Pasidaryk pats: drobinė girlianda


ŠVENTĖS VIETŲ RECENZIJOS: VASAKNŲ DVARAS

Jei svajoji apie gražias vestuves istorinėje vietoje ant ežero kranto, skiri ypatingą dėmesį svečių patogumui, nori juos nustebinti originaliomis pramogomis ir rūpiniesi kokybišku maistu, verta skaityti toliau.
Vasaknų dvaras, statytas Radvilų, buvo beveik sunykęs. Šiuo metu rekonstruotas dvaras su išlikusiomis akmenų sienomis ir moderniais elementais – labai patogi vieta šventei, nes čia viskas vienoje vietoje: restoranas su modernia virtuve, viešbutis, šalia brandinamas alus, sutvarkyta ežero pakrantė. Tai ne tik patogu, bet ir padeda sutaupyti.

Greitai apie privalumus

Atstumai nuo miestų:
 • nuo Vilniaus 131 km
 • nuo Kauno 165 km
 • nuo Panevėžio 109 km
 1. Teikiama nakvynės paslauga. Moderniame dvaro viešbutyje ir naujai įrengtame alaus daryklos pastate gali nakvoti 100 žmonių.
 2. Erdvi salė renginiams. Prie apvalių stalų gali vakarieniauti 120 žmonių (po 10˗12 žmonių prie stalo), yra vieta scenai, ekranas, multimedijos, kolonėlės, bet vedėjui ir grupei reikia savo garso ir apšvietimo aparatūros. Dėl išlikusių akmeninių sienų salėje puiki akustika.
 3. Romantiška vieta ceremonijai gamtoje. Išsinuomojus dvarą, visa teritorija bus jūsų, tad ceremoniją galima surengti ant ežero kranto, lauko terasoje ar senajam šimtamečių liepų parke be pašalinių žmonių.
 4. Vietoje ruošiamas skanus maistas. Į dvarą atvažiuoja geriausi šefai iš Vilniaus restoranų ir viešbučių specialiai šventėms ruošti patiekalus. Siūlomi įvairūs žvėrienos patiekalai, maistas iš vietoje perkamų produktų.
 5. Papildomos pramogos dvaro erdvėje, kuriomis galės naudotis jūsų svečiai laukdami jūsų, grįžtančių iš fotosesijos, arba antrąją šventės dieną: pramoginis sriubos ar troškinio virimas špižiniame puode lauko terasoje su vaizdu į ežerą; edukacinė alaus degustacija darykloje; VIP vakarienė prabangioje salėje alaus daryklos pastate, kur 12 metrų aukščio kamine kuriamas laužas! Naktį galėsite eiti į pirtį, o ryte maudytis ežere ar pasivaikščioti po sutvarkytą senąjį parką.
 6. Lankstumas. Su klientais dažnai bendrauja ir paslaugų kokybę prižiūri patys savininkai, patiekalai gali būti paruošti pagal pageidavimą, renginių vadybininkai padeda suplanuoti, kaip išnaudoti dvaro erdves.
 7. Vandens telkinys – ežeras.
 8. Ypatumai: vietoje pagal belgišką receptūrą verdamas ir brandinamas puikus Vasaknų dvaro alus.

Kas tai per dvaras?

Vasaknų dvarą (įsikūręs Zarasų raj.) pastatė Radvilos XVI a. Vėliau valdė garsiausios bajorų giminės – Pliateriai, Tiškevičiai (dvaro istorija)
Beveik sunykusį dvarą įsigiję dabartiniai šeimininkai jį rekonstravo, pritaikė šiuolaikiniams poreikiams.
Dvaras įrengtas kokybiškai, naudojant medį, granitą, yra išlikusios senosios akmeninės ir raudonų plytų sienos. Dvaras stovi ant kalvelės, nuo jos atsiveria vaizdingas ežero peizažas.
Dvaro teritorijoje yra rekonstruotas svirnas, tarnų namas, kuriame įrengta alaus darykla ir papildomos nakvynės vietos, išlikę arklidžių griuvėsiai, senųjų dvaro rūmų pamatai, parkas su tvenkiniais ir pasivaikščiojimo takais.

Daugiau apie apgyvendinimą

Dvare yra 15 kambarių su 50 miegamų vietų. Visuose numeriuose yra balkonas su vaizdu į Vasaknų ežerą ar į dvaro kiemą. Gali būti papildomai įrengta 15 miegamų vietų. Kambariai yra antrame aukšte su gera garso izoliacija, tad besiilsinčių svečių nevargins triukšmas.
Alaus daryklos pastate naujai įrengti trys kambariai su visais patogumais. Juose gali nakvoti iki 30 žmonių. Yra poilsio zona, degustacijų salė.

Kam (ne)rekomenduojama

 • Kas renkasi: norintys ypatingos, prašmatnios, vintažinės, elegantiškos šventės, kokybiškų paslaugų.
 • Pliusai: gražus interjeras, gera virtuvė, geras aptarnavimas, didelės erdvės, galimybė nakvoti svečiams, galimybė vietoje surengti romantišką vestuvių ceremoniją, geras kainos ir kokybės santykis.
 • Minusai: didelė kaina, gali būti tolimas, nepatogus kelias.
 • Kada rinktis: kai norite prašmatnių, senovinių, elegantiškų vestuvių su gražia aplinka, geru aptarnavimu bei skaniu maistu ir turite didelį vestuvių biudžetą.
 • Kada netinka: kai svajojate apie nerūpestingą, pašėlusią, neįpareigojančią šventę, arba kai jūsų biudžetas labai ribotas. 
Turite ką papasakoti apie šį dvarą? Laukiame jūsų nuomonės komentaruose.

Patarimai besirenkantiems šventės vietą

Labai geri patarimai, ko reikia klausti, kai nuvykstate apžiūrėti šventės vietos. Atsispausdink, kai važiuosi, ir susirink atsakymus STRAIPSNIS
Skirtingų vietų tipažai bei jų privalumai ir trūkumai
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai