Ersa Atelier įspūdingos nuotakos suknelės


10 BŪDŲ JAM AR JAI PARODYTI, KAD MYLITE

Branginti žmogų galima labai įvairiais būdais, tačiau norint išlaikyti puikius santykius, vertėtų savo mylimam žmogui rodyti nuolatinį dėmesį, rūpestį ir, be abejo, pasakyti, kad jį mylite. Kad išlaikytumėte aistrą, romantiką ir kibirkštėlę santykiuose po vestuvių, pateikiame jums 10 paprastų būdų, kaip brangiam žmogui parodyti, kad jūs jį mylite ir jis jums be galo svarbus.
• Pagirkite jį. Nesvarbu už ką, net ir už menkiausią dalyką – už tai, kad gražiai atrodo, kad padeda jums buityje, kad šauniai susitvarko darbe. Tai privers jį pasijusti įvertintam.
• Domėtis tuo, kuo domisi jis. Rodykite susidomėjimą jo mėgstama veikla, užsiėmimu. Tai gali būti ir kompiuteriniai žaidimai ar kokia nors sporto šaka. Užsiimkite šia veikla kartu – tai sustiprins jūsų ryšį.
• Darykite mažus dalykus. Pvz.: ryte jam leiskite ilgiau pamiegoti, atneškite kavos, pagaminkite jo mėgstamiausią patiekalą vakarienei.
• Padarykite masažą. Tai jį atpalaiduos po sunkios darbo dienos, sumažins įtampą ir stresą.
• Palaikykite jį. Bet kokioje situacijoje palaikykite ir apginkite jį, nes jis jūsų gyvenimo vyras. Jei jam sunki savaitė, pasakykite, kad viskas bus gerai, nes jūs būsite ir jį palaikysite, nesvarbu, kas benutiks.
• Jei jus skiria atstumas, grįžkite jam nepranešusi ir nustebinkite jį. Tai būtų ne tik šauni staigmena, bet ir puikus būdas parodyti, kaip jis jums rūpi. Pagalvokite, kaip romantiška, kai keliauji tūkstančius kilometrų, kad tik pamatytum ir nustebintum savo mylimąjį.
• Pasipuoškite drabužiais, su kuriais jūs jam atrodote seksualiausia. Jei tokio drabužio nėra, tiesiog užsivilkite gražiausią savo turimą suknelę einant kartu vakarieniauti, o galbūt tiesiog apsivilkite naktinukus, kurie išryškintų jūsų gražiausias kūno dalis.
• Visą dieną skirkite laiko tik jam. Galite veikti bet ką: eiti pasivaikščioti, važinėti dviračiais, gaminti maistą, eiti į kavinę arba tiesiog drybsoti lovoje prie televizoriaus.
• Pasitikėkite juo. Tvirtų santykių nebus be pasitikėjimo. Parodykite, kad pasitikite juo išleisdama jį susitikti su draugais, duokite jam laisvės ir erdvės.
• Pasakykite jam, kad jį mylite. Galbūt tai atrodo per daug paprasta ir banalu, tačiau tai labai svarbu. Kartokite, kad jį mylite, dažniau ir leiskite jam žinoti, jog jį mylite už tai, kad jis yra savimi ir priima jus tokią, kokia esate.

 Ar jau skaitei apie

 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai