Vestuvių organizavimas

Vestuvių planavimas apima tokius etapus kaip vestuvių scenarijus (jo paruošimas bei suderinimas) ir vestuvių organizavimas (konkretūs pasiruošimo vestuvėms, kurios atitiktų suderintą scenarijų, etapai: užsakymas, supirkimas, rezervavimas). Klausimas, ar šį darbą atliksite patys, ar mieliau patikėsite profesionaliai vestuvių planuotojai. Vestuvių planuotoja papasakos jums, kokie yra galimi vestuvių scenarijai, atsižvelgdama į jūsų norus bei galimybes. Taigi, ji nuims didelį rūpestį nuo jūsų pečių, jums beliks detaliai suderinti patinkantį variantą ir visą likusį darbą palikti jai – profesionaliai vestuvių planuotojai.

Vestuvių šventė

„Esame tam, kad pasidalintume savo patirtimi, sukurtume nepriekaištingą ir įsimintiną šventę Jums ir Jūsų svečiams, išpildytume netikėčiausius Jūsų Didžiosios dienos lūkesčius ir svajones.“
 

„SI“ VESTUVĖS švenčių studija 12

Artėja diena, kada Jūsų svajonė taps realybe, ir tai bus šventė, apie kurią prisiminimai lyg miško aidas lydės Jus visą gyvenimą... Koks bus šis garsas – džiaugsmingas šūksnis ar rūpesčių prislopintas? Linkiu, kad šio aido skambesys primintų tik Jūsų vestuvių dienos juoko, džiaugsmo, laimės garsus... O kad taip ir būtų, esu aš, Laura, bei mano puikioji komanda, kuri Jūsų vaikystės svajones apie baltą nuotakos suknelę ir pasakišką vestuvių dieną pavers tikrove... Mano darbas – visus šventinius rūpesčius prisiimti už Jus, kad Jums liktų tik vienintelė užduotis – išmokti Jaunavedžių valsą... Jūs panorėkite, o aš išpildysiu visus Jūsų šventės norus nuo... iki. Jums įdomu, o kokia gi mūsų kaina už Jūsų tobulą šventę? Didžiausias atlygis mums – Jūsų šypsena ir pasitikėjimas... Mielai kviečiu Jus puodeliui kavos, kad galėčiau išklausyti Jūsų minčių apie svajonių puotą ir, tikiuosi, mes susidraugausime... Nuoširdžiai Jūsų, Laura 

Renginių zona

RENGINIŲ ZONA - tai išskirtinė ir įvairiapusiška veikla, kurioje susiduria inovatoriškos ir beribės idėjos, planavimo, organizavimo bei vedimo paslaugos. Čia svarbiausia-klientas (-ai) ir jo (-jų) lūkesčiai, kuriuos su džiaugsmu esame pasiruošę įgyvendinti. RZ veikia tam, kad Jūsų problemų bagažas atsidurtų mūsų rankose...!

Vyšnios

"Vyšnios" - profesionalus stilingų vestuvių planavimas ir organizavimas. Laikau vestuvių organizatorių lygį laipteliu aukščiau, remiuosi ir žaviuosi užsienio organizatorių praktika: gerai atliktas darbas pirma, šampanas – po savaitės, o ne renginio metu. Tai visada pasiteisina. Mano nuomone, vestuvės yra toks pat renginys kaip ir naujo prekinio ženklo pristatymas ar vadovų suvažiavimas, tik daug asmeniškesnis. Žmonės organizuodami šventę turi aibę lūkesčių: nustebinti svečius, suburti seniai nematytus draugus, padaryti visiems įspūdį, suteikti galimybę susirinkusiems žmonėms tiesiog gerai praleisti laiką, pasimėgauti vaišėmis, muzika, estetika ir gražia akimirka... Bet kurią detalę praleidus - tai tampa didele nuoskauda. Siūlau visiškai profesionalią ir stilingą pagalbą nuo šventės organizavimo iki dekoro subtilybių kūrimo, nuo konsultacijos ir kontaktų dalijimosi iki tik desertinių ar kitų teminių stalų puošybos. Jei norite elegantiškų, jaukių, stilingų ir profesionaliai organizuotų vestuvių – kreipkitės pagalbos. Pateiktų nuotraukų fotografė: Žaneta Plečkaitienė https://www.sofijosgodos.lt/

D.A.R.K. studio

Mes pasirūpinsime, kad šventės dieną Jūsų nevargintų papildomi rūpesčiai dėl šventės eigos, padėsime ir patarsime, pasidalinsime patirtimi, įgyvendinsime Jūsų svajones! Pilnas šventės planavimas, organizavimas ir koordinavimas – tai mūsų privalumai, kurių neturi savarankiškai planuojantys savo vestuves jaunieji. Mūsu komanda realizuos Jūsų šventinę pasaką! Šventės ateina ir praeina, o jų akimirkos, išsaugotos nuotraukose, išlieka ilgam. Jums pageidaujant, D.A.R.K. studio fotografai įamžins Jūsų šventės nuostabiausius momentus: užfiksuos kiekvieną jausmą, šypseną, nuotaiką. Visos akimirkos – vienoje Vestuvių knygoje, kurią, galbūt, vartys ir Jūsų anūkai. Nuostabi šventė, išskirtinės fotosesijos, individualus ir profesionalus požiūris – D.A.R.K. studio komanda pasiruošusi visą tai įgyvendinti! Dirbame visoje Lietuvoje.

Prestige Idea

„Prestige Idea“ – tai vestuvių planavimo ir dekoravimo studija, teikianti aukščiausio lygio paslaugas ir siekianti savo klientams suteikti bet kokią reikiamą pagalbą. Mes dirbame visoje Lietuvoje tam, kad svarbiausiomis savo gyvenime akimirkomis Jūs būtumėte laimingi ir nerūpestingi! Didžiausia mūsų komandos meilė – tai išskirtinių vestuvių planavimas ir dekoravimas. Siūlydami originalius sprendimus ir patardami dėl kiekvienos smulkmenos, atsižvelgiame į individualius klientų poreikius ir savo ilgalaikę patirtį. Mes pasiruošę prisidėti ir prie bet kurios kitos Jūsų planuojamos šventės! Patikėkite savo svarbiausių, gražiausių švenčių organizavimą mums ir pasiruošimas didžiajai šventei taps tikru malonumu! Su meile Jums ir apie Jus!

Inesa Borkovska

Jaunavedžiai, užsukę į Inesos Vestuvių Planavimo Studiją, visada laukiami su šypsena ir aibe naudingų profesionalių patarimų. Jau po pirmo mūsų susitikimo būsimi jaunavedžiai turi visus atsakymus į rūpinčius klausimus. Mūsų komanda kiekvienoje poroje įžvelgia individualumą ir sukuria neįprastus kūrybiškus sprendimus, tuo pačiu palieka vietos elegancijai. Mes atsakome ne tik už Jūsų vestuvių organizavimą ir koordinavimą, bet taip pat šventės dieną rūpinamės išskirtiniais papuošimais, dekoravimu bei floristika. MES KURIAME ĮSIMINTINIAUSIĄ ŠVENTĘ JUMS

Lietuvis weddings

Vestuves mes ne tik planuojame - vestuves mes išgyvename. Esame komanda, todėl mes stabilūs ir patikimi.Mes kuriame tai, kas neapčiuopiama, bet jaučiama ir atsimenama geriausiai - atmosferą, nuotaiką, jaukumą ir emocijas. Darome tai jau 10 metų.

Špoko Šventė

Svajojame kartu su jumis,-kuriame dieną jums apie jus, todėl jūs galite atšvęsti kiekvieną akimirką. Mes perimsime jūsų stresą bei galvos skausmą organizuojant bei planuojant vestuves, o jūs galėsite jaustis laisvai ir mėgautis savo švente. Dirbsime su jumis, planuosime vieną iš svarbiausių įvykių jūsų gyvenime. Mes esame kvalifikuoti laiko koordinatoriai ir tarpininkai, dažnai derėdamiesi su tiekėjais ir atlikėjais užtikriname, kad Jūs gautumėte tai, ko norite, už realią kainą, padėsime Jums laikytis savo biudžeto ir valdysime visų vestuvių elementų planavimą, nepaliekant Jūsų už planavimo ribų. Mes siekiame, kad jūsų nuomonė būtų išgirsta ir šventė būtų sukurta būtent jums. Planuodami šventės dekorą kartu aptarsime visas detales, galimybes bei kliento norus ir pateiksime šventės idėją. Pasirūpinsime visais dekoro elementais nuo floristikos, papildomų dekoro elementų iki pakvietimų...

ViktorijosVestuves.lt

„Viktorijos vestuvės“ specializuojasi tik vestuvių ar kitų įvykių, susijusių su šia švente, kūrimu ir organizavimu. Stebime pasaulines bei Lietuvos naujienas, keliaujame po specializuotas parodas visame pasaulyje, atrandame naujas vietas, tiekėjus, atlikėjus ir savo žinias norime pasidalinti su Jumis.
Vestuvių planavimas apima tokius etapus kaip vestuvių scenarijus (jo paruošimas bei suderinimas) ir vestuvių organizavimas (konkretūs pasiruošimo vestuvėms, kurios atitiktų suderintą scenarijų, etapai: užsakymas, supirkimas, rezervavimas). Klausimas, ar šį darbą atliksite patys, ar mieliau patikėsite profesionaliai vestuvių planuotojai. Vestuvių planuotoja papasakos jums, kokie yra galimi vestuvių scenarijai, atsižvelgdama į jūsų norus bei galimybes. Taigi, ji nuims didelį rūpestį nuo jūsų pečių, jums beliks detaliai suderinti patinkantį variantą ir visą likusį darbą palikti jai – profesionaliai vestuvių planuotojai.

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika
Facebook draugai rekomenduoja