Fantastiška reklama su pasipiršimo scenarijumi


TA PATI SUKNELĖ, KITA PANELĖ (TIKRA ISTORIJA)

Eglė vilkinti savo svajonių suknelę iš „My day“
Vis daugiau ir daugiau nuotakų nusprendžia ne nuomotis suknelę, o įsigyti naują iš salono arba pasisiūti. Po vestuvių ne visos nuotakos nori savo sukneles laikyti spintoje ir tai yra nuostabu! Kodėl? Nes suknelė gali dar kartą suteikti džiaugsmo kitai nuotakai – galbūt ji svajojo apie būtent tokią? Eglė Tankevičienė (26 m.) yra viena iš tai išbandžiusiųjų. Apie tai, kodėl ji pasirinko tokį būdą ir kaip jautėsi, ji sutiko mums papasakoti.
Šis straipsnis tinka visoms būsimoms nuotakoms, tačiau būtinas perskaityti toms, kurios dvejoja, ar įsigyti suknelę, kurią vilkėdama jau tekėjo kita – Eglės patirtis jus gali nustebinti.

Kur pradėjote ieškoti savo svajonių suknelės?

Savo svajonių suknelės paieškas pradėjome su kelių draugių kompanija, aplankydamos kelias populiarias Vilniaus vestuvinių suknelių nuomos ar pardavimo vietas. Po šių apsilankymų supratau viena – kadangi esu liekna, man tinka visokie modeliai, belieka išsirinkti. Aišku, gražiausios ir įspūdingiausios suknelės buvo brangiausios, tačiau, kadangi su tuomet dar būsimu vyru buvome sutarę neišleisti suknelei daugiau nei esame numatę, pradėjau dairytis toliau. Ir viena iš draugių rekomendavo „My day“ saloną.

Kodėl Jūsų pasirinkimo sąraše atsidūrė kitos nuotakos suknelė?

Man, iš esmės, nebuvo skirtumo, ar suknelė nauja, ar jau kartą vilkėta, todėl šis salonas buvo įtrauktas į mano aplankytųjų sąrašą. Kai nuėjau į jį, pirma, kas mane sužavėjo, tai parduotuvės aplinka ir Arminos mokėjimas patarti. Buvau internete nusižiūrėjusi Lietuvos dizainerių rūbų, tačiau, deja, kai pasimatavau, man nei viena jų suknelių netiko.

Kaip įvyko tas pirmasis pasimatymas su suknele? Kokie jausmai tuo metu Jus aplankė?

Baigiant apžiūrą, Armina visiškai nepasiklaususi (tai ir buvo „profesionalo akies žvilgsnis“) atnešė mano svajonių suknelę. Ji pasakė: „Neklausiu, ar patinka, bet pasimatuokite, man atrodo, Jums tiks“. Ir kai apsivilkau, pajutau visą tą emociją – jaučiausi it princesė. Kadangi viršutinę dalį, švarkelį norėjosi šiek tiek patobulinti, Armina rekomendavo nuostabią siuvėją, kuri puikiai įgyvendino tai, ką buvau sugalvojusi.
Visiškai skirtinga, tiesa?

Ar nelyginote savęs su nuotraukoje matyta mergina? Kaip kūrėte savo nuotakos stilių?

Kadangi suknelės nuotraukoje prieš ją įsigydama nebuvau mačiusi, tai lyginimo nebuvo. Vėliau, tiesa, pažiūrėjau, tačiau nustebau, kad pati sau jaučiausi gražiau nei mergina nuotraukoje.

Jūsų patarimas būsimoms nuotakoms, kurios dvejoja, ar pirkti kitos nuotakos suknelę.

  • Merginos, tikrai nedvejokite, nes įsigysite nuostabią suknelę už labai gerą kainą. Netgi galite įsigyti dizainerių siūtų suknelių. O valyklos šiais laikais puikiai atlieka savo darbą, todėl galbūt ir po Jūsų kažkuri kita mergina galės dar kartą pasidžiaugti suknele. Taip pat labai rekomenduoju „My day“ saloną, nes jame jautiesi tarsi pas draugę namuose. Jauku, gera, o Armina savo darbą atlieka puikiai – patars ir tikrai pasakys, kas tinka, o kas ne.
  • Tam, kad įsitikintumėte, kaip suknelę gali pakeisti nuotaka tiesiog būdama pati savimi, dalinamės su jumis dviem skirtingomis jos šeimininkėmis.

Pakeisk suknelės istoriją ir Tu!

Rask TĄ vienintelę pop-up butike „Nuotakos spinta“ – jau vasario 4 - 5 dienomis VILNIUJE, parodoje MŪSŲ VESTUVĖS. REGISTRUOK SAVO SUKNELĘ WWW.NUOTAKOSSPINTA.LT

Ar skaitei apie:
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai