Į tuoktuves pora pakvietė visus Lietuvos žmones


PROJEKTAS NUOTAKOS ĮVAIZDIS: ŽAISMINGA DIANOS FOTOSESIJA

Fotografai A-Photo www.a-photo.lt

Anna ir Audingas Konderauskai, fotografai:

Šis įvaizdis kurtas romantiškai miestietei, galinčiai valandų valandas pasinerti į gatvių ritmą, įsimylėjusiai miestą, dulkėtą orą ir saulėtas gatves...
Nuotaka Diana dalyvavo fotosesijoje praėjus kelioms dienoms po savo vestuvių, tad per 5 dienas jai teko dukart pasijusti nuotaka. Sveikiname ir linkime jauniesiems daug saulėtų ir laimingų dienų kartu!

Indrė Pašvenskienė, dizainerė:

Pati gražiausia nuotaka – besišypsanti ir laiminga. Mano ir La Boutique meistrų komandos tikslas yra ne tik papuošti ar pritaikyti tam tikras vyraujančias nuotakų mados tendencijas, bet ir sukurti šventinę nuotaiką nuo pirmo susitikimo. Ilgai kalbamės, svajojame, dėliojame šventės detales. Susipažįstu su nuotaka, jos charakteriu, pomėgiais. Atsižvelgiu į pageidavimus ir figūros tipą. Po kavos gėrimo ritualų ir pokalbio prasideda La Boutique meistrų darbai ir mūsų su nuotaka šventiniai susitikimai. Įsigiliname į būsimos šventės detales: kur ir kada vyks ceremonija, kokio pobūdžio šventinis vakaras, kokia bus fotosesija ir kitas detales. Patariame ir parenkame suknelės siluetą, pritaikome audinius, makiažą, šukuoseną bei aksesuarus. Vis daugiau nuotakų į mūsų rankas patiki ir jaunikių įvaizdį. Randame harmoniją, subtilumo bei stilingumo santykį tarp visų šventės detalių.
Sukneles siuvame su ypatinga meile ir atsakomybe. Todėl vis daugiau nuotakų vestuvių dieną puošiu ir išleidžiu iš La Boutique salono. Kartais net palydžiu iki altoriaus. Stengiuosi ir paskutinį primatavimą paversti šiltu, jaukiu ir ypatingu vakaru. Juk tai yra be galo svarbu! Prisimename visus buvusius susitikimus, džiaugiamės galutiniu rezultatu bei būsima jaunųjų laime.
Su kiekvienu adatos dygsniu, primatavimu, skambučiu su jaunaisiais tampame vis artimesni, užsimezga ypatingas ryšys. Vėliau, jau po vestuvių, iš jaunųjų dažnai sulaukiu gražių atvirukų iš medaus mėnesio, padėkų, žinučių, kad trūksta tų jaukių susitikimų.
Sulaukiu vis daugiau palyginimų, kad esu nuotakų fėja arba vaistas nuo streso. Tai verčia mūsų komandą dar labiau stengtis ir būti su jaunaisiais kartu iki paskutinės minutės, kol jie žengs prie altoriaus.

Tendencijos

Puošdami nuotakas pirmiausia atsižvelgiame į moters figūros tipą, šventės vietą, laiką bei būsimą temą. Tendencijos ne visada tinka visoms... Tačiau niekada iš mados neišeis klasikinis įvaizdis: švarus lengvumas, suderintas su kokybiškais audiniais bei aksesuarais.
Per ketverius nuotakų stilizavimo ir puošimo metus pastebėjau keturis vyraujančius nuotakų tipus: (1) miesto, (2) klasikinė, (3) romantiška ir (4) vintažo stiliaus nuotaka.
Miesto nuotaka – vyrauja trumpos suknelės, nuo retro stiliaus iki tiulio bei nėrinių ar šilko derinių.
Klasikinė nuotaka – dominuoja įliemenuotos undinėlės tipo suknelės, korsetinės, paryškinančios figūrą, arba pūstos tiulinės suknelės. Šio tipo nuotakos dažniausiai tuokiasi dvaruose ar kitokiose ypatingose vietose.
Romantiška nuotaka – suknelė lengvai krintanti, besiplaikstantys vėjyje šilko audiniai. Vyrauja atvira nugara, suknelės dekoruotos žiedlapiais, nėriniais.
• Vintažo stiliaus nuotaka – suknelė tarsi iš mamos ar močiutės spintos. Svarbų vaidmenį atlieka nėriniai bei aksesuarai.
Dažnai kukliai suknelei puošnumo suteikia masyvesni rankų darbo aksesuarai.
Rūtų vainikėlius ir veliumus dažnai pakeičia stilingi plaukų lankeliai, natūralių gėlių vainikėliai bei kiti galvos aksesuarai.
La Boutique iš būsimų nuotakų sulaukia vis dažniau netradicinių pageidavimų. Vienas jų – nuotaka puošis lengva, natūralaus audinio minimalistine suknele, atvira nugara bei avės „Converse“ sportinius batelius.
Daugelis pageidauja dviejų suknelių vienoje (du viename) – dekoruotas nėriniais glaustinukės tipo viršus bei du sijonukai: ilgas ir trumpas. Ilguoju nuotakos puošiasi per ceremoniją, o trumpuoju – per šventinį vakarą ir jaučiasi laisva bei nesuvaržyta.
Taip pat dažnėja tendencija tuoktis ne su balta suknele. Vis daugiau nuotakų puošiasi kremo, pelenų, rožės atspalvių suknelėmis. Tiulis, šilkas dažomas pereinamais atspalviais, tokiu būdu suknelei suteikiama dar daugiau išskirtinumo, paslaptingumo.

Mano patarimas nuotakoms

Nesivaikykite tendencijų, vadovaukitės savo intuicija, atsiduokite į patikimo stilisto ar dizainerio rankas, kuris tinkamai parinks suknelės modelį, padės išrinkti kokybiškus audinius ir sukurs šventinę pasiruošimo nuotaiką.
Pasirinkome miesto nuotakos įvaizdį norėdami atskleisti modernią ir atsipalaidavusią miesto princesę, sugebančią jaustis nevaržomai, patogiai, bet kartu ir ypatingai. Nuotaką papuošėme nėriniais ir žiedlapiais dekoruotais glaustinuke bei tiulio sijonuku.

Giedrė Marcinonytė, makiažo meistrė:

Kiekvienai nuotakai iškyla klausimas: kokia aš turiu būti tą vienintelę baltosios suknelės dieną? Suknelė, šukuosena, makiažas, vestuvių spalva, tema... Viskas yra svarbu, kiekviena detalė. Tačiau dar svarbiau yra visuma. Visos detalės turi derėti. Nuotakos įvaizdis yra bendras skirtingų meistrų darbas. Žinoma, visų pirma reikėtų įsiklausyti į save. Paklauskite savęs, kokia jūs norite būti – romantiška, ryški, subtili. Didžiąją dalį stilistikos, žinoma, diktuos suknelė. Tad netgi eidama pasidaryti vestuvinio makiažo, nepamirškite atsinešti savo suknelės nuotraukos, taip padėsite meistrui parinkti deramą makiažą. Vestuvinis makiažas dažniausiai būna švelnus, gaivus, paryškinantis jaunosios bruožus, tačiau jų radikaliai nekeičiantis. Svarbiausias, mano manymu, akcentas visada bus tobula veido oda, tad nepamirškite savo odos palepinti grožio procedūromis keli mėnesiai iki didžiosios dienos. Tačiau, nors natūralus nuotakos įvaizdis vis dar dominuoja, vis daugiau moterų renkasi ryškesnį makiažą – akcentuoja akis arba lūpas. Planuodamos savo vestuves galite pasirinkti jums patinkamo makiažo pavyzdžių, kad galėtumėte pasitarti su savo vizažo specialistu..Renkantis makiažą svarbiausia rinktis ne tendencingą, bet labiausiai jums tinkantį, išryškinantį jūsų grožį.

Eglė Čiurlytė, plaukų stilistė:

Kiekviena nuotaka vestuvių dieną svajoja būti gražiausia. Todėl, kad atrodytumėte puošniai, subtiliai bei skoningai, viskas turėtų būti vientisa – šukuosena, suknelė bei makiažas. Renkantis šukuoseną reikėtų atsižvelgti į veido formą, kuriamą nuotakos įvaizdį, būsimo vyro ūgį, ir, aišku, suknelės stilių. Šiuo atveju nuotakos suknelės iškirptę dengia permatomas audinys, asimetriškai dekoruotas gėlytėmis, o sukelti ir viename šone į kuoduką susegti plaukai atrodo ypatingai gerai, seksualiai bei moderniai. Tiek šiais, tiek 2015 metais iš mados neišeis prabangios, holivudinės bangos ar lengvai subanguoti ir pusiau susegti plaukai. Madinga išlieka ir lengvai sukelti, susegti plaukai, kuriuose dominuotų subtilios bangos. Arklio uodega, Balerinos kuodukas bei pynimai. Visi šie elementai bus madingi, svarbiausia, kad šukuosena atskleistų nuotakos grožį bei individualumą.

Marius Kiaunė, floristas:

Ši puokštė yra sukomponuota gamtiniu (vegetatyviniu) būdu iš švelnių, trapių gėlių. Ji primena ką tik nuskintas pievoje gėles ir atrodo labai romantiškai. Jos forma puikiai tinka aukštai ir lieknai Dianai. Spalviniai akcentai papildo kompoziciją – puokštė neužgožia suknelės, bet ir nelieka nepastebėta. 

Kūrybinė komanda:

Dizainerė – Indrė Pašvenskienė, La Boutique, https://www.laboutique.lt/
Makiažo meistrė – Giedrė Marcinonytė, UFF salonas, https://www.giedremakeup.lt/
Plaukų stilistė – Eglė Čiurlytė, UFF salonas, https://www.facebook.com/egleciurlytehairstylist
Floristas – Marius Kiaunė, www.rozyte.lt
Fotografai – Anna ir Audingas Konderauskai, www.a-photo.lt 
Nuotraukose ApieVestuves.lt forumo dalyvė Daina
Už Vespa motorolerį dėkojame www.TransportRent.lt. Mielieji, jeigu jums reikės stilingo automobilio, motorolerio, keturračio, laivo arba net oro baliono savo šventei, galite drąsiai kreiptis, jie viską turi!
Daugiau šio projekto nuotraukų ir video:
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
4
Komentarai
2014-10-26 20:16
Diana
Bet zadetu nuotrauku tai ir nesulaukiau :(
2014-08-19 14:03
Živilė
Taip lengva, šilta, paprasta ir žavinga! Tikra tiesa, kad GROŽIS SLYPI PAPRASTUME :)
2014-08-08 13:43
Diana
Ne Daina, o Diana čia :)
2014-08-08 12:39
Simona
tobulai grazu