10 NUOSTABIŲ SUKNELIŲ, KURIOS PATRAUKS KIEKVIENOS DĖMESĮ


TRYS SVARBIAUSI PATARIMAI, JEIGU VESTUVES PLANUOJATE SAVARANKIŠKAI

Kas yra svarbiausia, jeigu vestuves planuojate patys? Nesijauskite blogai, jei nežinote atsakymo, nes per dešimtmetį sukaupta patirmi ir patarimais pasidalino „Vestuvių šventė“ vestuvių planuotoja, floristė / dekoratorė Inga Klimienė.

Individualus konsultacinis susitikimas su vestuvių planuotoja.

Tokiu būdu pasitikrinsite, ar teisingu keliu einate. Susitikimo metu planuotoja pasidalins patirtimi ir žiniomis, atsakys į rūpimus klausimus, patars dėl vestuvių dienos plano, dekoravimo, biudžeto sudarymo, padės išspręsti su šventės planavimu susijusius rūpesčius. Bus aiškiau kaip, ką ir kodėl reikia daryti, kur galite sutaupyti ir kokių klaidų vengti.

Vestuvių dienos koordinatorius pravestų jūsų vestuvių dieną.

Jis būtų atsakingas už jūsų idėjų įgyvendinimą. Juk nenorėsite tą dieną nuo ryto atsakinėti į netylančius telefono skambučius ar iš vakaro iki vėlumos ruošti smulkmenas šventei? Minėtas paslaugas teikia vestuvių planuotojai.

Geriau anksčiau negu vėliau.

Pastebėjau, kad jaunieji šiais laikais labai anksti pradeda planuoti vestuves. Tad jeigu jūsų šventė vyks 2017 metais, patarčiau jau dabar išsirinkti ir rezervuoti bent pagrindinius dalykus šventei – šventės vietą, organizatorių (jeigu jo reikės), vedėją, fotografą. Vėliau vis labiau siaurės kokybiškų paslaugų teikėjų ratas ir pasirinkimo galimybės. 

Ar jau skaitei apie:

Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai