10 idėjų, kaip smagiai praleisti savaitgalį porai

Šventės dekoras, aksesuarai

Šiame vestuvių katalogo puslapyje kviečiame jus, mielieji, susipažinti su vestuvių simbolika ir kita vestuvių atributika, bei šventės dekoru.

Vyšnios

Išmintingi žmonės sako, kad gyvenime reikia daryti tai, kas teikia daugiausiai džiaugsmo ir tai, ką geriausiai sugebi. Mes mylime tai, ką darome! Mūsų filosofija – viskas dėl Jūsų ir apie Jus! Nesvarbu ar jūsų šventėje dalyvaus 10 ar 100 žmonių - mes skirsime tiek pat dėmesio. Visos detalės yra svarbios. "Vyšnios" komanda siūlo ir pilną renginio organizavimo paslaugą (nuo kvietimo iki šventinių fejerverkų su šampanu rankoje ir šiltu pledu ant pečių), ir konsultacijas, dekoravimo paslaugas. Mums ne švenčių kiekybė svarbiausia, tačiau – KOKYBĖ ir patenkinti klientai. Su kiekvienu dirbam labai labai individualiai, asmeniškai.
 

Rasoti žiedai

Atributika vestuvėms „Rasoti žiedai“ Visa tradicinių ir netradicinių vestuvių atributika vienoje vietoje! Originalūs kvietimai Jūsų svečiams, stalo kortelės, jaunųjų priesaikos, šeimos židiniai, pagalvėlės žiedams, vestuviniai medaliai, vestuviniai pinigai, dangaus ir vandens žibintai. Visa vestuvinė floristika: nuo jaunosios puokštės iki automobilių dekoravimo. Ir dar daugybė neišvardintų prekių rasite parduotuvėje.

BBdizainas

Žinia, – grožis ir jo suvokimas – individualus dalykas ir kiekvienas mato skirtingas jo apraiškas. Bet, paklausite Jūs, kaip apjungti tuos gana subjektyvius dalykus, kad jie būtų įvardinti gražiais ir tiktų individualiam skoniui?! Mes žinome ir gebame rasti tą vienintelį sprendimą, tinkantį tik Jums. Grožio kūrimas – tai ne vien tik tai, ką pamatys Jūsų akys. Tai mūsų patirtis ir meistriškumas, tai siekis sukurti formą, harmonizuojančią turiniui. Tai kaskart vis nauji ieškojimai, pastangos įsiklausyti ir suvokti Jūsų pageidavimus ir įsivaizdavimus, kad skirtingai suprantama vaizdo ekspresija, plastinė raiška ir visos kitos mūsų kolektyvui gerai pažįstamos meninės ir kūrybinės priemonės priverstų Jus aiktelėti ir maloniai pakylėtų įžengus į šventei papuoštą salę, kad Jus lydėtų tas nepakartojamas pasitenkinimo jausmas, jog viskas sukurta atliepiant Jūsų skoniui ir tik Jums. Mūsų siekis – Jūsų ,,sumišimas, smagus sukrėtimas, ilgesys, meilė, džiugus drebulys, – štai jausmai, kuriuos turi sukelti bet koks grožis“ (Plotinas) Mūsų kolektyvas, nemenkai pasikaustęs dailės, meno teorijos ir istorijos, dizaino, floristikos praktikos dalykuose ir turintis nemenką patirties bagažą, jau beveik dešimtmetį dirba šį mėgstamą ir daug teigiamų emocijų keliantį darbą. Siūlome Jums savo kūrybingumą ir idėjas. Jūsų vestuvės, oficialus priėmimas, kokteilių vakarėlis, šeimos šventė ar kitas renginys mums yra svarbiausias. Parinkdami gėles ar kurdami jų kompozicijas, dekoruodami stalus, derindami įvairius patalpų puošybos būdus stengiamės sukurti gėlių, spalvų ir faktūrų simfoniją bei išskirtinę atmosferą įvairioms progoms. Kūrybiniams BBdizaino projektams įkvėpimo gauname iš malonių pokalbių su mūsų klientais, iš jų pasakojamų gyvenimiškų istorijų, o kartais, atrodytų, visai nereikšmingų smulkmenų, kurios išauga į labai individualius projektus. Įkvėpimo dažnai semiamės atsiduodamos dar vienai mūsų bendrai aistrai – originalių, vintažinių daiktų paieškai sendaikčių turguose, įvairiose antikvarinėse krautuvėlėse. Kūrybinės mintys nuveda ir į šiuolaikinius interjero dizaino salonus. Neradę tinkamų detalių savo vizijoms įgyvendinti, jas sukuriame pačios, o visa tai įgyvendina mūsų patyrę profesionalai. Iš šių pomėgių susikaupė nemaža įvairių daiktų ir detalių, tinkamų vestuvių, kitų renginių, fotosesijų dekorui, kolekcija. Ja mielai dalijamės su jaunavedžiais, norinčiais individualiai papuošti savo šventę, su vestuvių planuotojais, savo kolegomis dekoratoriais ir visais, kurie mūsų nuolat pasipildančiose kolekcijose atranda sau tinkamų daiktų ar idėjų. Teikiame floristikos, dekoravimo bei inventoriaus nuomos paslaugas.

Inesa Borkovska

Jaunavedžiai, užsukę į Inesos Vestuvių Planavimo Studiją, visada laukiami su šypsena ir aibe naudingų profesionalių patarimų. Jau po pirmo mūsų susitikimo būsimi jaunavedžiai turi visus atsakymus į rūpinčius klausimus. Mūsų komanda kiekvienoje poroje įžvelgia individualumą ir sukuria neįprastus kūrybiškus sprendimus, tuo pačiu palieka vietos elegancijai. Mes atsakome ne tik už Jūsų vestuvių organizavimą ir koordinavimą, bet taip pat šventės dieną rūpinamės išskirtiniais papuošimais, dekoravimu bei floristika. MES KURIAME ĮSIMINTINIAUSIĄ ŠVENTĘ JUMS

Artišokas

Magija slypi detalėse. Mes lipdome Jūsų svajonių šventės paveikslą iš daugybės mažų dalių, kurios susijungia į vientisą stilių ir eleganciją. Kiekvienos vestuvės yra nauja pažintis, nauja istorija, naujas dekoras. Ko neturime, pagaminame. Apie ką svajojate, tą išpildome. Nėra ribų fantazijai kaip ir nėra nieko neįmanomo, svarbu užsidegimas ir nuoširdumas, o šito mums tikrai netrūksta.

Balti balandžiai

"Jūs norite, kad Jūsų šventė būtų ypatinga? Kreipkitės į mus ir mes Jūsų šventę padarysime nepakartojamą...Pas mus galite užsisakyti ne tik baltų balandžių, bet ir dangaus bei vandens žibintų ir dovanėlių svečiams įvairioms progoms. Nuo senų laikų balti balandžiai buvo laikomi meilės, taikos ir tyrumo simboliu. Įprasminkite savo šventę į dangų paleistais baltais balandžiais, kurie kildami aukštyn praneš džiugią žinią apie naujai sukurtą šeimą. Balandžius galima paimti į rankas ir tada paleisti į dangaus žydrynę, arba tiesiog atidaryti pintą krepšelį, iš kurio jie patys išskris nešdami Jūsų norus tiesiai į dangų... Taip pat galime Jums pasiūlyti įvairių dovanėlių Jūsų šventės svečiams arba artimiesiems bet kokia proga. Mielos nedidelės dovanėlės yra puikus būdas padėkoti Jūsų šventės svečiams. Gavę šias simbolines atminimo dovanėles, svečiai prisimins Jūsų šventę ilgą laiką.Tad padėkokite ir Jūs savo šventės svečiams padovanodami jiems mielas širdžiai dovanėles! Taip pat pas mus galite įsigyti įvairių spalvų bei formų dangaus bei vandens žibintų, kurie paįvairins tradicines šventes - vestuves, krikštynas, gimtadienį ar bet kokią kitą Jums svarbią progą. Pristatome visoje Lietuvoje."

Lina Ruokienė - vestuvių stilistė

Vestuvinės dekoracijos, jų stilius ir bendra spalvinė koncepcija yra ne mažiau svarbūs nei vestuvių scenarijus. Jiems turi būti skirtas ypatingas dėmesys, kad jaunuosius ir jų svečius maloniai džiugintų bei stebintų kiekviena smulkmena. Vestuvių stilistė pakonsultuos, koks dekoracijų stilius ceremonijai ir pokyliui labiausiai tiktų, sukurs spalvinę koncepciją. Pagal pageidavimą rūpinsis įdėjos įgyvendinimu šventės dieną, parinks detales, aksesuarus. Individualaus dizaino rankų darbo pakvietimai, vardinės stalo kortelės, padėkos kortelės, dovanų dėžutės ir kitos smulkmenos padės sukurti originalią ir jaukią atmosferą.
Šiame vestuvių katalogo puslapyje kviečiame jus, mielieji, susipažinti su vestuvių simbolika ir kita vestuvių atributika, bei šventės dekoru.

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika
Facebook draugai rekomenduoja