Saldžios dovanėlės svečiams


PENKI POPULIARIAUSI VESTUVIŲ SVEČIŲ NUSISKUNDIMAI

Nuotakos biblijos fotografo Lino Dambrausko nuotrauka
Kiekviena pora organizuodama savo vestuves nori, kad visi svečiai būtų patenkinti ir gerai praleistų laiką. Deja, dažniausiai vis tik atsiranda nusiskundimų ir tai nėra naujiena – visiems įtikti neįmanoma. Šiandien Jums pateikiame penkis dažniausiai pasitaikančius nusiskundimus ir, žinoma, patarimus, kaip jų išvengti.

1. „Šventės data nebuvo patogi“

Susituokti per Jonines, Karaliaus Mindaugo karūnavimo ar Žolinės šventines dienas iš pirmo žvilgsnio atrodo puiki idėja – kelios laisvos dienos ar netgi ilgasis savaitgalis puiki galimybė atšvęsti savo vestuves. Tačiau kai kuriems svečiams tai gali nepatikti – tokios dienos yra planuojamos iš anksto ir niekam nėra malonu atidėti savo planus, tiesa?
Kaip to išvengti? Prieš pasirinkdami tikslią datą, pasikalbėkite su artimiausiais šeimos nariais bei draugais ir pažiūrėkite, ką jie apie tai mano. Vis dėlto, jei nusprendėte savo vestuves švęsti per ilgąjį Žolinių ar Mindauginių savaitgalį – pasiruoškite tam tikram murmėjimui ir nepasitenkinimui.

2. „Buvo per daug laisvo laiko tarp ceremonijos ir priėmimo šventės“

Jei ceremonija bažnyčioje ir priėmimas yra organizuojamas dviejose skirtingose vietose, svečiams dieną palengvinsite tą laiką sumažinę iki minimumo. Tačiau dažniausiai aplinkybės to neleidžia – bažnyčios turi laiko apribojimus, kurie gali daryti įtaką jūsų šventės laikui. Dėl šios priežasties svečiai turėdami daug laisvo laiko gali išalkti bei tapti irzlūs arba pavalgyti vietinėje kavinėje pakelėje. Juk idealiu atveju norite, kad svečiai valgytų šventėje, o ne kažkokiame bare ar kavinėje.
Kaip to išvengti? Valanda ar pusantros yra idealus laiko tarpas tarp ceremonijos ir priėmimo šventės. Jei ilgesnis laikas yra neišvengiamas, paprašyk, kad jūsų priėmimo vieta būtų atidaryta anksčiau, o padavėjai paruoštų lengvų užkandžių laukiantiems svečiams. Jūs taip pat galite paruošti švedišką stalą su užkandžiais ir gėrimais viešbutyje, kur vyks šventė. Jūsų pagrindinis tikslas yra nepalikti svečių vienų, nieko neveikiančių ilgą laiką. Idėjos kaip užimti svečius: fotobūdelė  ir kitos idėjos. 

3. „Priėmimo šventėje turėjau sėdėti su visiškais nepažįstamais žmonėmis“

Susodinti visus svečius per priėmimo šventę tikrai nėra lengva, tačiau sukurti gerai apgalvotą sėdėjimo grafiką yra labai svarbu. Įsivaizduok – visą vakarą sėdėti prie stalo, kur visi vienas kitą pažįsta išskyrus tave.
Kaip to išvengti? Pamėgink užtikrinti, kad svečias sėdės prie stalo bent jau su vienu pažįstamu žmogumi.
Labai geras straipsnis yra kaip sodinti svečius prie stalų? 
Palengvins plano sudarymą šis metodas.

4. „Buvo per daug sveikinamųjų kalbų“

Vestuvių tostai ir palinkėjimai yra puikūs, tačiau kartais gerų dalykų irgi gali būti per daug. Nesibaigiančios kalbos su juokais greitai pradės atsibosti daugumai jūsų svečių.
Kaip to išvengti? Sumažink tostų skaičių iki trijų ar keturių ir visų kalbančiųjų paprašyk, kad tostas truktų iki 3 minučių. Padrąsink juos užsirašyti viską iš anksto ir paprašyk didžėjų, kad su muzikiniu intarpu primintų, kada jau laikas užbaigti tostą.

5. „Man net nepavyko pasikalbėti su nuotaka“

Dauguma porų šiomis dienomis vengia tradicinio pasisveikinimo su kiekvienu svečiu, taip taupydami laiką. Kita vertus, jeigu atsisakote tradicinio pasisveikinimo, turite nuspręsti kaip per priėmimo šventę asmeniškai padėkosite kiekvienam atėjusiam svečiui.
Kaip to išvengti? Suplanuokite laiką taip, kad priėmimo metu galėtumėte apeiti visus stalus ir pasisveikinti su kiekvienu atėjusiu svečiu. Taip pat asmeniškesnis būdas būtų kiekvienam svečiui akis į akį įteikti po mažą dovanėlę – puiki proga su visais pasimatyti. Kita vertus, turite nuolat judėti ir neužsibūti prie vieno stalo, nes tai virs tradiciniu linijiniu pasisveikinimu, kurio taip vengėte.
Jūsų kaip šventės organizatorių darbas yra pasirūpinti savo svečių patogumu, tačiau nepamirškite, kad tai yra Jūsų šventė ir visuomet gali atsirasti žmonių, kurie turės tam tikrų nusiskundimų. Dar kartą – visiems įtikti neįmanoma.
 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai