Praktiški patarimai svečiams, kokias gėles ir kodėl dovanoti

Vestuvių dovanos

Ieškote dovanos vestuvėms? Pataikėte tiksliai ten, kur reikia – į mūsų katalogo puslapį, kuriame – vestuvių dovanos jauniesiems, tėveliams, svečiams. Sužinokite ne tik, kokia gali būti, bet ir kiek gali kainuoti dovana vestuvėms.

ZOOMBOOK. Paverskite vestuvių nuotraukas išskirtiniu albumu!

Išbandykite ZOOMBOOK! Tai internetinėje erdvėje veikianti nemokama fotoknygų kūrimo sistema. Čia savo nuotraukas lengvai paversite išskirtiniu prisiminimu ar originalia dovana. Tereikės pasirinkti labiausiai patinkantį fotoalbumo formatą, įkelti bei išdėlioti nuotraukas ir gražiausiomis akimirkomis galėsite džiaugtis kiekvieną kartą, atvertę pačių sukurtą vestuvinę nuotraukų knygą. Neleiskite prisiminimams išblėsti, juk svarbi kiekviena akimirka. Visus ZOOMBOOK gaminius galite nemokamai atsiimti knygynuose VAGA. Daugiau informacijos rasite čia: https://www.zoombook.lt/gamybos-terminai.html
 

Medaus dovanėlės

MEDUS - SALDI DOVANĖLĖ SVEČIAMS. Įprasta, jog dovanos būna skirtos jaunavedžiams, bet negalime užmiršti nudžiuginti atminimo dovanėlėmis ir svečių. Raimundo Grigaičio bitynas siūlo natūralų bičių medų, kurį gali supilstyti į įvairius indelius, sukurti Jūsų pageidaujamą etiketės dizainą bei indelio puošybą. Viską įgyvendinsime kartu! O svečiai galės pajusti dalelę „medaus mėnesio“.

Aqua Lingua

Aqua Lingua - paversk gražiausius žodžius paveikslu. Aqua Lingua studija suteikia unikalią galimybę jūsų sveikinimo, padėkos ar meilės priesaikos žodžius paversti vienetiniu paveikslu, kurio autoriais būsite jūs patys. Jūsų ištarti žodžiai virpina vandenį ir garso sukeliamos vibracijos yra nufotografuojamos. Gautas vaizdas atspausdinamas ir įrėminamas. Paveikslas yra unikalus ir vienetinis, nes kiekvieno žmogaus balsas yra nepakartojamas, todėl ir vaizdas niekada nebus vienodas. Tokia dovana puikiai tinka vestuvių, gimtadienio ar jubiliejaus proga. Jaunavedžių meilės priesaikos "sukurtas" paveikslas - naujai gimusios šeimos kertinis akmuo - gali tapti relikvija būsimoms kartoms.

VIP pirtis - Senovės Romos imperija

Kviečiame švęsti šventes (įmonių renginius, vakarėlius, jubiliejus, gimtadienius, benrnavakarius, mergvakarius, sutikti naujus metus) mūsų komplekse. Patalpų plotas 220 m2. 1. Romėniška garinė pirtis; 2. Šiltas ir jaukus baseinas su povandeninėmis turbo masažinėmis srovėmis ir kaskada; 3. Atpalaiduojanti SPA aplinka; 4. Sūkurine Vonia-Hidromasažinis baseinas; 5. VIP Poilsio kambarys; 6. Kaukazietiška virtuvė; 7. Banketinė salė. Puiki vieta poilsiui po įtempto darbo - pirtis ir teigiama aplinkos atmosfera, kur kūnas pasineria poilsiui pirties garuose.

Rūta

Norėtumėte, kad Jūsų šventė taptų dar įspūdingesnė ir ypatingesnė? Saldainių fabrikas „Rūta“ gamina produktus pagal individualius užsakymus, skirtus tik Jums ir Jūsų šventei. Pas mus galite užsisakyti Jums patinkančio skonio saldainių ir saldainių rinkinių, įvairaus dydžio šokolado plytelių su Jūsų pageidaujamomis pakuotėmis. Mūsų šokolado meistrai gali pagaminti šokolado, marcipano, karamelės figūrų, skulptūrų ar net paveikslų, kurie papuoš Jūsų ar Jūsų artimųjų šventę, padarys ją dar ypatingesnę. Galite užsisakyti baltojo šokolado atvirukų ir saldainių su pageidaujamais atvaizdais, užrašais, linkėjimais. Pakuotės dizainu pasirūpins mūsų dizaineriai arba galite jį pasiūlyti patys. Išklausysime visų pageidavimų ir stengsimės išpidyti Jūsų svajones!

UAB "Golden Cob"

Vestuvių, jubiliejų, kūdikio gimimo ar krikštynų proga norisi padovanoti ypatingą dovaną, kuri išlaikytų vertę ilgus metus. Šiai progai puikiai tinka aukso luitelis. Jūs galite rinktis luitelį su FORTŪNOS atvaizdu (Romėnų mitologijoje Fortūna (lot. Fortuna) – sėkmės, likimo ir atsitiktinumo deivė.) Arba gali būti su DRAKONO ženklu, kuris yra skirtas Kinijos mėnulio kalendoriaus ženklams. Populiariausi luitelių svoriai yra 1 gr; 2,5 gr; 5 gr; 10 gr; 20 gr; 50 gr; 100 gr Luiteliai yra aukščiausios prabos, t.y. 999,9. Dovanodami aukso luitelį Jūs kartu dovanosite ir nuoširžiausius linkėjimus, kad visą gyvenimą lydėtų sėkmė ir turtas. Mes siūlome geriausias kainas!
Ieškote dovanos vestuvėms? Pataikėte tiksliai ten, kur reikia – į mūsų katalogo puslapį, kuriame – vestuvių dovanos jauniesiems, tėveliams, svečiams. Sužinokite ne tik, kokia gali būti, bet ir kiek gali kainuoti dovana vestuvėms.

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika
Facebook draugai rekomenduoja