Fotografas Victor Morozov pristato seminarą „Stilinga nuotaka“


AR VERTA DARYTI BANDOMĄJĮ VESTUVINĮ MAKIAŽĄ?

Foto: Rimantas Steponavičius www.fotor.lt
Žinoma! Siūlau negailėti nei laiko, nei pinigų bandomajam vestuviniam makiažui – juk tokia šventė būna tik kartą gyvenime, o atsiminimai apie ją bus įamžinti vestuvinėse nuotraukose. Jūs privalote atrodyti tobulai! Jei kartais makiažas Jums nepatiktų, visuomet galėsite paprašyti specialisto išbandyti kitą makiažo variantą ir pasirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį. Svarbu nebijoti išsakyti savo nuomonę, pageidavimus ir siūlymus. Blogiausiu atveju Jūs turėsite pakankamai laiko rasti kitą specialistą, kuris pateisins visus Jūsų lūkesčius.

Tad apie viską iš pradžių

Bandomąjį vestuvinį makiažą siūlau daryti likus maždaug mėnesiui iki vestuvių. Žinoma, jam turėtumėte registruotis iš anksto. Anksčiau to daryti nėra prasmės, nes paprasčiausiai specialistas gali neprisiminti visų smulkmenų, kaip buvo daromas makiažas, o Jūsų veido forma – pakisti. Siūlau būtinai nusifotografuoti su Jums atliktu bandomuoju makiažu. Tuomet galėsite įvertinti, ar tikrai esate patenkinta rezultatu, ar makiažas gerai atrodo nuotraukose ir ką reikėtų tobulinti. Parodykite nuotrauką ir savo vizažistui. Jis taip pat galės įvertinti atliktą darbą.

Kokio makiažo norėčiau?

Prieš bandomąjį makiažą siūlau pavartyti žurnalus, paieškoti vestuvinių makiažo pavyzdžių internete. Galite išsikirpti nuotraukų iš žurnalų su Jums patinkančiais makiažo pavyzdžiais. Labiausiai patinkančius parodykite vizažistui, kad jis galėtų įsivaizduoti, kokio stiliaus ir ryškumo makiažas Jums yra arčiausiai širdies. Tik prisiminkite, kad tai, kas tinka modeliui, nebūtinai tiks Jums. Pasitikėkite specialistu, jis tikrai ras komprom

Prie ko derinti makiažą?

Bandomąjį makiažą siūlau daryti tik tuomet, kai jau turite aiškią viziją, kaip norite atrodyti, žinote, kokia bus jūsų vestuvinė suknelė, aksesuarai, gėlės, nusprendėte, kokią šukuoseną darysite, ir kt. Visa tai turi žinoti makiažo specialistas, kad galėtų parinkti Jums tinkamiausią variantą. Juk suknelės, gėlių ir papuošalų spalvos turi derėti su makiažu. Tai tikrai svarbu, nes makiažas yra paskutinis tobulos Jūsų išvaizdos akcentas.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
16
Komentarai
2014-04-26 22:52
Ruta
Ėjau bandomąjį darytis pas gerąąą, patyrusiąąąą daug baigusią specialistę. Atrodžiau 10 metų vyresnė kaip su nusvilintu veidu (tokį krempudros toną parinko) o ant galo dar violetiniais blizgučiais apibarstė. Baisiausia patirtis ever. Bandomąjį darytis būtina :):):) (dar dabar negaliu atsižiūrėti į bandomojo foto). P.S: ir dar 50lt nulupo.......dabar net nemokėčiau :)
2010-10-19 16:16
Sigita
netik verta, bet ir būtina. Mano bandomasis makiažas buvo toks tragiškas, kad jį sapnavo net mano būsimas vyras. Tada aš labai greitai pakeičiau meistrę, nes mūsų nuomonės niekaip nesutapo. :)
2010-03-14 21:36
Evelina
100 proc. UZ
2010-03-14 18:39
Kepuryte
Per musu sutuoktuves papudravo ir jaunaji. Bet taip skoningai, atrinko krempudros tona, nes labai jau maniskis bijojo, kad nebutu per tamsus, lyg dirbtiniu idegiu ishsitepes:)) Teko mums matyti toki jauniki, kurio veidas rudas rudas, o apykakle ruda ruda, rankos baltos baltos:DDD
2010-03-09 22:50
Erika
Uz uz uz bandomaji!!!!!!!!
o klausykit jaunikius papudruoja? Nes visviena raudonis ir visa kita..
2010-03-09 20:15
Aukse
Aplamai manau tokia proga nerizikuoti ir neiti pas bet kokius meistrus, eiti tik pagal rekomendacijas.
2010-03-09 12:09
Virga
Sutinku su visu nuomones, ad bandomojo reikia, jei nezinai meistro! Labai teisingas poziuris.
2010-03-09 12:07
Laura
Manau, kad verta, jei vizaziste jums nezinoma. Taciau, jei eisite darytis pas Lena is Bomond-tai galite pasitiketi ja! Ji man dare vestuvini makiaza, bandomojo nedariau, nes maciau jos darbus ir neteko gailetis, kad butent ji mane grazino. Buvau sau pati graziausia, o tai apie save retai galiu pasakyti! Zinau ne viena mergina, kuri pas ja daresi vestuvini makiaza be jokio bandomojo ir liko savimi patenkintos ;)
2010-03-08 17:05
Raima
Bandomojo makiažo nesidariau ir net tokių minčių neturėjau, kadangi pas tą pačią meistrę jau buvau dariusi ir pasitikėjau, o nuotakos makiažas buvo gerenis, nei galėjau įsivaizduoti:)
Einančioms pas naują meistrą, tikrai siūlyčiau prieš vestuves pasidaryti bandomąjį.
2010-03-08 14:07
Juste
Bandomaji siulau pasidaryti toms, kas isbando nauja meistra, kad per vestuves nebutu siurprizo ir asaru! Jeigu jau zinote savo meistra,tai bandomasis nebereikalingas mano manymu :)
SKAITOMIAUSI
EKSPERTŲ STRAIPSNIAI
KATALOGO NAUJIENOS