Nuotakos Karinos idėjos pamergėms


IŠSKIRTINIAI PULKO VYRAI

Foto: Rimantas Steponavičius www.fotor.lt
Rekia pripažinti, kad vyrams iš kostiumuotos minios išsiskirti yra sunku. O koks dar apdaras nei kostiumas tinkamesnis pasipuošti vestuvėms? Visų kostiumai yra gražūs, elegantiški, tačiau per daug nesiskiria. O išsiskirti reikia. Ypatinga užduotis tenka pulko vyrijai - pabroliams. Jiems ne tik reikia išsiskirti iš kitų svečių, tačiau ir neužgožti vieno iš dviejų šventės kaltininkų - jaunikio.

Kaklaraištis padės išsiskirti 

Populiariausias šiuo metu pabrolių išskirtinumo ženklas - kaklaraištis pasiūtas iš tos pačios medžiagos, kaip pamergės suknelė. Tačiau ar atskirtume pabrolį, stovintį tarp kitų svečių jei jis šalia neturėtų savo damos, kuri suknelės ir kaklaraiščio deriniu išduoda, kad šis vyrukas yra pabrolys? Tikriausiai ne. Esam kūrybinga tauta, tad galime drąsiai pafantazuoti.

Ostino Powers'o delegacija

Ryškių spalvų kostiumai, labai banguotos kaklaskarės ir akiniai su stambiais rėmeliais - tikri šėlstantys ir nuo merginų akių neatitraukiantys vyrai. Reikia nepamiršti, kad pabroliai ir simbolizuoja įsipareigojimų neturinčius, jaunus, pašėlusius berniokus. Tad šis labai spalvotas Powers'o stilius tikrai garantuos išskirtinį įvaizdį, o pabrolio su eiliniu svečiu nedrįs supainioti niekas.

Kukli elegancija

Jei pakankamai drastiškas Ostino stilius ne prie širdies, o klasika traukte traukia, galima kukliai pavarijuoti tradicinių kostiumų ir marškinių derinius. Prie juodo elegantiško kostiumo pabroliai galėtų priderinti ne vienspalvius arba vienos kokios spalvos marškinius, kurie bent truputį skirtųsi nuo tradicinių baltų, pilkų ar juodų, prie kurių idealiai derėtų netradicinė languota ar su taškeliais varlytė. Minimaliai didesnį išskirtinumą šiuo klasikiniu atveju gautume, jei vietoj vienspalvių (rausvų, baklažaninių ar oranžinių), pulkas išsirinktų marškinius su rutuliukais, dryžuotus ar elegantiškai languotus. Prie jų priderinta balta ar kitokios spalvos (išskyrus tradicinės juodos) varlytė smagiai pademonstruotų bandymą išsiskirti, tačiau tikrai nenutolintų nuo elegantiškosios klasikos.

Dvylika brolių juodvarniais lakstančių

Ar prisimenate pasakojimą apie gerąją sesutę, kuri savo rankomis dvylikai brolių iš dilgėlių siuvo marškinius? Kodėl šios simbolikos neperkėlus į vestuves? Žinoma, tikriausiai tik stebuklingoje parduotuvėje galėtume rasti marškinius iš dilgėlių, tačiau lininius rasti nebūtų sunku. Koks kontrastas: dailus pilkas kostiumas ir lietuviški lininiai marškiniai, kurie vietoj sagų turi batų raištukus primenančius šniūrelius prie kaklo. Klasikos ir lietuviškos gamtiškos tradicijos derinys,kuris puikiai atspindėtų pabrolių vėjavaikiškumą.

Teminiai aksesuarai

Nebe toks drastiškas ir šiomis dienomis labai populiarus karnavalinių akcentų derinimas. Kad nepaverstume gražių vestuvių karnavalu, aprangos akcentus reikėtų rinktis labai atsargiai. Skrybėlės, šalikai, lazdelės, liemenės, varlytės - aksesuarai, kurių elegantiškumas priklauso nuo spalvos, formos ir kaip priderinsit prie visumos. Skrybėliuotas pabrolių pulkas arba frakais su aristokratiškomis lazdomis pasipuošę pingvinai gali būti išskirtiniai vestuvių dalyviai, kurie galbūt net nurodytų šventės temą, idėją.
Pabroliai vestuvėse ne tik lydi jaunąjį priimant didelį gyvenimo sprendimą, tačiau turėtų priminti jo praėjusias dienas. Tad kiekvienas pabrolių išskirtimumo bruožas gali atspindėti tam tikras jaunojo savybes: pašėlęs Ostinas, santūrusis gamtos mylėtojas brolis juodvarnis ar inoringas frakuotas pingvinas... Kaip visada: būkit kūrybingi, bet elegantiškai, fantazuokit, bet su saiku.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
7
Komentarai
2010-04-26 23:13
erika
o jei pabroliai bus juodais kostiumais, baltais marskiniais, juodais siaurais kaklaraisciais ir pamergiu sukneliu medziagos skepeteles idetos kostiumu kiseneleje. ka manot?
2010-03-25 17:00
Vida
Pilna pilna, mes ieskojom ir radom ko norejom! Tik gerai paieskot reik.
2010-03-24 17:51
Ina
siais laikais pilna visko kaklaraisciu ir marskiniu parduotuvese, pasirinkimo gausa begaline. tik reik zinot ko nori.
2010-03-21 14:52
Saule
Bet frakas turi tikti prie zmogaus budo.. as savo meilei niekaip neuzdeciau frako, tai ne jam. Jis per musu vestuves zada deveti orandzinius batus:) Tai frakas jam ne per kur:)ir dar darysim fotosesija su apelsinais:))))
2010-03-17 14:36
Ginta
Man taip nerealiai atrodo jaunikiai su frakais:) Pasaka...
2010-02-16 14:10
Iveta
Lietuvaiciai dazniausiai vilki juodus kostiumus ir kaklaraiscius priderintus prie pamergiu suknyciu, kaip ir mineta straipsnyje. Kaklaraisciai dazniausiai buna pridedami jau nuomos punkte prie sukniu.
Nera labai israndingi musu vyrai:)
2010-02-15 21:48
Vilija
Kukli elegancija vyraujanti vyriskame kostiume yra labai gerai:) O zaismingi elementai dar geriau:)