Nauja geidžiamiausia desertų stalo puošmena


2016 M. VESTUVIŲ PLANAVIMO HOROSKOPAS NUOTAKOMS

Nuotakos biblijos fotografo LINO DAMBRAUSKO nuotrauka  
Atskriejo laiškas į „Facebook“, kuriame pasakojama apie susižavėjimą astrologija ir žvaigždėmis. Apie vestuvinius kiekvieno horoskopo ženklo reikaliukus, kaip jie, kaip ženklų atstovai, planuoja vestuves, ir kaip, anot Sandros, paklausus žvaigždžių, jiems seksis būtent 2016 metais. Norite tikėkite, norite ne, bet mums pasirodė įdomu, tai dalijamės ir su jumis.

Avinas 

Viena dažniausiai pasitaikančių po šiuo ženklu gimusių žmonių klaidų – per didelis tiesmukumas bendraujant. Avinai dažnai išsako savo nuomonę be, jų galva, nereikalingo daugiažodžiavimo įterpiant „galbūt“, „o kodėl gi ne…“, „aš manau, kad…“ ir pan. Todėl ši savybė gali labai pakišti koją planuojant vestuves – bendraujant su partneriu ir su asmenimis, kurie dirbs jų vestuvėse. Pagal žvaigždžių išsidėstymą kovo mėnesį avinams derėtų savo ragus slėpti ir tapti itin maloniais ir nekonfliktiškais, nes galimas sandorio atsisakymas. Didelė rekomendacija vasarai – neeikvokite savo gyvybinės energijos visiems galimiems darbams, daugiau dėmesio skirkite savo fiziniam pasirengimui. Avinas nuo pat metų pradžios bus apsisprendęs visus planavimo darbus padaryti kuo anksčiau, todėl tikėtina, kad nesulaukus net pavasario vestuvių tema bus išsemta ir teliks laukti išsirinktos datos. Jei vestuvės planuojamos 2016 m. gruodį, tai avinai turi labai atidžiai rinktis paslaugų teikėjus, nes tikėtina, kad pirmas įspūdis juos apgaus. Palankiausios dienos: liepos 16 d., rugpjūčio 22 d. ir rugsėjo 1 d. 

Jautis

Jaučiai sunkiai prisitaiko prie bet kokių naujovių, juos erzina pokyčiai santykiuose, darbe, aplinkoje, kiekvienoje naujovėje linkę įžvelgti grėsmę sau, todėl vestuvių planavimas jiems yra itin sunkus darbas. Visi rodikliai rodo, kad net ir turėdamas pagalbininkus jautis dvejos priimtais sprendimais, todėl vestuvių planuotojoms derėtų itin atsargiai bendrauti su šio ženklo atstovais, jei siūlomos itin modernios idėjos. Nuo metų pradžios jaučiai jausis tarsi ne savo kailyje ir vis svers viską, matuos dešimt kartų ir vis tiek nenuspręs. Pavasariop apimti didelės įtampos šio ženklo atstovai pagaliau padės taškus ant visų I ir vėl jausis savo rogėse. Jie jausis saugūs ir lauks išsirinktos datos. Vasarą jaučio ženklo atstovams itin palanki asmeninėms šventėms, o ruduo – šeimos pagausėjimams. Kitų metų žiemos nuotakoms rekomenduojama stebėti savo emocijas ir neleisti joms lietis per kraštus. Palankiausios metų dienos: vasario 12 d., spalio 1 d., rugsėjo 4 d. ir gruodžio 18 d.

Dvyniai

Metai prasidės entuziastingai, būsite pasiruošę geriems pokyčiams. Svarbiausia bus sau suformuluoti tikslus ir įžvelgti galimybes, kelius jiems pasiekti. Vasarį jau laikas imtis svarbių žingsnių ir, jei nepradėjote planuoti savo vestuvių, tai ypač geras mėnuo viską pasidaryti greitai ir efektyviai. Dvyniai visad turi dvi puses ir pavasariop kovo mėnesį savo antrai pusei parodysite, kaip nerimaujate dėl artėjančių vestuvių, nes tikėtina, kad nesugebėsite visko išlaikyti savyje. Saugokitės – balandžio mėnesį darbinėje aplinkoje bus itin stebimi jūsų veiksmai, nesusiję su darbu. Vasaros mėnesiai jums žada malonias akimirkas ir itin sėkmingas laikas jūsų ženklui prasideda nuo birželio mėnesio ir tęsiasi net iki rugsėjo antros pusės. Tai laikas, kai dvyniams ims sektis viskas, ko tik jie imsis. Jei vestuvės numatomos šaltuoju sezonu, reikėtų iki lapkričio 22 d. susitvarkyti visus su vestuvėmis susijusius reikalus, nes po to viskas, ko imsitės, nesiseks taip sklandžiai. Gruodžio mėn. dvyniams itin sėkmingas ir žada daug malonių staigmenų. Palankiausios metų dienos: balandžio 16 d., gegužės 24 d. ir gruodžio 6 d.

Vėžys

Vėžio laukia itin įdomūs ir didelių pokyčių metai. Nuo sausio pradžios iki vasario pabaigos šio ženklo atstovai suksis tarsi užburtame rate, bet svarbiausia, kai bus pabaigti visi pradėti reikalai, vėžys pamatys, kad viskas turi rezultatus ir tas sukimasis nebuvo beprasmis. Vasario ir kovo mėnesį vėžiams reikėtų planuoti kelionę, joje daug kas paaiškės ir vėžiai laukdami pavasario jausis žymiau geriau. Balandis pats palankiausias mėnuo visiems vestuvių reikalams užbaigti. Gegužės viduryje vėžių laukia išbandymas, o likusi vasaros dalis, tikėtina, praeis be didesnių nesklandumų, itin palankus mėnuo – liepa. Palankiausios dienos liepos 4–6 d., rugsėjo 13 d. ir lapkričio 24 d. Vasaros pabaiga žada itin malonias staigmenas, tik reikia būtinai suplanuoti rugsėjo darbus, kad jie nebūtų paleisti į orą. Ruduo vėžiams tinka pabaigti vestuvių reikalus ir pasirašyti sutartis. Rugsėjo antroje pusėje pasirašytos sutartys ateityje bus labai naudingos. Jei vestuvės planuojamos šaltuoju sezonu, tuomet visus darbus rekomenduotina atlikti iki gruodžio 1 dienos, nes po to prasidės tik spindintis laikotarpis, kurio metu svarbias detales praleisite pro pirštus, o tada gali užklupti nemalonumai.

Liūtas

Liūtams po sunkių darbų ištisus metus sausis skirtas poilsiui, o nuo vasario mėnesio pats metas pradėti darbuotis, tad jei nepradėjot planuoti savo šventės, pats metas raitotis rankoves. Itin derybiškai sėkmingos dienos vasario 22 d. ir 24 d., tačiau vasario mėn. pavojinga priimti bet kokius galutinius sprendimus. Leiskite sau pagalvoti ir spręsti kitą kartą, o ne iškart. Kovo 19−20 dienomis, kai jūsų ženklu keliaus Mėnulis, būsite linkę pasirūpinti kitais, atjautos ir gerumo pasireiškimui, išnaudokite tą laiką prasmingai. Balandis daug veržlesnis, jūsų naujos idėjos sulauks supratimo ir palaikymo, tad jei planuojamos šventės scenarijus nesutampa su antra puse, pats metas tai pristatyti ir sulaukti palankumo. Visa vasara liūtams itin sėkminga, tai jų karaliavimo laikotarpis. Jei vestuvės numatomos vasarą, nuotaka liūtė bus karalienė net ir vilkėdama drobinę suknelę. Liepos pradžia atneš ilgai lauktą ramybę. Venera jūsų žvaigždynu keliaus nuo liepos 13 d. iki rugpjūčio 4 d. Šiuo laikotarpiu norėsis paišlaidauti, įsigyti prabangos dalykų, puoštis, skirti sau laiko ir dėmesio, o taip pat nemažai išleisite ir vestuvėms. Asmeninis liūto žavesys itin sustiprės rugpjūčio mėnesį ir šiais metais nuotakai liūtei pati sėkmingiausia data – rugpjūčio 22 d. Ruduo liūtams taps nesustojančiu ir pralėks labai greitai. Jei vestuvės planuojamos rudenį, rekomenduojam ilga poilsinė kelionė iškart. Jei vestuvės planuojamos šaltuoju metų laiku, liūtams rekomenduojama pasižvalgyti po šiltus kraštus ir perkelti šventę ten. Saugokitės lapkričio mėnesį artimos aplinkos nuodų. 

Mergelė

Viešintis jūsų ženkle Jupiteris iki pat rugsėjo 10 dienos kurs palankų darbams astrologinį foną, tad atraskite save jums įdomioje veikloje, įgyvendinkite kilusias naujas idėjas, ramiai planuokite vestuves. Iki pat minėtos datos jums viskas seksis puikiai ir ramiai gyvensite. Vasaris puikiai tinka kelionėms, todėl išnaudokite visus planavimo procesus susijusius su kelionėmis, planuokite aplankyti vietas, bažnyčias ir kt. Pavasaris itin sėkmingas visoms sutartims ir procesų užbaigimams. Jei vestuves planuojate birželio mėnesį, būkite atidūs dar gegužę, nes numatomi nesklandumai su dokumentais. Liepa palanki norintiems kurti šeimą. Jūsų žvaigždynu nuo liepos 30 d. net iki spalio 30 d. keliaus Merkurijus, tiesa, dalį laiko jis bus retrogradinis. Todėl nuo rugpjūčio 28 d. darbai jau judės daug lėčiau nei prieš tai. Todėl iki tada stenkitės suspėti atlikti svarbiausius darbus. Venera jūsų žvaigždynu keliaus nuo rugpjūčio 5 d. iki 29 d. Tai puikus metas stiprinti šeimyninius santykius, atostogauti. Spalis taip pat tinkamas kelionėms. Žiemos mėnesiai 2016-aisiais bus itin dosnūs malonių staigmenų, galimas šeimos pagausėjimas.

Svarstyklės

Romantikai, draugystei ir meilei palankesnės sausio pirmos ir paskutinės dienos bei vasario paskutinės dienos, kai jūsų ženklu keliaus Mėnulis. Tuo metu labai rekomenduojama puoselėti santykius su antrąja puse ir mėgautis planavimu nepersistengiant visko įvykdyti čia ir dabar. Balandžio trečioji dekada aštresnė savo situacijomis, reikėtų vengti ginčų ir konfliktų. Visus planavimo darbus reikėtų būti atlikus iki minėtos dekados, nes galimas kritinis ginčas, kuris atšauktų svarbiausią šventę. Gegužės mėnesį situacija šiltėja ir nuo birželio pradžios prasideda aukso amžius. Rugpjūčio antrąją savaitę būsite jautresni, galima nuotaikų kaita, tad stenkitės į situacijas žvelgti su humoru. Visas ruduo bus itin sėkmingas ir labai rekomenduojama poilsinė kelionė. Jei šventė planuojama žiemos mėnesiais, derėtų viską atlikti iki lapkričio pirmos savaitės pabaigos. Gruodis bus išsiblaškymo ir laimės mėnuo, kai logika bus palikta kažkur ir jūs impulsyviai mėgausitės kasdiena.

Skorpionas

Didesnė sėkmė lydės pirmąją metų pusę, tad svarbiausius dalykus planuokite iki gegužės trečios savaitės pabaigos. Jei išsirinkote vestuvių data po minėtos datos, stenkitės visus planavimo darbus atlikti iki jos. Nuo sausio 4 d. į jūsų žvaigždyną atkeliavęs Marsas ir jame viešintis iki pat kovo 6 d. suteiks daug stiprybės ir jėgų imtis ryžtingų žingsnių, pačių svarbiausių sprendimų kuriant geresnį savo gyvenimą. Nepraleiskite šio palankaus jums laikotarpio tik stebėdami įvykius, būkite veržlūs savo rytdienos kūrėjai, nes tai vienas palankiausių jums kitų metų laikotarpių. Tad imkitės veiksmų, galinčių jūsų likimą keisti į gera, aktyviai ieškokite naujų galimybių, naujų įdomių veiklos krypčių, suplanuokite tolesnę strategiją darbuose bei gyvenime. Nuo liepos 12 d. iki rugpjūčio 2 d. vėl direkcinę kryptimi pasukęs Marsas pradės veržlų sėkmingą laikotarpį, kai vėl ims sektis ir galėsite lengviau įgyvendinti savo tikslus ir visi sprendimai pasiteisins šimtu procentų. Ruduo ir žiema gan kebloki, todėl rekomenduojama šventę daryti vasarą vengiant kritinių dienų. Skorpionams šie metai gana savotiški, todėl tai, ką galite atidėti kitiems, atidėkite ir neskubinkite įvykių. 

Šaulys 

Iki sausio 23 dienos jūsų žvaigždynu keliaus Venera. Tai – laikotarpis, kai reikia labai daug nuveikti sprendžiant finansinius klausimus, todėl visas vestuvių planavimo sutartis pabaikite iki tos datos, sumokėkite avansinius mokėjimus. Praėjus Saulės užtemimo laikotarpiui ims labiau sektis, greičiau spręsis jums svarbūs klausimai. Norėčiau išskirti ir kovo 1, 2, 3 dienas, kai jūsų ženkle viešės Mėnulis, kuris kurs itin palankią atmosferą jausmams ir jums seksis puoselėti santykius su antrąja puse. Iki balandžio 28 d. reikėtų suspėti atlikti svarbiausius darbus, nes nuo balandžio 30 d. Marsas pasuks retrogradine kryptimi ir taip keliaus iki gegužės 27 dienos. Tad reikalai judės lėčiau, gali tekti taisyti anksčiau pražiūrėtas klaidas. Taigi aišku iki kada reikia suplanuoti vestuves. Vasario mėnesiai skirti poilsiui ir atotrūkiui nuo bėgimo. Laukia itin įdomus ruduo ir žiema, nes per lapkričio ir gruodžio mėnesius gali įvykti lemtingi gyvenimo posūkiai.

Ožiaragis

Sausis – ypač sėkmingas mėnuo, kai galite imtis svarbiausių darbų, rimčiausių projektų, numatyti tolesnę verslo strategiją. Vasaris ir kovas praslinks be reikšmingų įvykių, tačiau balandžio mėnesį jau reikėtų būti pasidarius svarbiausius darbus. Pradėti rūpintis vestuvine suknele tinkamiausias mėnuo yra kovas, grožio procedūrų venkite visa balandį. Vasaros mėnesiai, itin liepa, yra tinkami atostogoms, o rugpjūtis gali pažerti malonių staigmenų. Visus metus galite ramiai planuoti šventę, nes nematyti jokių trikdžių ar galimų nesklandumų. Nepersitempkite birželio mėnesį. Itin palanki data birželio 22 d. ir liepos 16 d. Ruduo itin sėkmingas darbuotis, itin rugsėjis, tad jei galite nukelti medaus mėnesį, taip ir padarykite, nes praleisite neįtikėtiną progą karjeroje. Gruodį šauniai seksis kurti harmoningus tarpusavio santykius.

Vandenis 

Ypač geras laikas nuo sausio 21 d., kai Saulė viešės jūsų ženkle ir jūs galėsite išreikšti nenuilstantį norą daug ką gyvenime keisti. Tai puikus metas visiems parodyti, kad savo gyvenimą ir šventę planuojate pats ir kokią norite, ir kad visų pagalba priimtina, tačiau tik jūs geriausiai žinote, kas ir kaip turi būti. Venera jūsų žvaigždyne viešės nuo vasario 17 d. iki kovo 12 d., tai yra išskirtiniai laikotarpiai, kada palanku pabaigti visus planavimo darbus ir ramiai laukti šventės. Būkite jautrūs vieni kitiems ir dėmesingi pirmosiomis bei paskutinėmis balandžio dienomis ir gegužės pabaigoje, kai jūsų ženklu keliaus Mėnulis, suteikdamas jautresnę reakciją į pasakytą žodį, aštriau išsakytą kitokią mintį. Birželis itin pavojingas paslysti, tad venkite vienkartinių ir neaiškių pažinčių, itin kurortinių akibrokštų. Jei ieškote datos povestuvinei kelionei – rugpjūtis idealiai tinka jūsų ženklui. Ruduo, itin rugsėjis, sėkmingas karjerai, o spalis vėl skirtas atostogoms. Gruodžio pirma savaitė ir paskutinės dvi dienos – nuostabus laikas įsimylėjusiems. O artėjančios šventės suteiks daug džiaugsmo ir noro sugalvoti kažką originalaus. Kai kurie ta proga leisis į kelionę. Jūsų išradingumas ir gebėjimas rasti išeitį ir sudėtingesnėse situacijose padės sėkmingai įveikti visas pasitaikančias kliūtis ir įgyvendinti svarbiausius planus.

Žuvys

Jums šie metai bus ypatingi patyrimais ir įvykiais. Labai daug ką galėtumėte nuveikti, pakeisti savo gyvenime, kol dar Baltas Mėnulis viešės jūsų ženkle, t. y. iki balandžio 8 d. Būtent iki šios datos yra jūsų ypatingas laikas, kai parodžius atkaklumą, galite pelnyti sėkmę darbe, nuosavame versle ir kurdami naujos draugystės pamatus ir planuojant vestuves. Gegužės mėnuo – itin palankus laikas ilsėtis ir laukti numatytos datos. Labai rekomenduojama rudenį pulti į pamirštus darbus ir reikalus, nes žiemą gali laukti dideli nemalonumai susiję su pamirštais dokumentais. Labai geras laikas žuvims yra nuo sausio pabaigos ir vasario vidurio – tai itin organizuotas laikas tinkamas visiems biurokratiniams reikalams sutvarkyti ir itin tinka pagaliau susirinkti visus paslaugų teikėjus. Ar žinote kuris mėnuo tinkamiausias rinktis suknelei? Balandis. Sakote per vėlu? O gal tai bus kaip tik tas mėnuo, kurio buvo verta laukti.
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai