Atskleidė 2018-ųjų gėlių tendencijas vestuvėms


KAS PIRMIAU: ŠUKUOSENA AR MAKIAŽAS?

Fotografas Redijus Anikanovas www.redijus.com
Šįkart skubame į pagalbą toms nuotakoms, kurios užduoda sau klausimą, ką pirmiau darytis: šukuoseną ar makiažą? Mūsų patarimas – laikytis nerašytų taisyklių. Pirmiausia susitvarkykite plaukus ir pasidarykite šukuoseną, taip išvengsite streso dėl sugadinto ar nutekėjusio makiažo.

Pirma – šukuosena

Nuotakos grožio procedūros įprastai prasideda trys valandos prieš ceremoniją. Darbai grožio salone pradedami galvos trinkimu ir šukuosenos formavimu.
Labai svarbu, kad dar prieš atvykdamos į kirpyklą žinotumėte, ko norite. Dar geriau, jei prieš tai būsite atlikusios bandomąją šukuoseną. Taip išvengsite nereikalingo streso, jei plaukai atrodytų ne taip, kaip įsivaizdavote.

Antra – makiažas

Makiažą patariama darytis po šukuosenos. Taip galite būti užtikrintos, jog vanduo ar plaukų fiksavimo priemonės jo nesugadins.
Patarimų, kokį makiažą rinktis, prašykite profesionalų. Jie ne tik patars, koks makiažas labiausiai tinka Jūsų įvaizdžiui, tačiau ir pabrėš gražiausius bruožus, matomus ir vestuvių nuotraukose.

Patarimai:

  • Vestuvių rytą save patikėkite profesionalams. Tai pilna jaudulio diena, negalite būti užtikrintos, kad nusprendusios darytis procedūras pačios viską įgyvendinsite kaip suplanuota.
  • Norėdamos išvengti streso atlikite bandomąją šukuoseną bei makiažą. Taip vestuvių rytą ne tik sutaupysite laiko, bet galėsite būti užtikrintos, jog atrodote taip, kaip save ir įsivaizdavote.
Daugiau įvairių grožio patarimų rasite rubrikoje GROŽIS
Apie šukuosenas bei makiažą taip pat kalbasi mūsų forumo merginos www.apievestuves.lt/forumas
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
2
Komentarai
2014-12-18 00:11
Milda
Kaip tik šiandien svarsčiau ką pirmiau daryti, kaip palengvėjo, ačiūū :)
2014-12-17 00:34
Vaidute
nu man sitas klausimas nedave ramybes :D dabar ramu