Rankų darbo išskirtiniai keliaraiščiai. 2017 m. kolekcija


APKŪNI IR TUO PATENKINTA NUOTAKA

 
Pamenate, rodė TV šou „Stora ir tuo patenkinta“, iš kurio ir pasiskolinome dalį pavadinimo ir pasitikėjimo bei įkvėpimo moterims. Mes visos esame girdėjusios istorijų, kai salono konsultantė ar dizaineris tavęs pasiteirauja, ar savo vestuvėms žadi numesti svorio, ir tai priverčia tave pasijusti nejaukiai. Tau nebūtina numesti svorio, tereikia akcentuoti privalumus ir paslėpti trūkumus. Net jei esi plus size nuotaka, pasinaudojusi paprastais įvaizdžio triukais, tu gali atrodyti pritrenkiančiai!

Patarimai, kaip paslėpti tave nerimauti verčiančius trūkumus:

  • Didelė krūtinė. Dažniausiai moterys, kurios jaudinasi dėl savo krūtinės bando ją užmaskuoti arba sumažinti. Tokios moterys mano, kad uždaras kaklas ir stačios apykaklės padės tai padaryti. Tačiau jos klysta, taip krūtinė atrodo dar didesnė. Didelę krūtinę turinčioms moterims rekomenduojama rinktis V formos iškirptes – tokia suknelė išryškins jūsų krūtinę ir jūs atrodysite nuostabiai
  • Trumpas kaklas. Turinčios trumpą kaklą, vestuvių dieną venkite kaklo vėrinių, geriau rinkitės kitus papuošalus. Taip pat venkite stačių apykaklių, visai uždaros ar stačiu kaklu suknelės. Plaukus rekomenduojama sukelti į viršų, tai optiškai pailgins jūsų kaklą.
Pinterest.com nuotraukos
  • Platus pečiai. Jei turite plačius pečius, juos rekomenduojama pridengti ilgais plačiais šaliais. Taip pat platūs pečiai geriau atrodys, jei bus gili iškirptė praplatinta ties pečiais.
  • Didelis užpakaliukas. Rekomenduojama rinktis A tipo sukneles, kurios yra siauresnės ties talija, ir stengtis išryškinti liemenį. Taip pat stenkitės paryškinti pečių liniją petukais ir plačiomis apykaklėmis. Nesistenkite visko paslėpti, didžiuokitės savo turimais privalumais ir rinkitės siauras, spageti tipo sukneles su V formos iškirptėmis – tokios suknelės nukreips dėmesį nuo apačios.
Pinterest.com  nuotraukos
  • Stambios rankų vietos. Jei pergyveni dėl stambių rankų, rinkis suknelę su trumpomis ar trijų ketvirčių rankovėmis. Jei nori visiškai paslėpti savo rankas, pasirink lengvą švarkelį. Bet kokiu atveju venk pūstų rankovių, kurios sutelks dėmesį ties tavo rankomis!
  • Storos blauzdos. Priimtina, kad dažniausia nuotakos renkasi ilgas vestuvines sukneles ir blauzdų nei nesimato. Tačiau jei nusprendei rinktis trumpą vestuvinę suknelę, nesirink tokios, kuri baigtųsi ties blauzdų viduriu, o rinkis šiek tiek trumpesnę arba šiek tiek ilgesnę.
Pinterest.com nuotraukos
  • Pilvas. Nesirinkite itin aptemptos suknelės, kuri tik dar labiau išryškins jūsų pilvuką. Reikėtų pasirinkti nei per plačią, nei per aptemptą suknelę, kuri pabrėš jūsų liemenį, bet jo per daug neišryškins. Geriausia, jei rinksitės laisvai krentančias arba iškart ties krūtine surauktas sukneles.
  • Platūs klubai. Stenkitės išsirinkti tokią suknelę, kuri turės daugiau detalių viršutinėje dalyje, taip nukreipsite dėmesį nuo klubų. Taip pat dekoltė vizualiai padidina viršutinę kūno dalį, todėl tokiu būdu paslėpsite klubus.

Ar jau skaite apie:

 
 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai