Fashion Gold kviečia jaunuosius į seminarą


10 LINKĖJIMŲ JAUNAVEDŽIAMS

Fotografai A-photo www.a-photo.lt
Einant į draugų, artimųjų ar giminių vestuves visuomet kyla klausimas, kaip pasveikinti jaunuosius su šia svarbia jiems diena ir ko palinkėti, kad tai nebūtų tik tušti žodžiai. Štai dešimt linkėjimų, kurie privers susimąstyti, o kai kurie – nusišypsoti.
1. Mes visi esame šiek tiek keisti, ir gyvenimas yra taip pat šiek tiek keistas. Kai surandame ką nors, kieno keistumas derinasi su mūsų, mes prisijungiame prie to žmogaus, pasineriame į bendrą keistenybę, kurią vėliau vadiname meile, tikra meile. Linkiu, kad keistumas ugdytų ir augintų nenutrūkstamą meilę.
2. Lao Tzu yra sakęs, kad jei stipriai mylite ką nors, tai jums suteikia stiprybės, kai esate stipriai mylimas kieno nors – tai suteikia drąsos. Tebūnie jūsų santuoka kupina stiprybės naujiems gyvenimo iššūkiams bei drąsos ieškant naujų išbandymų.
3. Visuomet jauskitės tokie artimi, kaip šią dieną. Lai jūsų gyvenimą lydi sveikata. Visuomet raskite laimę namuose ir tegu jie būna prieglobstis nuo didžiausių audrų. Tegu jūsų meilė vis stiprėja dalijantis bendru gyvenimu ir tebūnie jūsų ateitis tokia nuostabi, kokios net negalėtumėte įsivaizduoti. 
4. Labiausiai palinkėti jauniesiems noriu, kad jūsų meilė tik augtų ir stiprėtų, ir kad prabėgus metams nuo šios dienos, kai prisiminsite savo vestuvių akimirkas, tai būtų diena, kai vienas kitą mylėjote mažiausiai.
5. Dabar, kai prasidėjo jūsų santuokinis gyvenimas, atėjo laikas kibti į svarbiausius dalykus... Visuomet išneškite šiukšles laiku, užsukite dantų pastos tūbelę ir prisiminkite, nėra tokio dalyko kaip grindų spinta. Neleiskite šioms buitinėms smulkmenoms užtemdyti jūsų laimės.
6. Jūsų santuoka yra jūsų nauji namai ir šiandieną šiems namams pastatėte pamatus. Jei leisite Dievui būti architektu, ir ryšitės įdėti šiek tiek sunkaus darbo, ateityje savo svajonių namus atrasite vienas kito viduje.
7. Sakoma, kad meilė yra akla. Tačiau santuoka yra tikriausias akis atveriantis žingsnis. Būkite pasiruošę leisti vienas kito meilei užstoti ir ištverti net didžiausias audras, ir rodykite vienas kitam gerumą, kantrybę bei užuojautą kiekvieną dieną. Būkite laimingi laimėje ir dar laimingesni nelaimėje.
8. Dvejojama, kad žvaigždės yra kaip ugnis, dvejojama, kad saulė nesisuka, dvejojama, ar tiesa tikrai ne melas, bet niekada nekilo dvejonių jūsų meile. Linkiu didžiausios sėkmės tolimesniame gyvenime.
9. Nuo šios dienos jūs rašysite naują savo gyvenimo istorijos skyrių kartu. Tikiuosi, kad ši istorija bus jaudinanti ir skaitytojams suteiks tiek pat daug džiaugsmo, kiek patiems naujos istorijos kūrėjams. Sveikinimai.
10. Tegu jūsų džiaugsmai būna tokie ryškūs, kaip rytinė saulė, laimės metų būna tiek daug, kiek danguje žvaigždžių, o bėdos paskęsta meilės spindulių šešėliuose.
DAUGIAU LINKĖJIMŲ - LINKĖJIMAI
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2016-06-10 14:27
Labai gražus palinkėjimai,daug naudingos informacijos.Ačiū. Su pagarba.