Neįtikėtinos puokštės iš keksiukų


MERGVAKARIO DOVANŲ IDĖJOS

Seniau, planuojant mergvakarį, šventės scenarijus neapsieidavo be dviejų akcentų – striptizo šokėjo ir torto su milžinišku vyrišku atributu. Tačiau laikai keičiasi – striptizo šokėjai merginų šventėse ima pabosti ir pasidaro nuspėjama. Mergvakariams panelės sugalvoja kur kas originalesnių ir subtilesnių staigmenų. Tokie patys permainų vėjai pučia ir būsimosios nuotakos dovanų krepšelyje: jaunajai dovanojamos kur kas praktiškesnės dovanos nei vyrišką pasididžiavimą imituojantis tortas. 
Dabar neretai pats mergvakaris tampa pačia įsimintiniausia dovana jaunajai. Pavyzdžiui, savaitgalio išvyka į Ibisą ar į kitą egzotišką pramogų ir poilsio oazę! Tokios dovanos neabejotinai paliks neišdildomą prisiminimą visam gyvenimui. Taigi, pateikiame jums patį šviežiausią mergvakario dovanų sąrašą 2016-ųjų metų nuotakai.
Papuošalai: auksiniai, sidabriniai, perlų auskarai. Kaklo vėrinys ar pakabukas. Galbūt su išgraviruota mergautine pavarde – tam, kad visada primintų apie širdyje gyvenančią pašėlusią -ytę ar -aitę.
Egzotiško medaus mėnesio rinkinukas: maudymosi kostiumėlis, paplūdimio rankšluostis, skrybėlaitė, šlepetės, rankinė. Tokia dovana tikrai pravers ne tik kopinėjant medų šiltuose kraštuose. Mergvakario dovana nuo mylimų mergaičių pasitarnaus per kiekvienas atostogas.
Profesionalaus fotografo paslaugos – išties ilgam įsimenanti dovana. Teminė fotosesija – puiki galimybė būsimai nuotakai turėti gražių nuotraukų, kurios papuoš ne tik „Facebook“ profilį, bet ir svetainės ar miegamojo sieną.
Elegantiški ir kokybiški naktinukai ar apatinio trikotažo komplektas. Be abejonės, tokių dovanų niekada nebus per daug merginos drabužinėje...
Linkėjimų dėžutė ar albumas su merginų laiškučiais, kuriuose jos užrašė savo šmaikščius, sentimentalius prisiminimus, mintis ir naujo šeimyninio gyvenimo patarimus.
Įrėmintas paveikslas su kiekvienos mergvakario dalyvės bučiniu ar momentine nuotrauka. Tai, žinoma, gali būti ne pagrindinė dovana. Tačiau jautrus ir šiltas akcentas taps smagiu prisiminimu ir privers nusišypsoti arba ZOOMBOOK drobė su namų taisyklėmis.
Karališkas grožio rinkinys: pasidabruotas stalo veidrodėlis, šukos, šepetys, pudrinė. Ši dovana tikrai ilgai tarnaus ir kiekvieną dieną primins apie linksmas mergvakario akimirkas. O taip pat kiekvieną rytą ir vakarą padės pasijusti tikra karaliene.
Bendra mergaičių daina įrašų studijoje. Ši smagi atrakcija taip pat ilgam primins apie smagų vakarėlį. O galbūt taps ir nauja dainos versija radijo stotims!
Prabangus kelia raištis. Tai – praktiška ir gana intymi dovana, kuri pasitarnaus ne tik per pirmąją vestuvių naktį.
Geros žmonos rinkinys: ryškiai raudonas lūpdažis, namų šeimininkės patarimų ar receptų knyga, sausainių formelės, skalbinių minkštiklis ir pan.
Papuošta pakaba su išraityta nauja pavarde. Šis elegantiškas akcentas drabužinėje kiekvieną rytą primins, kad nuotaka yra ištekėjusi moteris ir laiškus bei dokumentus reikia pasirašinėti nauja pavarde!
Kažkas skolinto, kažkas naujo, kažkas mėlyno ir seno. Jei jūsų nuotaka prietaringa, tuomet stilingai dekoruotos dėžutės su vestuvių dieną privalomais turėti daiktais ją išties pradžiugins. Daugiau apie tai galite paskaityti čia.

Rekomenduojame paskaityti apie:

Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai