Vestuvės per Kalėdas


KARŠČIAUSI ATRADIMAI: KUR IEŠKOTI SUKNELIŲ VESTUVIŲ VIEŠNIOMS

RENT BOUTIQUE nuotrauka
Šiandien dalijuosi naujais atradimais, kur pati pasižiūrėjau, kas ką turi gražaus, pasiklausinėjau stilistų, ką jie mano, ir, pagaliau, dalijuosi karščiausiais atradimais, kur ieškoti aprangos vestuvių svečiams, kad būtų stilingi ir laimingi, o ne timpčiotų suknelės šonus ar raudonuotų iš gėdos, kad visos trys merginos dėvi tas pačias „Zara“ suknutes.

Butikai

Juose visad gali rasti gražių ir įdomių lietuvaičių darbų, kainos nesikandžioja, bet jos aukštesnės nei prekybos centruose, tačiau... Kodėl gerai butikai? Nes nuėjus gali matuotis ir matyti, kaip atrodai. O jei tuos pačius LT dizainerių gaminius pirksi aklai per jų „Facebook“ ar interneto parduotuvę, užtruksi grąžindama, jei netiks. Bet lietuvių dizaineriai ir drabužių kūrėjai tikrai talentingi ir gražiai aprengtų vestuvių viešnias.
Rekomenduojami butikai:
Kaune – „Minimal Muse“,

Dizainerių drabužių nuoma internetu

Šis naujas RENT BOUTIQUE projektas mano akį patraukė dar neprasidėjęs ir, kai „Facebook“ pamačiau pirmuosius vaizdus, supratau, kad laukia kažkas įdomaus. Kai jis ėmė veikti, iškart vien iš smalsumo išbandžiau ir man labai patiko. Kodėl?
Suknelės puikios kokybės, kainos labai geros, paslauga romantiška – savo kompiuterio ekrane renkiesi ilgai ir kiek nori, užsisakai internetu ir dar gauni rekomendacijų, kokie aksesuarai tiktų. Jei nesi tikra dėl dydžio, gali atsisiųsti ir matuotis namuose. Viskas gražu ir patogu nuo A iki Ž ir, svarbiausia, nenuvilia. Kurjeris nurodytu adresu pristato kvepiančią dėžę, kurioje gražiai supakuoti drabužiai, belieka vilktis ir keliauti į šventę. Jei būčiau nuotaka, manau, nusiųsčiau nuorodas suknelių, kurias rekomenduočiau savo viešnioms vilkėti per vestuves.
RENT BOUTIQUE, kaip „CityBee“ ar „Airbnb“, puikus dalijimosi ekonomikos pavyzdys. Suknelių nuomos kainos svyruoja nuo 30 Eur iki 300 Eur, o jų vertė viršija ir 1000 Eur. Tikrai verčiau vienam vakarui išsinuomoti nei pirkti.
  

Dizainerių drabužiai, kurie tikrai nekainuos kosminės sumos

Aksesuarų kūrėjai pradeda kurti derančias sukneles. Man patiko Tomos sukurtos gėlės, o dar labiau patinka ir jos suknelės bei papuošalai. Rekomenduoju pasižvalgyti.
Jaunos kūrėjos „MK drama queen“ kuria išskirtines sukneles pamergėms ir viešnioms. Jei jums patinka jų sukurtos kolekcijos – drąsiai rašykit asmeninį laišką ir prašykit kurti jums asmeniškai. Rekomenduoju pasižvalgyti po šių dizainerių puslapius: Robert Kalinkin ir Kristina Kruopienytė.
Man asmeniškai labai patikusi MK Drama QUEEN kurta pamergių apranga
Nuotrauka Fotogenijai.lt

Greitoji mada ir jos deriniai

Tikrai nesu stilistė, bet turėjau gerą pamoką, kai Vilniaus rotušėje vykusiame dideliame renginyje prieš kelis metus su savo kolege vilkėjom vienodas juodas mažas sukneles iš „Mango“. Abi supratom, kad ta maža juoda suknelė vienoda, bet kadangi turėjom skirtingus aksesuarus – auskarus, batus, rankines, o ji net diržą – tai niekas ir nesuprato, kad mes vienodos juodos varnos. Bet visi stiliaus žurnalai ir portalai jau išmokė, kad netikėti greitosios mados deriniai gali atrodyti geriau nei bet kuris netinkamai vilkimas dizainerio drabužis. Rekomenduočiau pabandyti stiliaus konsultacijas stiliusos.lt ar pasisamdyti stilistę apsipirkimui ir viskas bus valio. Išleisite mažiau pinigų, gausite tik tai, ko reikia, ir būsite išskirtinė.
Internete perparduodami garsių prekės ženklų ar dizainerių drabužiai tokiuose projektuose kaip vinted.lt ir pan. Ten galima pabandyti medžioti sukneles, kurias vienam kartui pirko jų savininkės. 

Collet moments, not things sako RENT BOUTQUE,

O mes prie viso teksto pridedame ir sąrašą kur neieškoti drabužių vestuvėms:

1. Vengti Gariūnų.
2. Nuomos punktai, kurie jau mažiausiai penkerius ar dvejus metus neatnaujina savo garderobo.
3. Nepirkti aprangos iš nepatikrintų el. parduotuvių Kinijoje ar kitur tolimojoje Azijoje, nes internete daugybė nuotraukų, kaip merginos atrodo su tomis suknelėmis.
4. Vengti pradedančių siuvėjų, kurios dingsta kaip į vandenį „Facebook“ platybėse, o tu lieki be sutarties, avanso ir suknelės.
5. Traukti seną suknelę iš draugės  ar savo spintos.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai