„Rent Boutique“ idėjos, ką vilkėti po ceremonijos


SVAJONIŲ VESTUVĖS UŽ 2 MILIJONUS EURŲ

Nuotrauka iš instyle.com
Neseniai Maskvoje įvyko prabangiausios vestuvės šio miesto istorijoje. Susituokė garsaus armėnų milijardieriaus Samvelio Karapetjano sūnus Sarkio ir gruzinė Salomė Kincurašvili. Vestuvėms buvo išleista apie 2 mln. eurų. Garsiausi viso pasaulio atlikėjai, žymiausi ir turtingiausi vestuvių svečiai, ypatinga prabanga pasižyminti šventės programa – tuo mažų mažiausiai galėjo pasigirti jaunieji.

Taip, visa tai atrodo kaip iš filmo ar knygos

Tačiau tai tikrų tikriausia realybė. Nors svečiai puošėsi garsiausių dizainerių kurtais drabužiais, tačiau niekas nesugebėjo nustelbti nuotakos, atrodžiusios taip lyg būtų atkeliavusi iš pasakos. Per vestuves nuotaka spėjo pasipuošti netgi 3 dailiomis suknelėmis, kurios buvo viena už kitą gražesnės. Prabanga šios vestuvės tikrai galėjo pasigirti, tačiau vestuvės – tai meilės šventė, todėl nuotaką ir jaunikį puošė ne tik brangūs apdarai, bet ir iš širdies spinduliuojanti meilė ir begalinis džiaugsmas.

Planuotojos E. Skruibienės komentaras

Labai gerai pagalvojus iškyla klausimas, kur baigiasi riba, skiriant pinigus vestuvėms, kiek laiko ir kantrybės reikalauja tokių vestuvių planavimas? Į šiuos klausimus mums atsakė vestuvių planuotoja Edita Skruibienė.
Edita teigia, kad vestuvės – be galo asmeninė šventė, tad nuotaka leidžia tiek pinigų, kiek tik nori ir gali. O kalbant apie įvaizdžio keitimą, galima, jei to reikia šventės programai, ir, žinoma, jei to nori pati nuotaka.
Šventė buvo išties įspūdinga ir galime tik numanyti, kiek streso ir krizinių situacijų patyrė tiek vestuvių planuotoja, tiek nuotaka. Edita tikina, kad stresuoti nėra reikalo, nes visą darbą atlieka profesionalai, o bet kuri planuotoja tiesiog privalo būti šaltų nervų ir turėti krizių valdymo savybių. Ji taip pat pridūrė, kad vestuvių dieną planuotoja, jei tik įmanoma, neleidžia nuotakai sužinoti apie kritines situacijas ir stengiasi jas išspręsti žaibo greičiu.
Taigi, kokias vestuves iškelsite, čia tik jūsų reikalas. Svarbiausia, kad planavimas jums keltų ne stresą, o būtų malonumas; ir vestuvės jums bus meilės šventė. Kas gi nenorėtų tokių nuostabių vestuvių, tiesa? Siūlome paganyti akis į prabangiausias metų vestuves, nes žodžiais šio grožio neapibūdinsi.
Nuotrauka iš nz.lifestyle.yahoo.com
Nuotrauka iš frivolette.com
Nuotrauka iš thesun.co.uk
Nuotrauka iš visitwinchestervirginia.com
Nuotrauka iš nz.lifestyle.yahoo.com
Nuotrauka iš thesun.co.uk
Nuotrauka iš instyle.com
Nuotrauka iš nz.lifestyle.yahoo.com
Nuotrauka iš frivolette.com
Nuotrauka iš frivolette.com
 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai