Nuotakos rankinės turinys


10 DALYKŲ KURIUOS REIKIA ŽINOTI PRIEŠ PERKANT SUKNELĘ

Fotografas Redijus Anikanovas www.redijus.com
1. Žinokit savo biudžetą. Prieš ateidama į saloną, Jūs jau turite žinoti, kokią biudžeto dalį galite išleisti savo suknelei. Kitu atveju išsirinkus brangesnę suknelę gali kilti ne tik nesusipratimų, bet ir nusivilsite.
2. Nėra nieko blogo, jei įsimylite jau pačią pirmą suknelę. Tai nutinka dažnai. Jei Jūs pasitikite savimi, visiem kitiem suknelė patiks lygiai taip pat.
3. Žinokit savo kūno formą. Matuodamasi netinkamo modelio suknelę galite pasijusti nejaukiai. Suknelės, kurias žurnaluose pristato modeliai, gali visiškai netikti Jūsų figūrai.
4. Nepamirškite galimybės keisti kelis kartus. Pabandykite įsivaizduoti save vestuvių dieną, ar suknelė tikrai Jūsų stiliaus ir tinka figūrai?
5. Būkite atvira galimybėms pasirinkti kitokio stiliaus suknelę. Būkite atvira galimybėms. Taip galite nustebinti net pati save.
6. Pagalvokite apie vestuvių vietą. Tarkime, pūsta suknelė gali būti per sunki vestuvėms paplūdimyje. Jūs tikrai galite rasti suknelę, kuri vėjuotoje vietoje atrodys puikiai, o Jūs jausitės ne tik patogiai, bet ir kaip pati gražiausia nuotaka.
7. Pasakykite taip ir nusipirkite. Pripažinkite, kad TAIP – pagaliau radote savo suknelę, nes jei ieškosite toliau, tikėdamasi surasti kitą tinkančią, galite nusivilti. Antras pasirinkimas dažniausiai sumažina nuotakos pasitikėjimą savimi.
8. Pasitikėkite savo instinktais. Gali būti sunku, kai draugės nepritaria Jūsų sprendimui dėl suknelės. Bet visada pirmiausia pasitikėkite savimi. Jūs geriau žinote, kaip norite atrodyti per savo vestuves.
9. Paskirkite dalį pinigų priedams. Papuošalai nepigūs. Kad sukurtumėt norimą įvaizdį, tikriausiai reikės papuošalų – biudžete palikite dalį ir jiems.
10. Pasidalykite savo vizija. Labai svarbu kalbėti su draugėmis, kokios suknelės norite. Salone Jūs tikrai sutaupysite laiko, kai jos žinos, kokios reikia ieškoti.
Daugiau apie vestuvines sukneles skaitykite atskiroje rubrikoje VESTUVINĖS SUKNELĖS
Apie sukneles taip pat diskutuoja ApieVestuves.lt forumo merginos www.apievestuves.lt/forumas
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
4
Komentarai
2014-09-23 09:49
Taiva
Draugem ne visada galima pasitiketi, teko pirkti drbuzi patarta drauges, daugiau to nedarau. Svarbiausia atrasti paciai tinkama suknele, o kai tokia randi, supranti
2014-09-22 10:54
Modesta
Aš pasirinkau antrą, irgi beveik pirma :D Patiko ir viskas, pasakiau jai tvirtą taip :D
2014-09-17 14:14
Vaiva§
omg omg o as galvojau kad as isdurnejus nes pirma suknele issirinkau ir pasilikau :D jeeee as ne viena tokia ir tai normalu
2014-09-17 13:06
Aira
Superinis straipsnis ir kaip tik pačiu laiku, nes ruošiuosi pradėti suknelės paieškas. Ačiū!