Būsimų nuotakų susitikimas įvyko


GARSAUS KIRPĖJO PATARIMAI JAUNIKIAMS VESTUVIŲ DIENAI

Vasara − vestuvių metas. Daugelis su manim sutiks, kad šukuosena vestuvėse tampa svarbia įvaizdžio detale. Įprasta girdėti kalbas apie nuotakos įvaizdį, joms yra begalė pasirinkimų: surišti, paleisti, tiesūs ar garbanoti plaukai – tik spėk išsirinkti. O vyrų šukuosenos vis tik yra mažiau aptariama tema. Todėl nusprendžiau pakalbinti savo srities profesionalą, žinomą vyrų stiliaus namų „Woxx Barbers“ savininką Raimondą Pasternackį, kuris su mumis pasidalino, koks dažniausias jaunikio įvaizdis dominuoja vestuvėse.

Kokios jaunikio šukuosenų tendencijos vyrauja šią vasarą?

Tarp jaunikių vyrauja ilgų arba trumpų plaukų klasikiniai kirpimai, kurie niekada neišeina iš mados.

Kaip iki vestuvių vyrams patartumėte rūpintis plaukais, kad vestuvių dieną jie atrodytų sveiki bei žvilgantys?

Kad plaukai atrodytų žvilgantys, rekomenduoju rinktis tam tikrus formavimo produktus, pavyzdžiui plaukų pomadą, kuri suteikia stiprią fiksaciją bei lengvo efekto blizgesį. Plaukai atrodo natūraliai, lengva juos kontroliuoti.

Kokias priemones jaunikiui patartumėte naudoti, kad šukuosena vestuvėse išlaikytų ne tik ceremoniją, fotosesiją, bet ir šokius vakarinėje dalyje?

Tam, kad šukuosena išliktų visą dieną, vėlgi rekomenduočiau naudoti vyrišką pomadą. Kadangi jų yra įvairių, patariu rinktis tokią, kuri leidžia lengvai formuoti įvairių tipų šukuosenas bei užtikrina stiprią ir nepriekaištingą fiksaciją.

Neretai vyrus galima pastebėti su išskustais šonais, tam tikrais išskutinėtais raštais. Ar toks įvaizdis populiarus tarp jaunikių, o gal daugiau vyrauja santūrumas?

Viskas priklauso nuo vestuvių tematikos ir asmenybės, yra kam tinka ir patinka. Vestuvių dieną vienas kitas išskutinėtas raštas tikrai nepakenks jaunikio įvaizdžiui. Jeigu tai bus tiesiog klasikinis kirpimas su įskutimu, šukuosena atrodys stilingai.

Ar vyrai yra linkę eksperimentuoti, keisti įvaizdį savo vestuvių dieną? Ar vis tik lieka ištikimi savo stiliui?

Kadangi vestuvės yra svarbi ir atsakinga šventė, tai dauguma jaunikių vis dėlto pasilieka prie santūresnio, klasikinio įvaizdžio. Žinoma, ir fotosesijos metu tvarkingo, romantiško vyro įvaizdis visuomet atrodys geriau. Juk į vestuves neateisi su netvarkingai pasišiaušusiais plaukais.

Kokias klaidas vyrai dažniausiai daro savo vestuvių dieną, kaip jų išvengti?

Būna jaunikių, kurie ateina kirptis vestuvių dieną, tačiau rekomenduojame apsikirpti likus maždaug 4 dienoms iki jų. Vestuvių dieną geriau ateiti tiesiog pasišukuoti ar suformuoti norimą šukuoseną.

Su kokiais įdomiais ar keistais jaunikių pageidavimais yra tekę susidurti?

Įdomiausi klientų „Restyle“ pageidavimai – kai nuskutame barzdą arba atvirkščiai, ją atauginame.
Dėkojame Raimondui už atsakymus. Tikime, kad paprasti, bet efektingi patarimai pravers svarbiausiai jūsų dienai pasiruošti.

Ar jau skaitei?

 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai