KONKURSAS: RENT BOUTIQUE IEŠKO NUOTAKOS


TOBULA JAUNOSIOS PUOKŠTĖ

Fotografas Redijus Anikanovas www.redijus.com
Jaunosios puokštė tai vienas iš tų vestuvinių akcentų, kuris tiesiog privalo būti tobulas. Netinkamai parinkta gėlė, neskoningas kaspinas, nuvytęs žiedas ar nepakirptas kotelis gali nemenkai sugadinti tiek jaunosios nuotaiką, tiek jos įvaizdį ar bendrą ceremonijos vaizdą. Vestuvinę puokštę reikėtų rinktis taip pat atsakingai kaip ir vestuvinę suknelę ar šventės dekorą. Norinčios turėti pačią gražiausią vestuvinę puokštę savo rankose turėtų žinoti keletą esminių dalykų.

Floristo paieška

Floristo ieškokite atidžiai bei kruopščiai, tik įdėtos pastangos atneš maksimalius rezultatus. Naršykite internete, ieškokite floristų darbų, susitikite su jais ir bendraukite. Išklausykite, ką jie siūlo, kokios jų idėjos ir kokia paslaugų kokybė, koks jis žmogus, kaip bendrauja, ar randate bendrą kalbą. Įvertinkite floristo kvalifikaciją, gebėjimą suprasti Jūsų norus ir gebėjimą pasiūlyti savas idėjas. Tik surinkusi pakankamą kiekį informacijos galėsite nuspręsti, su kokiu floristu norėtumėte dirbti.
Kitas dalykas, apie kurį turėtumėte žinoti, yra gėlių kokybė bei gėlių salono/floristo darbo aplinka ir įrankiai. Išsiaiškinkite, kokios yra gėlių laikymo sąlygos bei gėlių šviežumą. Taip pat, kokios priemonės naudojamos siekiant palaikyti gėlių šviežumą. Manote, jog ši informacija jums nėra aktuali? Priešingai. Visa tai užtikrins, kad vestuvių dieną Jūsų puokštė atrodytų šviežia ir gyva. Juk nesmagu būtų prie altoriaus žengti su nuvytusių gėlių kompozicija.

Klaidinga nuomonė

Dauguma jaunųjų vestuvinę puokštę laiko mažai reikšmingu elementu, todėl mano, kad ją užsisakyti gali paskutinę minutę. Deja, taip tikrai nėra! Vestuvinės puokštės idėjų, kaip ir floristo, reikėtų pradėti ieškoti iš anksto. Net ir tuo atveju, jeigu vis dar neturite puokštės vizijos ir idėjos, susiraskite patinkantį floristą ir susitarkite dėl susitikimo. Nustebsite, kaip stipriai Jums gali padėti savo srities profesionalas. Jeigu jau turite savo vestuvinės puokštės viziją, nenustebkite (juo labiau nesipriešinkite), jog floristas gali visiškai sujaukti Jūsų mintis. Patikėkite, jis Jums pasiūlys geriausią variantą, kruopščiai atrinktas gėles ir nuostabią kompoziciją, kuri pabrėš Jūsų individualumą ir išryškins Jūsų asmenybę.
 
 
Daugiau apie nuotakos puokštes skaitykite rubrikoje VESTUVINĖS PUOKŠTĖS
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai