Pasirodo, įmanoma per 15 dienų padailinti formas prieš vestuves


3 SITUACIJOS, KURIAS NEIŠVENGIAMAI PATIRSITE NUSPRENDĘ SUSITUOKTI

Pradėjus planuoti vestuves sužadėtiniams nuo informacijos gausos ima suktis galva. Pataria visi: mama, teta, draugė, kaimynė... Štai trys situacijos, kurias neišvengiamai patirsite pradėję planuoti vestuves ir norėdami apsispręsti, kokia bus jūsų šventė ir kaip viskas vyks.
Įžvalgomis pasidalino „Vestuvių šventė“ vestuvių planuotoja, floristė / dekoratorė Inga Klimienė. 

Vestuves padės suplanuoti artimieji

Šiandien laiko trūkumu skundžiasi visi, o jūsų artimieji ir draugai – ne išimtis. Pažadėti (dažniausiai iš mandagumo, o ne dėl didelio noro) yra viena, o dirbti ištisus metus, neskaičiuojant nei laiko, nei jėgų, jau visai kas kita. Vestuvės turėtų būti šventė ne tik jums, bet ir jūsų artimiesiems, kurie vestuvių dieną galėtų džiaugtis jūsų laime, o ne dirbti.

Internete apie vestuves yra tiek informacijos, kad jas suplanuoti yra vieni juokai

Neleiskite sau aklai tikėti internetu. Nepamirškite, kad informaciją, gautą internete, būtina tikrinti ir mokėti kritiškai įvertinti. Juk nepažįstate internete esančių „patarėjų“, nežinote jų skonio, išsilavinimo, supratimo... Atminkite, kad lengva „patarinėti“, kai nereikia prisiimti jokios atsakomybės, būtent todėl „patarimai“ internete dažnai būna beverčiai. Visoms nuotakoms linkiu labiau pasikliauti savimi ir profesionalais. Nebūti naiviomis, būtinai gyvai pabendrauti su vienu ar kitu paslaugos teikėju ir susidaryti savo nuomonę, o ne klausti interneto, kaip planuoti vestuves, ar kokią suknelę rengtis.

Patiems vestuves planuoti yra pigiau

Jaunieji po vestuvių dažnai paatvirauja, kad jų ir draugų vestuvių biudžetas buvo vienodas, o rezultatas skyrėsi „ kaip diena ir naktis“, mat anie planavo patys, o kiti į pagalbą pasitelkė planuotoją. Ne kartą buvo taip, kad jauniesiems su planuotojo pagalba pavyko išleisti net mažiau pinigų, nei buvo numatę. Pagal atliktus paskaičiavimus investicija į planuotojo darbo atlygį atsiperka su kaupu ir privalumais, todėl vestuvių planuotojos „etatas“ netampa tik „papildomomis išlaidomis“ šventėje. Kitaip tariant, jaunieji gauna ir profesionalią pagalba, o biudžetas dėl to nedidėja, neretai pavyksta net ir sutaupyti. Taip atsitinka todėl, kad vestuvių planuotojai gali pasiūlyti nuolaidų įvairioms paslaugoms, nekalbant apie nemažas degalų išlaidas, patirtį ir sugaištą laiką ruošiantis šventei. Planuotojas vestuves organizuoja atsižvelgdamas į jaunųjų finansines galimybes ir pagal jų išgales suplanuoja viską, ko reikia išbaigtoms vestuvėms iki pat kulminacijos.
Linkiu visiems gražių vestuvių!

Ar jau skaitei apie:

 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2016-06-23 12:29
Gintare
Planuokit patys, bus ką gyvenime atsiminti ir planavimas yra žiauriai smagu! :) planuotoja gerai jei visiškai laiko neturite, bet nemanau kad yra žmonių kurie dirba ant tiek, kad savo svarbiausiai šventei nerastų laiko :)