KONKURSO Laimėk G. Jankausko fotosesiją DALYVIAI


2016-ŲJŲ PAVASARIO VESTUVIŲ SPALVOS

Knygos „Nuotakos biblija“ fotografas Linas Dambrauskas
Pavasario sezono vestuvių spalvų tendencijas galima išskirti į dvi dalis – pastelines, bene dažniausiai pasirenkamas pavasario šventėms, bei sodrias, gyvas, ieškantiems tam tikro energetinio prieskonio savo vestuvių dienai.
Kvarco rožinė („Rose Quartz“) pirmoji pradeda pastelinių spalvų gamą ir tinka siekiantiems romantiškos, švelnios, svajingos atmosferos.
Persikinis („Peach Echo“) atspalvis tiks norintiems romantiško, bet dar šiltesnio, draugiškesnio įspūdžio. Idealiai dera su auksiniais ir rausvais tonais.
Dangaus melsvumo („Serenity“) atspalvis vestuvių šventėje kurs lengvumo ir ramybės įspūdį. Papildę persikiniais tonais, išgausite šiltą, jaukią ir svajingą nuotaiką.
Žydra („Limpet shell“) spalva – skaidri, gaivi ir idealiai atspindinti pavasario lengvumą bei trapumą. Svajingos ramybės efektas neišvengiamas deriniuose su kitais pasteliniais tonais.
Alyvinė pilka („Lilac grey“) – dviprasmiškas pastelinis atspalvis, savyje talpinantis tiek kuklumą, tiek prabangą. Papildytas sodriais violetiniais arba lengvučiais rausvais pustoniais suteiks vestuvių dienai ypatingos nuotaikos ir netikėto spindesio.
Kakavinė („Iced coffee“) spalva labiau tiks mėgstantiems ramius, natūralius, neiššaukiančius tonus. Įvedę žalių gamtos akcentų, išgausite ramią ir jaukią nuotaiką, neiškils sunkumų ir derinant su kitomis spalvomis ar pasirinkus gamtos temą savo šventei.
Sodresnių atspalvių paletę pradeda jūrinis mėlynos („snorkel blue“) tonas, gyvas ir vibruojantis, puikiai derantis su rudais, natūraliais, pilkšvais atspalviais, ir ne toks atsibodęs kaip karališkos mėlynos atspalvis.
Dar viena ryški spalva, siekiantiems kontrasto ir efekto – pievų geltona („buttercup“). Ši spalva tikrai nušvies saulės spinduliais net ir lietingo pavasario dieną. Šiek tiek gyvo prieskonio suteiksite derindami su visada geltoną papildančiais violetiniais atspalviais.
Šiltas raudonas atspalvis („fiesta“) tiks norintiems išlikti ištikimiems meilės temai, su šlakeliu aistros ir netikėtumo. Derinys su tamsiai mėlyna bei įsiliejantys persikiniai akcentai nudažys vestuvių dieną ypatinga romantiška nuotaika.
Šaltesni žali atspalviai retai pasirenkami kaip dominantai vestuvėms, bet šio atspalvio („green flash“) derinys su tamsiai mėlyna tikrai nustebins ir pavergs.
Taigi ateinančio sezono pavasario spalvų gama tiks patiems įvairiausiems skoniams, išskirti atspalviai tarpusavyje puikiai dera, tad žaisti keliomis patinkančiomis spalvomis bus galima drąsiai.
Apie įvairias spalvų, dekoro ir kitas tendencijas skaitykite rubrikoje VESTUVIŲ TENDENCIJOS
Kaip atrodo šios spalvos ir jų deriniai galite pamatyti Facebook albume.
 
Daugiau dekoratorės Linos straipsnių
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
3
Komentarai
2015-11-20 22:15
Lina
Miela Aušra,
apgailestauju, kad galvojate šitaip. Nesisavinu identiško kažkieno kito įrašo, bet kaip ir ta autorė (jos įrašą irgi skaičiau, tik ne prieš penkias dienas, o jau gerokai seniau ieškodama informacijos, kokios gi tos tendencijos numatomos) medžiagą rinkau remdamasi skaitydama užsienio tinklaraščius bei pagrindinį tendencijų "skelbėją" - Pantone, kurio spalvų aprašymais ir darytas vertimas. Jį naudojo ir jūsų nurodyto įrašo autorė. Niekas pats asmeniškai ir subjektyviai tų spalvų nesugalvoja. Dabar štai visi nekantriai laukiam, kokią metų spalvą Pantone paskelbs kaip 2016-ųjų spalvą ir pagal tai visi puls rašyti :) Nuotraukos, būtent dėl to kad visiškai nekeistos, ir yra talpinamos viešame socialiniame tinkle, o ne šio teksto pabaigoje kaip autoriniai darbai.
Ačiū, kad domitės!
2015-11-19 17:28
Aušra
Patikslinu savo pirmos žinutės nuoroda : https://www.elegantweddinginvites.com/top-10-weddi...
2015-11-19 17:24
Aušra
Norėčiau paklaust kodėl naudojate šią informacija kaip savo sukūrtą ir parašyta? Kiek žinau imant informacija iš kito šaltinio privalu nurodyti kas tikras autorius ir nuotraukų savinikas( bent jau jūsų privatumo taisyklėse taip parašyta). Ši teksta prieš kokias 5 dienas skaičiau šiam angliškam puslapį https://www.elegantweddinginvites.com/top-10-weddi...