Dovanos vienas kitam: ar būtina? Ką ir kaip dovanoti?


STULBINANČIOS I. KLIMIENĖS IDĖJOS FOTOKAMPUI

Ar žinojote, kad vis rečiau jaunieji, norėdami įsiamžinti šventės dieną, klajoja po žalias pievas, miškus ir klonius, ar vaikštinėja nuo saulės įkaitusiomis, ūžiančiomis senamiesčio gatvėmis? Fotosesijai jaunieji vis dažniau renkasi specialiai šventės vietoje nuotraukoms įrengtą gražų ir jaukų kampelį, atspindintį jų asmenybę, pomėgius, stilių ir gyvenimo būdą. Po ceremonijos ir vaisių, besišnekučiuodami su svečiais, jie fotografuojasi estetiškai ir patogiai. Jiems nebereikia tą dieną važiuoti šimtus kilometrų ieškant nuotraukoms gražiausių peizažų. Surinkome tikrai žavingą glamūrinių, stilingų fotokampų kolekciją. 

Prabangus fotokampelis didelei kompanijai

M. Kavaliausko fotografijos www.kawaleda.com
Medžių paunksmėje romantiškai įsitaisę antikvariniai baldai, stalelis, senovinis telefonas, ant sofutės nerūpestingai „palikta“ atversta knyga, aplink virstančios, kvepiančios gėlės. Visa tai aliuzija į dvaro kambarį, „paskaninta“ šiuolaikinėmis detalėmis ir akcentais. Tokio dydžio kampelyje galėsite įsiamžinti su visa savo šaunia kompanija!

Dievinate knygas?

K. Artiušinos fotografijos www.miolmor.com
Jei jūs esate knygų mylėtojas ir jums be galo patinka tikri, vertingi dalykai – idealiai tiks tokio stiliaus fotokampas. Kur dar ieškoti didesnės romantikos, jei ne įsitaisius po obelimi skaitant knygas? Esate žurnalų maniakė? Knygas keiskite jais. O jei vietoj gėlių prašote dovanoti po knygą – statykite knygų lentyną ir valio.
K. Artiušinos fotografija www.miolmor.com
Jei jaunikis skambina gitara, nepamirškite į vestuves „pakviesti“ ir jos. Paėmus ją į rankas ne tik jaunikiui, bet ir kitiems svečiams ji taps puikiu nusiraminimu dėl klausimų „kur dėti rankas?“, „kaip stovėti?“, „ką daryti“ ir t. t. 

Jauki erdvė gamtoje

M. Kavaliausko fotografija www.kawaleda.com
Fotokampui idealiai gali tikti net ir žalia veja ant upės kranto. Senovinė kušetė, veidrodis, toršeras, staliukas, gėlių kompozicijos. Nepamirškite jaukių pagalvėlių... Trokštantiems žaismingų nuotraukų nepamirškite ir netikėtų detalių. Pvz. raidžių, pagamintų iš samanų. Jas jūsų svečiai galės paimti į rankas, stotis, sėstis ir kitaip žaisti erdvėje. Išties stilinga erdvė maloniai fotosesijai su svečiais.

Labai elegantiškas fotokampas

M. Kavaliausko fotografijos www.kawaleda.com
Kai pamačiau šią Ingos nuotrauką, supratau, kad tai tobula glamūrinė erdvė ypač stilingoms vestuvėms. Dailus audinys, gražus sietynas, elegantiškas staliukas, gėlės ir jaukus žalios vejos kilimas. Trūksta tik stilingų svečių ir vienas kitą be galo mylinčių jaunavedžių.

Patarimai, kaip sukurti fotokampą:

   1. Apgalvokite savo vestuvių stilistiką. Fotokampas neturi nutolti nuo jos.
   2. Įrenkite jį patogioje vietoje.
   3. Idealu, jei bus įrengta didesnė vieta, nes tilps ir baldai bei kitos dekoro detalės. Viską bus galima panaudoti skirtingų rakursų fotosesijai, svečiai nebus vienodu amplua, pvz., kaip visur matyti viena ir ta pati žvakidė ar didelė vaza su saulėgrąžomis.
   4. Apsispręskite, kokiu tikslu fotokampą kuriate. Vienokio dydžio fotokampo reikės, jeigu ketinate fotografuotis dviese, ir visai kitokio – jei fotografuositės su visa kompanija.
  5. Apgalvokite, kokių nuotraukų norėsite. Žaismingų, veiksmo, statiškų? Galbūt prireiks detalių, skatinančių judesį?
   6. Viską aptarkite su fotografu. Jis kaip šios srities profesionalas patars, kur geriau būtų jį įrengti. Nuotraukoms svarbu apšvietimas ir pan.
   7. Jei šventės neįsivaizduojate be fotokampelio, o jam sukurti trūksta idėjų, priemonių ir laiko, tokias paslaugas galite užsisakyti iš vestuvių dekoratorių.
Ar matėte nuostabius Ingos Klimienės desertų stalus? Juos rasite ČIA. Daugiau naudingų Ingos patarimų ieškokite jos EKSPERTO skiltyje.
Daugiau informacijos www.vestuviusvente.lt
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2015-10-07 03:17
Giedre
Nerealiai grazu ir stilinga. Fotokampeli dareme per savo vestuves, is pradziu dvejojojom, bet labai dziaugiames, kad pasirinkome. Nuotraukos nuostabios! Rekomenduoju. Ingos darbai labai grazus, linkiu sekmes!