Kur įsigyti „Coca-Colos“ stikliniuose buteliukuose?


AR VERTA EITI Į VESTUVIŲ PARODAS?

Knygos „Nuotakos biblija“ fotografas Linas Dambrauskas
Kai vienas vestuvių sezonas eina į pabaigą, prasideda labai aktyvus kito planavimas, nors būsimi kitų metų jaunavedžiai pasyviai ieško idėjų jau nuo vasaros pradžios. Kodėl sakau, kad labai aktyvus? Nes nuo spalio prasideda vestuvių parodos, seminarai ir t. t. Ar verta eiti į parodas? Vienareikšmio atsakymo nėra, tačiau būtina žinoti kai kuriuos dalykus. Apie ką aš? 
Žinau keturias parodas, kurios ruošiamos kitų metų jaunavedžiams:
  1. Išteku.lt Vilniuje spalio mėn.
  2. „Mūsų vestuvės“ Vilniuje vasario mėn.
  3. „Mano tobulos vestuvės“ Kaune lapkričio mėn.
  4. Klaipėdoje. 
Smagu, kad kiekvienas miestas turi po savo parodą, o sostinė net dvi, į kurias, sakoma, kad iš visos Lietuvos važiuoja būsimi jaunavedžiai. Ar tikrai daug atvažiuoja? Priklauso nuo to, kaip skaičiuosi – jei per metus tuokiasi 20 000 žmonių, tai kokius 3000−5000 parodos pritraukia, skaičiuojant jų tėvelius, draugus, kuriuos atsiveda kartu ir t. t. 
Ar tikrai verta važiuoti į kitą miestą? Tikrai sakau taip, nes paslaugų teikėjų ieškoti tik savo mieste nebūtina (rekomenduoju perskaityti ŠĮ TEKSTĄ). 
Ar tik Vilniaus parodos geriausios? Tikrai ne. Kviečiu visus planuojančius vestuves planuoti maloniai (apie kitus malonius dalykus rudens skaitiniuose) ir apsilankyti bent dviejose jiems organizuojamose parodose, pvz. jei gyveni Kaune, tai nueik į Kauno parodą ir į Vilnių nuvažiuok vasarį, tada žinosi, kas kaip ir kodėl. 
Kas gero parodose? Apie tai, kokia parodų kokybė ir kas ten jose vyksta, galima diskutuoti labai daug ir nuobodžiai, bet apie gerus dalykus papasakosiu:
  • Smagiausia, kad ten gali sutikti tikrai tau patinkančių paslaugų teikėjų – jei prieš tai su jais teko bendrauti tik internetu ir jie dalyvauja parodoje, turi progą pirmąkart pabendrauti ir gyvai.
  • Parodoje vienoje vietoje gali pamatyti daug vestuvių tema gyvenančių žmonių ir išsirinkti iš daugelio paslaugų teikėjų tuos, kurie tau tikrai patiks bendraujant, nes jų darbus jau matei internete. Pagaliau iš interneto viskas persikelia į gyvą bendravimą, kuris per parodą dažniausiai baigiasi tuo, kad susitariate dėl susitikimo po parodos. Bet valio jau vien už tai, kad pamatei ir pabendravai, ir žinai, nori susitikti su tuo žmogumi ar ne, ar jau pats metas ieškoti naujo.
  • Smagu ir tai, kad pagaliau gyvai sutinki labai daug vestuvių planavimu gyvenančių žmonių vienoje vietoje ir gali pasilabinti, pasiklausinėti, kaip sekasi, ir t. t. Kartais menkai pažįstami žmonės tampa artimais draugais, kuriuos net į vestuves pakviečia.
  • Parodos labai gerai tiems, kurie nieko neturi ir nežino nuo ko pradėti. Paroda tikrai nepaliks pačio nuostabiausio jausmo, kad štai jau viską žinom ir turim, tikiu, kad bus didelis galvos skausmas po to šaršalo. Tačiau tai tikrai geras PIRMAS ŽINGSNIS pradedant planuoti vestuves ir jūs galėsite susipažinti su galimais paslaugų teikėjais, suprasite, ko jums reikia ir ko ne.
  • Labai geras dalykas yra tai, kad per parodą gali gyvai pačiupinėti daug žiedų, suknelių ir t. t 

Pirmoji vestuvių paroda Kaune 

Planuojantiems vestuves labai svarbu išsigryninti šventės idėją ir surasti tinkamus paslaugų teikėjus. Puikus būdas tai padaryti – apsilankyti vestuvių parodoje. Šį kartą vestuvių paroda kviečia apsilankyti Kaune, PC „Mega“, lapkričio 27−29 dienomis. Tai puiki proga susipažinti su įvairiais paslaugų teikėjais: grožio specialistais, vedėjais, floristais, fotografais, planuotojais, maisto ir saldumynų tiekėjais, kurių bus daugiau nei 90. 
Puiki erdvė paslaugų teikėjams parodyti savo teikiamas paslaugas, o būsimiems jaunavedžiams gauti kuo didesnį kiekį naudingos informacijos vienoje vietoje. 
Paroda suskirstyta į dvylika dominuojančių kategorijų. Jūs galėsite aplankyti vestuvinių drabužių, juvelyrikos ir grožio paslaugų stendus, sužinoti apie jaunųjų poreikius atitinkančias originalias pramogas bei dovanas. Salėje vyks vestuvių muzikantų pasirodymai, taip pat turėsite puikią galimybę iš karto pabendrauti su vestuvių organizatoriais, šventės vedėjais ir fotografijos bei videomeistrais. Jaunavedžiai parodos metu galės ne tik gauti naudingos informacijos, bet taip pat ją pritaikyti. Renginio metu salėje planuojamos paskaitos su patarimais, kaip pasiruošti vestuvėms, vestuvinių ir mergvakarių šokių pamokos, vestuvinės muzikos pasirodymai, suknelių pasirodymai, grožio pamokėlės ir kt. 
Daugiau informacijos rasite www.manotobulosvestuves.lt.  
Apie vestuvių planavimą daug naudingos informacijos gausu rubrikoje VESTUVIŲ PLANAVIMAS. Pačios nerealiausios idėjos apie automobilio puošybą, saldų stalą ir linksmus užsiėmimus šventės metu skaitykite rubrikoje VESTUVIŲ IDĖJOS.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai