Pavartyk „L`Oréal Professionnel Baltic Bridal Fashion Show“ užkulisių fotoknygą


DIDELES VESTUVES IŠKEITĖ Į JAUKIĄ ŠVENTĘ DVIEM JAMAIKOJE

Kristina ir Saulius amžiną meilę vienas kitam prisiekė Jamaikos paplūdimyje: ošiant jūrai, vėjui kedenant plaukus, skambant „Christina perri - A thousand years“ dainai ir sakant parašytus savo pačių įžadus. Vaizdas tarsi iš romantiškiausio filmo, kurio scenarijų susikūrė patys jaunieji. Pagalvosite: brangus filmo pastatymas? „Tokios vestuvės mums kainavo daugiau nei du kartus pigiau, negu būtume organizavę šventę Lietuvoje“, – atvirauja Kristina.
Nuotrauka iš asm. arch.

Kaip kilo idėja tuoktis Jamaikoje?

Pagrindiniai faktoriai renkantis vestuvių vietą mums buvo: egzotika, romantika, šiltas oras, jūra, patogus vestuvių organizavimas, ir svarbiausia, kad santuoka būtų legali ir galiotų Lietuvoje. Padedami vyro sesers, remdamiesi kelionių agentūros sukauptais atsiliepimais ir, žinoma, ieškodami geriausio kainos ir kokybės santykio išsirinkome „Sandals“ viešbutį vakarinėje Jamaikos dalyje.

Papasakokite, kaip įsivaizdavote savo tobulas vestuves...

Nors su savo vyru iki vestuvių buvome pažįstami nepilnai dvejus metus, per tą laiką spėjome atšokti net šešerias draugų ir giminių vestuves. Kiekvienos poros vestuvių vizija, tematika, papročiai ir stilius labai skyrėsi, todėl sukaupėme nemažai minčių, kas mums artima ir ko patys norėtume. Be abejonės, kiekviena šventė, skirta ne dviem žmonėms, o platesniam svečių ratui, yra labai didelis iššūkis bei didžiulė investicija. Ką jau kalbėti apie visas mažytes smulkmenas ir detales, į kurias nuotakos įdeda tiek meilės ir šilumos, o aplinkinių neretu atveju lieka net nepastebėtos.

Taigi norėjote šventės sau, o ne kitiems.

Sudėlioję visus pliusus ir minusus, kuo toliau, tuo labiau pradėjome galvoti apie šventę dviem, be vestuvinių rūpesčių ir galimybę mėgautis vienas kitu. Mano vyro sesuo dirba kelionių agentūroje, taigi pradėjus domėtis vestuvėmis svetur, iškart sulaukėme palaikymo ir didžiulės pagalbos apsisprendžiant dėl vestuvių vietos bei jų organizavimo.

Kaip reagavo tėvai, draugai?

Galiu pasidžiaugti ir pasakyti, kad tėvai į šią mūsų idėją reagavo labai teigiamai ir šventės idėją palaikė. Prieš išvažiuojant į kelionę mūsų draugai mums įteikė mažytę dėžutę, kurią pažadėjome atidaryti tik po vestuvių ceremonijos. Kaip ir žadėjome, viską vykdėme sąžiningai. Išpakavę šią dovanėlę radome telefono atminties kortelę, kurioje buvo nufilmuoti patys šilčiausi ir nuostabiausi linkėjimai nuo mūsų šeimų, artimųjų ir geriausių draugų mūsų vestuvių proga. Tai buvo tas paskutinis akcentas, dėl kurio drąsiai galėjome sakyti, kad viskas buvo tobula ir nieko netrūko. Kartu buvo ne tik nuostabi vestuvių ceremonija, bet ir praleidome puikų medaus mėnesį.

Ar nebuvo keista vienai, be mamos ar draugių, ruoštis ceremonijai?

Pati esu labai jautri, todėl tikėjausi, kad organizuojant vestuves užsienyje pavyks išvengti jaudulio ir drėkstančių akių. Tačiau, nepaisant, kuriame pasaulio kampelyje esi, jaudulys nuo to nesumažėja. Dėl didžiulio laiko skirtumo Lietuvoje ir Jamaikoje mūsų vestuvių rytas prasidėjo labai anksti, bet vyras rado laiko nueiti į sporto klubą, o aš laisvą laiką skyriau pasiruošimui. Netrūko ir skambučių bei žinučių iš artimiausių žmonių.
Nuotrauka iš asm. arch.

Kaip pasirūpinote savo įvaizdžiu?

Makiažu bei plaukais rūpinausi pati, kadangi vietinės grožio specialistės yra labiau pratusios prie tamsiaodžių moterų, taigi jų grožio ir stiliaus supratimas palyginti su europietišku yra kiek kitoks.

Kaip prasidėjo jūsų vestuvių diena?

Didžioji laiko dalis, skirta pasiruošimui, vyko kartu su vyru, nes norėjome tai įamžinti ir nuotraukose, bet mane su nuotakos suknele vyras pamatė tik per vestuvių ceremoniją. Nors viešbučio kambarį ir mūsų ceremonijos vietą skyrė vos keli šimtai metrų, prie viešbučio kambario manęs laukė atvira balta vestuvinė mašina.

Kas vyko toliau?

Man žengiant į ceremonijos vietą, grojo mūsų pasirinkta muzika, o manęs jau laukė būsimas vyras su pastoriumi. Visa ceremonija vyko anglų kalba, išskyrus mūsų įžadus, kurie visą ceremoniją pavertė tik dar labiau ypatinga, kadangi jie buvo asmeniški, kurti iš visos širdies ir be mūsų šių žodžių daugiau niekas nesuprato.

Ar laikėtės Jamaikos vestuvinių tradicijų?

Kiek neįprastas akcentas buvo tai, kad vestuvinį tortą vienas kitam, pagal jų papročius, turėjome duoti rankomis, be jokių įrankių. Žinoma, kaip ir priklauso, buvo ir vestuvinis šokis, kurį šokome basi paplūdimyje. Vakare mūsų laukė vestuvinė vakarienė, užkandžiai ir šampanas kambaryje, o kitą dieną pusryčiai lovoje su šampanu.

Kiek laiko organizavote šventę?

Visu mūsų vestuvių dienos organizavimu pagal mūsų išreikštus poreikius rūpinosi vestuvių koordinatorė Jamaikoje, derinimas vyko telefonu bei el. paštu. Atvykus į salą liko tik išsirinkti vestuvių ceremonijos vietą, sudalyvavus degustacijoje, nuspręsti dėl torto, išsirinkti vestuvių vakarienės vietą ir susidaryti valgiaraštį.

Ar daug kainuoja vestuves surengti egzotinėje šalyje?

Tokios vestuvės mums kainavo daugiau nei du kartus pigiau, negu būtume organizavę šventę Lietuvoje. Visos vestuvių paslaugos pradedant dokumentų tvarkymu, baigiant vestuviniu tortu, gėlėmis ir vakariene buvo nemokamos, ši sąlyga galioja apsistojus viešbučių tinkle „Sandals“ ilgiau kaip trims nakvynėms. Mums teko pasirūpinti vestuviniais drabužiais ir žiedais. Jokių papildomų vestuvinių rūpesčių, nuostabus oras ir pasakiška vieta – telieka mėgautis vienam kitu.
Nuotrauka iš asm. arch.

Su kokiomis problemomis susidūrėte organizuodami vestuves užsienyje?

Vienintelis nedidelis trūkumas, kad santuokos dokumentai atkeliauja tik per kelis mėnesių nuo santuokos datos. Taigi pavardės keitimas ir santuokos registravimas Lietuvoje šiek tiek užsitęsia. Tačiau visa procedūra gavus dokumentus užtrunka tik vieną dieną, o santuokos data įrašoma, kada Jūsų santuoka buvo užregistruota Jamaikoje.

Ką patartumėte būsimoms nuotakoms, kurios svajoja apie panašią šventę?

Jeigu kyla minčių apie vestuves dviese, tačiau dvejojate – nedvejokite. Tai diena, skirta Jums, todėl mėgaukitės ja ir visą dėmesį skirkite tik vienas kitam. Prieš kelerius metus išgirdau vienos iš Lietuvos žinomų moterų, kurios vestuvės taip pat vyko užsienyje, išsakytą nuomonę, kuri man taip pat yra labai artima: „kai pamatai savo antrąją pusę, laukiančią tavęs, kad kartu galėtumėte ištarti svarbiausią „taip“ savo gyvenime, supranti, kad nuo šiol jūs ir br jausite dviese, nes tokia santuokos prasmė ir yra.“
Ar jau skaitei apie:
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai