Renkamės gėles vestuvėms


KAIP TOBULAI PASIDAŽYTI ŠĮ SEZONĄ?

Tendencija - šį sezoną madingas yra 50-ųjų stiliaus makiažas

O tai buvo dešimtmetis, kai klestėjo moteriškumas. Tokio makiažo pagrindiniai akcentai - lygi, skaisti, matinė ir šviesi oda, išryškinami skruostikauliai, pabrėžiami antakiai. Įdegis yra gražu, tačiau merginoms patarčiau jo nepadauginti, ypač jei norite atrodyti nors kiek panaši į legendines penkiasdešimtųjų gražuoles. Labai svarbu puoselėti odą, kad ji būtų sveika ir graži.

Veidas ir skruostai

Ryte nusiprausus veidą, atgaivinkite odą su toniku. Jis paruoš odą geresniam kremo įsigėrimui. Netepkite pudros iš karto ant kremo, palaukite bent dešimt minučių, kol kremas susigers į odą. Užsitepus skystą makiažo pagrindą jį visada reikia užfiksuoti su biria/kompaktine pudra - tada makiažas laikysis ilgiau, o oda išliks matinė. Gražiau atrodysite ir nuotraukose (o tai turėtų ypač aktualu būti merginoms, turinčioms riebią, mišrią odą).
Tik užsitepus pudrą veidas atrodo kaip plokščias blynas, jį dar reikia sumodeliuoti, tam naudojama tamsesnio atspalvio skysta arba kompaktinė pudra. Profesionalai mėgsta naudoti modeliuojamąją paletę, kurią aš rekomenduoju kiekvienai (tiks ir Egipto žemė, tačiau nepadauginkite jos). Ji yra labai ekonomiška ir kiekvienai moteriai pagelbės darantis tobulą makiažą. Paletė tinka ne tik veido modeliavimui, bet ir akims paryškinti (ypač dieną).

Šiek tiek apie veido formavimą

Tobula veido forma yra laikomas ovalas, todėl ir veidą modeliuojant įvairių kosmetikos priemonių pagalba reikia stengtis jam suteikti ovalo formą. Jeigu jūsų kakta aukšta, šiek tiek patamsinkite odą prie plaukų augimo linijos - tai ją vizualiai sumažins. Paryškinte skruostikaulius, modeliuojančią pudrą tepdamos po skruostikauliu. Iškiliausią skruosto vietą galima šiek tiek pašviesinti, tam tinka ir pudra, turinti šiek tiek blizgių detalių - tokiu būdu dar labiau paryškinsite, akcentuosite ir "iškelsite" skruostikaulius.
Pagrindinė veido modeliavimo taisyklė - šviesiname tas dalis, kurias norime padidinti, o tamsiname tas, kurias norime sumažinti. Norint veidui suteikti skaistumo ir gyvybės naudokite švelniai rožinius skaistalus. Žiūrėdamos į veidrofį nusišypsokite ir skaistalais paryškinkite iškiliausią skruosto dalį.

Antakiai

Tankūs, tamsūs antakiai yra viena iš pagrindinių 2010 metų makiažo tendencijų. Nepatariu jų dažyti su antakių pieštuku, ypač neįgudusioms merginoms, kadangi su jais sudėtinga išgauti natūralų efektą. Paprasčiau būtų juos nusidažyti cheminiu būdu grožio salone. Tik svarbu, kad specialistas atsakingai parinktų spalvą - blondinei netiks juodi antakiai. Antakiams patamsinti tiks ir antakių šešėliai (mano mėgstamiausi yra trispalviai "Make Up Store" firmos - jie visoms tinka ir su "kampiniu" teptuku galėsite nubrėžti dailią antakių liniją). Išgauti norimą antakių formą ir ją užfiksuoti padės bespalvė antakių želė.

Akys

Penkiasdešimtaisias buvo madinga juodai paryškti blakstienų augimo liniją. Tą galima daryti naudojant arba skystą akių kontūrą, arba akių pieštuką, arba šešėlius. Vėlgi, neįgudusiai rankai gali būti sunku pasidažyti su skystu akių kontūru, geriau jau naudoti pieštuką. Labai svarbu nupieštą liniją šiek tiek retušuoti (tam irgi tinka "kampinis" teptukas), po to ją dar galima padailinti juodais šešėliais - kontūras bus ryškesnis ir laikysis ilgiau. O jei siekiate tobulumo - galite pravesti dar ir plonytę kontūrinę liniją palei blakstienas. Vakariniam makiažui puikiai tiks ir dirbtinės priklijuojamos blasktienos.
Vokus tiktų dažyti kūno spalvos šešėliais. Jei norite, kad akys atrodytų gilesnės, galima šiek tiek tamsesnių šešėlių užtepti po akiduobės kaulu, taip išryškinsite akies raukšlę.

Naudingas patarimas

Jeigu išsetepėte dažydamasi blakstienas tušu, palaukite kol jis visiškai išdžius ir su sausu ausų krapštuku labai lengvai bei nesugadindamos makiažo nuvalysite tušu išteptas vietas. 

Spalvos

Madingas auksinis, bronzinis, šiek tiek egzotiškas makiažas. Taip pat šį sezoną populiarios spalvos yra rausva, sidabrinė, mėlyna. Turėkite omenyje, kad nuotraukose visuomet gražiau atrodo šilti, o ne šalti atspalviai. Dažna mergina galvoja, kad šaltas spalvas būtina derinti su šaltomis, o šiltas - su šiltomis. Aš manau atvirkščiai, šiltų-šaltų spalvų derinimas atrodo daug gražiau ir įdomiau. Pavyzdžiui: mėlyna su auksine, rožine su auksine.
Žydraakėms tiks šie atspalviai: rudi, rausvi, geltoni - t.y. spalvos, priešingos jūsų akių spalvai. Jos dar labiau pabrėš jūsų akių mėlynumą.
Rudas akis gražiai paryškins mėlyna ir violetinė spalvos. Labai egzotiškai rudaakės atrodys pasidažiusios bronziniais, aukso atspalvių šešėliais (ypač tiks tamsesnio gymio merginoms). Nors rudaakėms tinka beveik visos šešėlių spalvos.
Žaliaakės gražiai atrodys vokus paryškinusios persikiniais, alyviniais, violetiniais atspalviais.

Lūpos

Penkiadešimtaisiais pati madingiausia spalva buvo raudona, kuri tinkama net ir dienos makiažui. Tokiu atveju nereikėtų ryškinti akių, geriau tegu lūpos lieka pagrindiniu akcentu. Pasirinkite, ką norite paryškinti - ar lūpas, ar akis. Jei tamsiau dažote akis, tuomet lūpas geriau dažykite švelnesnių, neutralesnių atspalvių lūpų dažais. Raudona spalva tinka beveik kiekvienai, tačiau visų pirma tokios ryškios lūpos jų savininkei turi patikti. Nepatariu lūpų raudona spalva akcentuoti, jei dantys yra kreivi ar negražūs, todėl kad ryškus lūpų dažas būtent dantis ir paryškins. Geriau ryškinkite savo gražiausius bruožus.

Pagrindinė rekomendacija darantis makiažą - nepadauginti

Šioje srityje - mažiau visada yra geriau. Visų pirma dėmesys turi kristi į natūralų merginos grožį, o ne į makiažą. Pirmas vyro ištartas komplimentas turėtų būti "Kaip tu gražiai atrodai" ir tik paskui gali būti pagirtas makiažas.
Pirmiausiai pagalvokite ir apie tai, kokiam tikslui yra daromas makiažas - ar darbo pokalbiui, ar vakarėliui. Dirbant rimtą darbą, užimant rimtas pareigas moteriai nepatariu raudonai dažyti lūpas, nes tai vyrams asocijuojasi su seksualumu. Tokiu atveju geriau jau ryškinti akis, nes verslo susitikimuose būtent į jas pirmiausiai krypsta žvilgsnis.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
8
Komentarai
2010-07-27 19:17
saulee
nerealiai grazu... Gal surizikuoti toki makiaza pasidaryti vestuvems?
2010-04-01 01:05
Ir
joo nuotraukoj tobulai atrodo, liux!
2010-03-31 22:43
ginta
Viskas, ryt eisiu i vakareli, tai dazysiu raudonai lupas ir juodai antakius:)
2010-03-31 16:57
tapati
Labai aciu ekspertams uz patarimus :)
2010-03-31 15:20
ligita
Labai aciu uz info:)
2010-03-31 13:12
pele
Daugiau foto reiktu:)
2010-03-31 11:59
Rutele
kokios lupos:)))
2010-03-31 10:48
TOma
Nereali foto :) vauuu
noretusi tokio make up