Darbų sąrašas, kai iki vestuvių lieka savaitė


KAIP PAĮVAIRINTI VAKARĄ BIJANTIEMS, KAD DJ IR VEDĖJO NEPAKAKS

TAIP, UŽTENKA! Čia trumpas atsakymas abejojantiems, ar tikrai DJ ir vedėjo vestuvėse užtenka. Žinoma, tik tuo atveju, jei jie profesionalūs, dirba ilgiau nei antrąjį sezoną ir yra pravedę / didžėjavę bent dvidešimtyje vestuvių.
Vedėjas ir DJ – vestuvių vakaro programos „karkasas“ ir „atrama“. Visa kita – priklausomai nuo to, kiek turite laiko, išradingumo ir jūsų biudžeto dydžio – papildomi, vakarą pagražinantys, paįvairinantys ir paskaninantys priedai.

Nuo ko pradėti?

1. Kalbėkitės. 
Prieš užsisakydami papildomas paslaugas ir planuodami papildomas veiklas pakalbėkite su savo vedėju – jei turite vedėją, vadinasi, vakaro eigą patikėjote jam. Tegul jis jums detaliai papasakoja, kas ir kada bus šventėje, tegul atsiunčia vakaro scenarijų – tada galėsite ne šiaip sau bijoti, o tiksliai matyti ir įvardinti, kurioje vietoje gali kažko trūkti. Dažniausiai profesionalui visą vakaro eigą su realia visų veiklų trukme (svečių pasitikimas, sveikinimai, vaišės, linkėjimai, pagrindinės tradicijos, šokiai, tortas...) išdėliojus popieriuje pasirodo, kad laiko netgi trūksta! 
Pakalbėkite ir su DJ – jis jums papasakos, kokią muziką gros kol svečiai lauks Jūsų, kol vyks sveikinimai, kol valgysite, pagal ką šoksite. Kas skambės, kai pjausite tortą ir mesite puokštę. Jis geriausiai atsakys į klausimą „ar mano močiutei patiks muzika“ ir „ar supras teta Vida“. Jūs išsakysite, kokios muzikos griežtai nenorite girdėti, o kokie kūriniai Jums ypač brangūs ir skambėti privalo.
 2. Pasirūpinkite mielais dalykais, kurie nieko (arba beveik nieko) nekainuoja:
 • Svečių užimtumas tol, kol lauks Jūsų (originali svečių knyga, jaunųjų fotogalerija, fotokampelis, degustacija, ekskursija (siūlo kai kurios sodybos ir dvarai).
 • Artimųjų pasirodymai – jei turite puikiai gitara grojantį draugą, nuostabiai dainuojančią pusseserę, šokančius sesės vaikus – užsiminkite, kad Jums patiktų matyti tai, ką jie moka, savo šventėje. Dauguma mielai Jums padovanos savo pasirodymą – jie visada būna ypač šilti ir nuoširdūs.
 • Jūsų istorija – užsiminkite sesei, kad būtų miela pamatyti Jūsų vaikystę. Artimųjų mėgėjiški filmukai, nuotraukų skaidrės ekrane (angl. slideshow) kartais būna neįtikėtinai profesionalūs ir dažniausiai spaudžiantys ašaras (laimės!).
 • Vieši jaunųjų siurprizai vienas kitam – padovanokite dainą, šokį arba eilėraštį, jei tik turite gabumų.
3. Jei jūsų biudžetas didesnis ir galite sau leisti (bet neprivalote):
 • Fotobūdelė arba momentinis fotoaparatas, pvz. Happy box.
 • „Love story“ filmo demonstravimas, pvz. MEdus house istorijos. 
 • Šiuolaikiški gyvai dirbantys magai, pvz. Mantas Wizard. 
 • Gyva muzika svečių rinkimosi metu (arfa, pianinas arba saksofonas kol svečiai Jūsų laukia grįžtant iš fotosesijos).
 • Gyva vakaro grupė (džiazbendas arba kokybiškų „koverių“ grupė).
 • Numylėtos garsenybės pasirodymas. 
 • Fejerverkai.
 • Desertų šou.
 • Ir dar daug daug skoningų pasirodymų...
Tik nepamirškite – vestuvės nėra koncertas. Jūsų šventėje svarbiausi esate Jūs – ne visada daugiau yra geriau. Palikite laiko ir erdvės pokalbiams, šokiams, šypsenoms ir tiesiog buvimui kartu. 

Rekomenduojama:

 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai