Garsaus kirpėjo patarimai jaunikiams vestuvių dienai


RENGINIŲ VEDĖJO PATARIMAI: KAIP SUDĖLIOTI VAKARO SCENARIJŲ?

Mindaugo Krasausko asmeninė nuotr. Fotografas Redijus Anikanovas

Pirmas etapas – svečių rinkimosi laikas

Optimaliausias laikas svečiams rinktis į vakarinę dalį yra 17 – 18 valandos. Jeigu ketinate užtrukti ilgiau fotografuodamiesi, tada reikėtų susirūpinti svečių užimtumu. Tarkim, atlikti šokolado degustaciją ar ką nors panašaus. Jei svečiai renkasi, pvz., 18 val., o jūs planuojate pasirodyti apie 19 val., tada viskas puiku. Jūsų svečiai pasitinkami su gėrimais ir bendrauja vieni su kitais, pasirašinėja svečių knygoje, laukia atvykstant jaunųjų. Vedėjas, palaikydamas ryšį su jumis, svečius informuoja, kad iki jaunųjų atvykimo lieka vis mažiau laiko. 

Antras etapas – sveikinimai 

Svarbu nuspręsti, kur patogiausia sveikinti. Prie bažnyčios ar per vakarinę dalį? Geriausia apsispręsti iš anksto, siūloma net pažymėti kvietimuose: „18 valandą lauksime jūsų vakarinėje dalyje, kur išklausysime Jūsų gražius žodžius mums.“ Tuomet svečiai informuoti, kad dovanų nereikia neštis į bažnyčią, o jas pasiimti kartu su savimi jau į vakarinę dalį. 
Taip pat vertėtų apžvelgti karštų patiekalų patiekimo laiką ir tai suderinti su virtuve. Idealu, jei viską reguliuoja vedėjas. Žinoma, padavėjų taip pat turėtų būti užtektinai. Dažnai būna, jog vieni jau suvalgę savo patiekalus, o tuo tarpu kitiems – dar tik atnešė. 

Trečias etapas – puokštės metimas ir šokis 

Šokis vidurnaktį – ne taisyklė. Dažniausiai vedėjai siūlo anksčiau pašokti, kai vakaro atmosfera krinta. Jei jums svarbus tam tikras laikas, galima jį derinti. Informuokite vedėją, jei dar nesate pasiruošę šokti, jei jums reikia persirengti ar persiauti. Jis viską sudėlios į renginio programą. 
Puokštės ir keliaraiščio ar kito jaunikio daikto metimas – tai dar vienas įrankis valdyti publiką. Jei vedėjas mato, kad visi išsiskirstė ir pailsėjo, o pats metas vėl pakelti vakaro atmosferą, jis sukvies žmones svarbiam įvykiui, kuriuo ir taps puokštės metimas. 

Ketvirtas etapas – vidurnakčio programa 

Labai svarbu apsispręsti, ką veiksite vidurnaktį. Privalomo scenarijaus nėra. Dažniausiai dainuojama ilgiausių metų, pjaunamas tortas ir šaunamas šampanas. Papildomais elementais tampa šou: ugnies šou, gintaro dulkių šou, tenorų pasirodymai, mėgstamos grupės sveikinimas ar kt. Dažnai jaunieji kartu su svečiais į nakties dangų leidžia helio balionus su šaltosiomis ugnelėmis. 
Šie keturi etapai suskirsto jūsų šventę į dalis, už kurias atsakingas vedėjas. Geras renginio vedėjas yra tas, kuris geba valdyti atmosferą, kad žmonės nesijaustų darantys tai, ko nenori. Taip pat jaunieji turėtų žinoti scenarijų. 3–5 susitikimai su vedėju iki šventės – išties reikalingi.
Susisiekti su Mindaugu  www.krasauskas.lt
Daugiau apie vestuvių šventės vedimą rasite rubrikoje VESTUVIŲ VEDĖJAI
Mindaugo tekstų apie šventės vakaro vedimą ieškokite JO EKSPERTŲ SKILTYJE
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2015-01-18 22:05
Vaida
musu scenariju Mindaugai tu puikiai sudeliojai :) kiek zinau ne pagal scenariju o pagal zmoniu jausenas dirbai bet viska ispildei iki galo ir su kaupu :) as net pamirsus buvau kas ten tame scenarijuje bet skraidem mes su vyru ir sveciai. aciu uz drugelius musu kune nes vestuviu vakaras buvo iur jautrus ir siautulingas.
Aciu

2014 07 12 jaunavedziai :) linkejimai :)