Erdvių metamorfozės: vasariškas kiemo dekoras


NUOTAKOS ŠARŪNĖS RANKŲ DARBO IDĖJOS VESTUVĖMS

Asmeninė Šarūnės nuotr.
Kiekviena nuotaka į vestuvių planavimą žiūri labai rimtai, juk tai bene svarbiausia šventė gyvenime. Vienos samdosi dekoratorius, floristus, o kitos nori savo šventę puošti pačios. Šarūnė yra viena iš tų nuotakų, kurių galvoje sukasi begalė idėjų ir minčių apie tai, kaip pačiai papuošti savo vestuves. Domimės, iš kur būsima nuotaka semiasi idėjų ir kaip jai sekasi jas įgyvendinti. 

Šarūne, labai gražiai viską darote savo vestuvėms patys. Ką be linkėjimų medžio ir nuostabių kvietimų dar padarėte ar planuojate? Papasakokite plačiau. 

Dėkoju už pastebėjimą ir gerus komplimentus visiems, kurie matė mūsų darbus ir įvertino pastangas. Mūsų vestuvės vyks 2015 m. rugpjūčio 15 d., todėl dar turime daug laiko planavimui. Visada visiems mėgstu sakyti, kad tai, ko norime, galime pasigaminti ir patys. Tik reikia noro, o laikas tam ateis savaime. Gyvename Norvegijoje, grįžti į Lietuvą per šiuos metus planuojame tik 2 kartus. Pirmieji mūsų įgyvendinti norai ir darbai kol kas yra tik kvietimai svečiams, pirmajai pamergei, taip pat svečių medis, kurį jau greitai baigsime. Nepamiršau ir dar vienos vizijos, kuriai dabar trūksta tik lipdukų – tai pamergių ir pabrolių stiklinės išvykai į gamtą ir fotosesijai. Pačioje pradžioje galvojome, kad viską užsisakysime ir mums padarys, bet kodėl turint laiko nepameginus to padaryti patiems? Taigi sėdome ir ėmėmės darbų – pradėjome nuo kvietimų, o toliau vyksta ir kitų pasiruošimo šventei žingsnių planavimas ir darbų darymas be jokios vestuvių planuotojų pagalbos. 

Kodėl viską darote patys? Nepasitikite paslaugų teikėjais? Norite viską gaminti savo rankų darbo šiluma? Galbūt taupote? 

Kodėl nepamėginus patiems? Kai turime idėjų, kurių gausu ir internete, turime galimybę savo darbais džiuginti tiek save, tiek kitus savo artimuosius. Pirmomis dienomis išnaršiau visą internetą, atradau puikių idėjų, kurias išsisaugojau, tada viską apgalvojau ir po kelių savaičių pagaliau viską pradėjau įgyvendinti. Taupome? Tikrai ne. Kai viską darome patys, sakyčiau, tai kainuoja net daugiau, nes kai ką nors sugadini, tada tenka įsigyti papildomų medžiagų ir pan. Visada viską mėgau daryti pati, todėl ir noriu savo vestuves pajusti giliau ir su savo bei sužadėtinio pastangomis padaryti taip, kad viskas būtų kaip norime patys. 

Kaip sekasi viską pagaminti? Ar lengva? Kokių sunkumų iškyla? 

Nėra sunku, bet nėra ir lengva. Pirma, turime sužinoti, ko norime, ko mums reikia, tada įsigyjam ir pirmyn! Kvietimus pasidariau per mėnesį, o svečių medžio gamyba užtruko kiek ilgiau – praėjo jau mėnuo, bet, tikiuosi, iki šio vasario vidurio tai įgyvendinti. 

Kiek pats būsimas jaunikis įsitraukia į šiuos gamybos procesus? 

Jei ne mano sužadėtinis, kuris pasakė „Taip, aš išpjaustysiu tiek medį, tiek širdutes, tu tik nupiešk“, nebūčiau nei pagavojusi, kad galėsiu džiaugtis ir savo gamybos svečių medžiu. Tai pats geriausias būdas savo mylimuosius įtraukti į vestuvių planavimo procesą. 

Kaip reagavo pamergės, kai joms įteikėte savos gamybos kvietimus? Papasakokite, kaip viską padarėte. 

Norėjau nustebinti savo pirmąją pamergę, su kuria, gaila, netenka dažnai susitikti, nes mus skiria tūkstančiai kilometrų. Todėl kol kas mano kvietimą gavo tik mano pirmoji pamergė, Inga. Ji gyvena Anglijoje, todėl teko kvietimą siųsti anksčiau, kad galėtų susiderinti savo atostogų laiką. Kaip ji reagavo? Hm... Puikiai, net apsiašarojo, kai skaitė tuos žodžius kvietime. Ir taip, ji atsakė TAIP. Manau, patys šilčiausi dalykai yra daryti savo ranka, o ypač tam, kuris tau vienas iš brangiausių svečių sąraše. Gaila, dar negaliu pasidalinti savo kitų pamergių pakvietimais, bet būtinai tai padarysiu „Facebook“ puslapyje „Būsimų nuotakų pašnekesiai“ arba šioje puikioje svetainėje „Apie vestuves“. 

Apie kokias vestuves svajojate ir kokios jos bus? Kiek žmonių kviečiate? Kur švęsite? Kokia bus šventės diena ir vakaras? 

Kokias vestuves pati planuoju, dar tiksliai neapsisprendžiau, bet spalva jau išrinkta: Mėtinė + Rožinė. Noriu nepamirštamų vestuvių, kad visi būtų linksmi, smagūs ir nerūpėtų klausimas „Kiek išleidote vestuvėms?“ Svečių pas mus ne tiek ir mažai – apie 70-80. Juos kviečiame į savo tėvų sodybą, kurioje vestuves kėlė tiek mano sesuo, tiek brolis, todėl niekur toli nenoriu pabėgti ir aš. 

Koks būtų jūsų linkėjimas Lietuvos jaunavedžiams? 

Linkėčiau visiems susikurti tokias vestuves, kokių nori, ir pasitelkti visas galimybes įgyvendinti savo idėjoms, kurias galime padaryti savo rankomis, savo norais.
 
 
Daugiau rankų darbo idėjų ieškokite rubrikoje PASIDARYK PATS
Dar daugiau idėjų verstuvėms rubrikoje VESTUVIŲ IDĖJOS
 
 
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2015-02-26 19:16
Vika
Kaip graziai tas medelis atrodo, mes irgi daug savo vestuvem patys ruosiame, bet toks medis butu tikras issukis, nors ideja labai grazi :)