Parodoje „Mūsų vestuvės“ – viešos Auksės ir Rimvydo tuoktuvės


KAIP NUSTEBINTI VYRĄ VESTUVIŲ DIENĄ?

Fotografas Redijus Anikanovas www.redijus.com
Kviečiu suklusti visas nuotakas, kurios be galo myli savo brangiuosius vyrus ir mėgsta kartais palepinti juos mielomis dovanėlėmis. Staigmenos reikalingos ne tik praskaidrinti įprastą dieną, ne tik gimtadienio ar šventės proga, bet ir ypatingąją vestuvių dieną. Suprantama, jog ši diena savaime bus kupina netikėtumų, tačiau nepamirškite vienas kito – tai judviejų laikas, lepinkite vienas kitą. Pateikiame įdomias idėjas, kurios be abejonės sukels mylimojo šypseną veide.
   1. Tik jam skirtas tortas. Niekam neprasitark ir užsakyk specialiai tik tavajam skirtą teminį tortą. Galbūt tai bus jo mėgstamo patiekalo, pavyzdžiui, picos formos tortas, o galbūt hobio, mėgstamos sporto komandos kopija. Pasitelk vaizduotę ir stebink!
   2. Seksualumu dvelkiantis albumas – tai puiki proga priminti, jog jaunikis veda pačią seksualiausią moterį šioje žemėje. Tokios nuotraukos yra gan populiarios ir dažnai vadinamos „Boudoir pictures“. Tai gundančios, intymumu spinduliuojančios fotografijos. Geriausiam rezultatui rekomenduojama pasisamdyti profesionalą, tačiau spręsti tau. Būk unikali – nebūtinai turi pasipuošti „nėriniuotais apatiniais“, tai gali būti jo mėgstami marškiniai ar sportinė „maikutė“, panaudok teminius aksesuarus. Fantazijai ribų nėra.
   3. Meilės laiškelis – paprastas, bet kupinas šilumos siurprizas. Štai rytas, kai jau tuojau tapsite vyru ir žmona. Kiekvienas užimtas savo dienos pareigomis ir jauduliu. Staiga jis randa laišką su meilės kupinais žodžiais, kurie tikrai privers jo širdį plazdėti stipriau.
   4. Trumpas raštelis. Prieš žengiant prie altoriaus, kai visi jau pasiruošę ir laukia ceremonijos, perduok jam trumpą raštelį. Gal tai bus žodžiai „Nekantrauju tapti tavo žmona“. Galima tik įsivaizduoti jo reakciją.
   5. Išsiuvinėta paslaptis. Dažnai pagalvojame apie graviravimą, pavyzdžiui, tokias dovanas kaip išgraviruotos švarko sąsagos, laikrodis, apyrankė, gertuvė, piniginė ir kt. Bet išsiuvinėta slapta žinutė mylimajam, tai iš tiesų ypatinga. Tai galėsi padaryti pati, o ką norėsi jam pasakyti, tegu lieka tik tarp jūsų. Tam puikiai tiks kaklaraištis, švarko kišenėlė ar marškinių apykaklės vidinė pusė.
   6. Trumpas pabėgimas – įdomi idėja tiems, kurių šventė vyks prie ežero. Suplanuok romantišką pabėgimą nuo šventinio šurmulio ir pakviesk jį į privatų pasiplaukiojimą valtele. Šampano taurė ir tik jums skirtas laikas – puiki proga trumpam pabūti dviese. Tik nepamirškite sugrįžti!
   7. Šokis su pamergėm – jeigu šokiai tau nesvetimi ir mielai rasi laiko tokiai staigmenai paruošti, tai bus tikras siurprizas ne tik jam, bet ir svečiams. Linksmas ir sinchroniškas šokis su grupele pamergių bus originali dovana jam. Šokis gali būti puikus pakvietimas visiems kartu pajudėti.
   8. Atsiminimų filmukas. Jeigu nori tikrai padaryti įspūdį, atsiminimus kaupk paslapčia. Panaudok ne tik jau esamas ir žinomas nuotraukas, bet fotografuok jį slapta. Tuomet belieka sumontuoti ir nustebinti. Filmuką gali parodyti tik jam, bet juk smagu būtų pasidalinti su visais panaudojus prezentaciją.
   9. Dovanėlė vyrukams. Dažnai besiruošdamas jaunasis leidžia laiką su pabroliais. Tegul vyriška kompanija pajaučia, jog jie tikrai nepamirši ir yra brangūs. Tam tiks tikrai vyriška dovanėlė – alaus skardinių tortas ar užkandžių padėklas. Juk jie visada alkani!
 
Nuostabiomis idėjomis kiekvieną dieną dalijasi ApieVestuves.lt FORUMO merginos, užsuk pasisemti idėjų!
Dar daugiau idėjų ieškokite rubrikoje VESTUVIŲ IDĖJOS
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai