.

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika
Facebook draugai rekomenduoja

Video

Vanile lounge
Fotografas Rimantas Steponavičius
Fotografas Rimantas Steponavičius
Andrius Velykis
Andrius Velykis