Registruokitės į vestuvių planavimo seminarus Vilniuje ir Kaune

Vestuvių puokštė

Vestuvių puokštė – tai gali būti ir jaunosios puokštė, ir puokštė pamergei, ir visos gėlės vestuvėms (mažytės puokštytės, papuošsiančios staliukus, bažnyčią, ar automobilius). Visos vestuvinės gėlės paprastai patikimos vienam gėlių salonui arba konkrečiam floristui, kad vestuvinės puokštės derėtų tarpusavyje, o nuotakos puokštė būtų visų šventės gėlių karalienė...

Fitodizaino studija

Vestuvės-gražiausia dviejų mylinčių žmonių šventė. „Fitodizaino studija“ –stipri profesionalų komanda, siekianti, kad vestuvių diena visų prisiminimuose išliktų nuostabi ir nepakartojama. Su dideliu dėmesiu ir atsakingumu išklausome kiekvienos nuotakos norus, supažindiname su naujausiomis vestuvių tendencijomis, patariame kokios spalvos gėles išsirinkti, kad jos derėtų prie rūbo ir šventės nuotaikos. Stengiamės, kad sukurta puokštė nuotakai taptų jos svajonių puokšte, atspindinčia ne tik jaunosios stilių, bet ir charakterį bei asmenybę. Turime didelę patirtį puošiant pokylių sales, dvarus, bažnyčias. Iš tarptautinių parodų parkeliauja prabangi keramika, stovai, žvakidės –viskas, kas būtina sukurti jaukią, išskirtinę vestuvių aplinką. Kurdami puokštes, kompozicijas vestuvėms jaučiamės tarsi būtume prisilietę prie kažko nepaprasto, harmoningo ir amžino.
 

BBdizainas

Žinia, – grožis ir jo suvokimas – individualus dalykas ir kiekvienas mato skirtingas jo apraiškas. Bet, paklausite Jūs, kaip apjungti tuos gana subjektyvius dalykus, kad jie būtų įvardinti gražiais ir tiktų individualiam skoniui?! Mes žinome ir gebame rasti tą vienintelį sprendimą, tinkantį tik Jums. Grožio kūrimas – tai ne vien tik tai, ką pamatys Jūsų akys. Tai mūsų patirtis ir meistriškumas, tai siekis sukurti formą, harmonizuojančią turiniui. Tai kaskart vis nauji ieškojimai, pastangos įsiklausyti ir suvokti Jūsų pageidavimus ir įsivaizdavimus, kad skirtingai suprantama vaizdo ekspresija, plastinė raiška ir visos kitos mūsų kolektyvui gerai pažįstamos meninės ir kūrybinės priemonės priverstų Jus aiktelėti ir maloniai pakylėtų įžengus į šventei papuoštą salę, kad Jus lydėtų tas nepakartojamas pasitenkinimo jausmas, jog viskas sukurta atliepiant Jūsų skoniui ir tik Jums. Mūsų siekis – Jūsų ,,sumišimas, smagus sukrėtimas, ilgesys, meilė, džiugus drebulys, – štai jausmai, kuriuos turi sukelti bet koks grožis“ (Plotinas) Mūsų kolektyvas, nemenkai pasikaustęs dailės, meno teorijos ir istorijos, dizaino, floristikos praktikos dalykuose ir turintis nemenką patirties bagažą, jau beveik dešimtmetį dirba šį mėgstamą ir daug teigiamų emocijų keliantį darbą. Siūlome Jums savo kūrybingumą ir idėjas. Jūsų vestuvės, oficialus priėmimas, kokteilių vakarėlis, šeimos šventė ar kitas renginys mums yra svarbiausias. Parinkdami gėles ar kurdami jų kompozicijas, dekoruodami stalus, derindami įvairius patalpų puošybos būdus stengiamės sukurti gėlių, spalvų ir faktūrų simfoniją bei išskirtinę atmosferą įvairioms progoms. Teikiame floristikos, dekoravimo bei inventoriaus nuomos paslaugas.

Vintažo gėlės

Jūsų šventė - mano šventė. Idėjos gimimas, kūrybinis procesas, detalių paieška teikia man didžiausią malonumą ir norą pateisinti Jūsų lūkesčius. Puošiu Jūsų šventę su visa širdimi ir atsakomybe.Kiekvienas mano klientas tai skirtinga istorija, todėl mano darbai niekada nesikartoja. Sekdama mados tendencijas ir įsiklausydama į Jūsų norus, visuomet randu sėkmingą sprendimą. Ar tai butų tik nedidelė nuotakos puokštelė ar bažnyčios,vestuvių erdves bei transporto dekoras - aš visada Jūsų paslaugoms.
Vestuvių puokštė – tai gali būti ir jaunosios puokštė, ir puokštė pamergei, ir visos gėlės vestuvėms (mažytės puokštytės, papuošsiančios staliukus, bažnyčią, ar automobilius). Visos vestuvinės gėlės paprastai patikimos vienam gėlių salonui arba konkrečiam floristui, kad vestuvinės puokštės derėtų tarpusavyje, o nuotakos puokštė būtų visų šventės gėlių karalienė...

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika
Facebook draugai rekomenduoja