Gražiausi biblijos tekstai


VESTUVIŲ DEKORO TEMA: PERLAI

Fotografė Elena Koltunova
Viena iš klasikinių vestuvių dekoro detalių yra perlai. Pasitelkus perlus galima sukurti net kelias skirtingas temas, ir visos jos bus žavingos bei įsimintinos. Be to, spalviškai perlai yra labai universalūs ir tiks prie visų jaunųjų mėgstamų spalvų.
Visų pirma, perlus galima derinti su nėriniais bei natūraliais audiniais, pavyzdžiui, lino drobe. Medžiagų kontrastas, skirtingi ornamentai, papildyti vintažo elementais (senos nuotraukos, rėmeliai, lagaminai ir pan.) leis sukurti jaukią, prisiminimų šilumos kupiną atmosferą. Mažas perliukas gali puošti kvietimus, dekoruotus nėriniais ir įdėtus į paprasto rudo popieriaus vokus. Vardų korteles taip pat galima dekoruoti keliais perliukais, o daugiausiai laisvės atskleisti temai turėsite kurdami centrines stalų kompozicijas. Skaidraus stiklo žvakides bei vazas galima pripildyti perlų; arba paprasčiausiai perrišti nėriniu ir perlo vėrinuku. Stalų numeris gali būti išraitytas perlais, priklijuotais ant drobės ar tamsesnio atspalvio popieriaus. Gėlių žieduose, kaip rasos lašeliai, taip pat gali spindėti maži perliukai ir subtiliais nėriniais apsivyti visą kompoziciją.
Jei perlų jums niekada nebus per daug, ilgais vėriniais, girliandomis galite dekoruoti savo šventę ir sukurti neišdildomą prabangos jausmą. Naudokite aukštas vazas su gėlių kompozicijomis, papuoštomis žemyn svyrančiais perlų vėriniais. Taip galite išryškinti ir šviestuvus virš stalų. Stalų numerių rėmeliai šįkart patys gali būti iš perlų. Kėdžių atlošus taip pat labai subtiliai galima puošti keliomis skirtingo dydžio perlų juostomis. Perlų kompozicijas galite perkelti ir ant saldaus stalo – saldumynai, dekoruoti valgomais perliukais, tikrai neliks nepastebėti.
Perlų motyvas, žinoma, gali dominuoti ir jūsų ceremonijos vietoje. Įvairiomis kompozicijomis su gėlėmis galite puošti klauptus bažnyčioje, perlais užpildyti plačias stiklines žvakides, o jei jūsų ceremonija vyksta lauke, jos vietą taip pat galite dekoruoti perlų girliandomis. Per vestuvinę fotosesiją taip pat nepamirškite išskirti fotozonos, gausiai dekoruokite foną, turėkite laisvų perlų vėrinių ir nebijokite su jais žaisti. Subtiliu akcentu taptų ir iš perlų sukurta jaunosios puokštė ar jais papildyta smulkių baltų žiedelių kompozicija.
 
 
Daugiau dekoratorės Linos tekstų ieškokite jos EKSPERTŲ SKILTYJE
Vestuvių idėjų ieškokite rubrikoje VESTUVIŲ IDĖJOS
Idėjų perlų dekorui pasisemti galite ApieVestuves.lt Pinterest galerijoje
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai