Kas yra santuoka?


2015 MAKIAŽO TENDENCIJOS

Fotografas Redijus Anikanovas www.redijus.com
Kiekviena jaunoji vestuvių dieną nori atrodyti įspūdingai. Todėl labai svarbūs visi nuotakos akcentai nuo batelių ar suknelės iki makiažo. 12 metų patirtį turinti vizažistė, dirbusi ne tik su FHM ar „Cosmopolitan“ žurnalais, tačiau ir su daugybe nuotakų, Laura Petrauskaitė pataria, koks yra tinkamas nuotakos makiažas.

Makiažo tendencija – natūralumas

Ateinančiais 2015 metais makiažo tendencijos ne ką ir keičiasi. Vis dar madingiausia išlieka natūralus ir svarbiausia tinkantis nuotakai makiažas, subtilios akys, o drąsesnėms patariamos ir raudonos lūpos. Svarbiausia taisyklė kalbant apie natūralumą – atrodyti ne per daug paprastai. Tinkamai atliktas makiažas turi pabrėžti gražiausius moters bruožus, kurie vėliau atsispindi ir nuotraukose.

Subtilios akys

Dažniausiai nuotakos kaip susitarusios nori subtiliai išryškintų akių. Reikia pažymėti, kad tokiam akių makiažui patariama rinktis tik ramius ir pastelinius tonus. Visas akių vokas turi būti padengtas šviesesne nei išorinio akies kampelio spalva. Kad makiažas atrodytų subtilus, apvedimus geriau retušuoti. Juodas pieštukas šįkart turi būti padėtas į šalį. Taip pat patariama, kad blakstienų tušas būtų ne juodas, o rudas.

Raudonos lūpos

Raudonos lūpos ateinančiais metais bus itin skoningas pasirinkimas. Tinkamai padažyti ir prižiūrėti raudonas lūpas nelengva. Reikia pasirinkti tinkamos tekstūros lūpų dažus. Jų yra dvi: blizgūs ir matiniai. Pastarieji šiek tiek ilgiau išsilaiko. Prieš dažant lūpos turi būti švarios, gerai nuvalytos. Kad geriau išliktų spalva, patariama padengti kremine pudra, vėliau šiek tiek biria. Tada jau galima dažyti. Svarbiausia neišeiti už lūpų kontūro ir būti pasiruošus kartas nuo karto paryškinti blunkančią spalvą.

Jei makiažą darotės pati

Jei makiažą nusprendėte darytis pati, labai svarbu pasidaryti gerą makiažo bazę. Kreminę pudrą reikėtų fiksuoti biria. Tada veidas neblizgės, makiažas išliks ilgiau. Naudokite skaistalus. Jie veidui suteikia gyvumo, todėl patariama rinktis rausvus atspalvius. Tačiau labai svarbu nepadauginti. Akis paprasčiausia paryškinti apvedimu, o lūpas patepti blizgiu.
Vestuvių dienai makiažą rinkitės atsargiai ir atrodykite stulbinamai. 
Daugiau visko apie makiažą rasite rubrikoje GROŽIS
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2015-01-16 10:34
Maja
Man tai labai patinka raudonos lūpos, planuoju per savo šventę būtinai jas taip dažyti :)))