Vestuvių planuotoja, kuri skiria marias laiko jums - kas ji?


PASITIKRINK, AR ŽINAI VISAS PIRMOSIOS PAMERGĖS UŽDUOTIS

Vestuvių rytą leisk nuotakai atsipūsti ir prisiimk visą atsakomybę. Pateikiame 10 dalykų, kuriuos atlikusi vestuvių rytą būsi užtikrinta, kad tavo geriausios draugės vestuvės vyks be priekaištų ir tu būsi pati geriausia vyriausioji pamergė!

1. Būk tarsi vestuvių planuotoja

Jei nuotaka neturi vestuvių planuotojos, apsimesk, kad tu esi vestuvių planuotoja! Prieš vestuves duok savo numerį visiems, nuo šeimos narių iki floristo ar jaunosios anytos. Tam, kad nuotaka savo vestuvių dieną nebūtų varginama nereikalingomis problemomis ir klausimais, nenumatytu atveju liepk jiems susisiekti su tavimi.

2. Prižiūrėk, kad viskas vyktų laiku

Pirmajai pamergei rekomenduotina atsispausdinti visą vestuvių tvarkaraštį (jį turi padaryti patys jaunavedžiai) ir prižiūrėti, kad niekas nevėluotų ir viskas vyktų laiku. Tu privalai žinoti, kada nuotakai darys makiažą ir tvarkys plaukus. Tik tokiu būdu išvengsi nesklandumų.

3. Pagamink nuotakai pusryčius

Dažnai nuotakos savo vestuvių rytą būna nervingos ir nenori ar tiesiog pamiršta pavalgyti. Pagamink nuotakai skanius pusryčius, paruošk šviežiai spaustų sulčių. Juk niekas nenori, kad stovėdama prie altoriaus svarbiausią savo gyvenimo akimirką nuotaka nualptų vien dėl to, kad nieko nevalgė.

4. Būk policininkas, kuris kontroliuoja alkoholį

Jei vestuvių išvakarėse su merginomis nusprendėte pasimėgauti putojančiu vynu, prižiūrėk, kad jos nepadaugintų. Ir būtinai nuotakai duok pakankamai vandens, kad vestuvių rytą ji atrodytų žvali ir energinga.

5. Padėk nuotakai apsirengti

Apsivilkti vestuvinę suknelę nėra taip lengva, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio – padėk nuotakai apsirengti, užsidėti papuošalus ir apsiauti batelius. Būk užtikrinta, kad nuotaka nieko nepamiršo. Jei nuotaka iki vestuvių norės į tualetą, jai taip pat prireiks tavo pagalbos iš naujo susitvarkant suknelę.

6. Saugok vestuvinius žiedus

Manau, esi mačiusi daug filmų, kuriuose prie altoriaus, atėjus momentui užsimauti vestuvinius žiedus, jie staiga kažkur dingsta... Kad taip neįvyktų, saugiai juos laikyk ir prižiūrėk!

7. Pasiruošk vestuvinę kalbą iš anksto

Kiekviena vyriausioji pamergė turi pasakyti jausmingą kalbą per vestuves. Vieną kartą buvau vestuvėse, kur pabrolys pradėjęs jaudinančią kalbą susigraudino ir nebežinojo, ką daugiau pasakyti. Net jei esi labai gera oratorė, rekomenduojame pasirašyti kalbą iš anksto, jei jaudulys pakiš tau koją, žinosi, kad turi juodraštį, iš kurio gali skaityti toliau.

8. Pasiruošk vestuvių dieną kontroliuoti pamerges

Visų pamergių misija ta pati – kad vestuvės vyktu sklandžiai. Todėl iš anksto suskirstyk pareigas, ką kuri turi atlikti ir padėti per vestuves.

9. Pasirūpink, kur dėsi gėles ir dovanas

Iš anksto pasirūpink, kur dėsi dovanas ir gėles. Nuotaka pavargs laikyti gėlės, todėl tu jai iš karto turėsi pagelbėti ir atrasti viskam vietą.

10. Padėk nuotakai nusiraminti

Paskutinę minutę nuotakos gali būti šiek tiek nervingos ir nerimauti dėl daugelio dalykų – ar pasirinko tinkamą suknelę, ar ceremonija praeis sklandžiai, ar pavyks pirmasis šokis. Pasiruošk iš anksto nuotaką raminančius žodžius, pagirk ją, pasakyk, kad tu viskuo pasirūpinsi, ir padėk padaryti šią dieną gražiausia ir įsimintiniausia jos gyvenime!

Ar jau skaitei apie:

Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai