Pirmąkart Lietuvoje paroda „Mamos vestuvinė suknelė“


TĖČIO PAREIGOS DUKROS VESTUVĖSE

Įsimintina ir kvapią gniaužianti vestuvių akimirka – tėčio ir mažosios jo mergaitės žengimas prie altoriaus. Tai gražus simbolis ir jaudinanti akimirka, kai atsiskleidžia dukros ir tėvo ryšys ir parodomas tėvo pasitikėjimas žentu. Ši akimirka išspaudžia ne vieną ašarą ir sukelia gražiausias emocijas. Juk tėčio mergaitė užaugo ir atrado vyrą, kuris pavergė jos širdį. Tačiau tėčio širdyje ji visada išliks jo mažoji dama, kurią reikia globoti ir ginti. Tėtis dukros gyvenime yra lygiai toks pat svarbus kaip ir mama. Jo vaidmens nesuvaidins niekas kitas, jis tarsi įkvėpėjas, pats stipriausias ir protingiausias. Dukroms reikia to, ką tėčiai turi geriausia – stiprybės, drąsos ir tvirtybės. Tik mylimo tėčio kantrybė, meilė, rūpestis ir nuolatinis palaikymas padeda merginai tapti tokia moterimi, kokia ji yra tą dieną žengdama prie altoriaus!

Pristatome jaudinančias nuotakos ir tėčio akimirkas!

Nuotraukos iš bridalguide.com
Nuotraukos iš theknot.com
Nuotraukos iš theknot.com
Nuotrauka iš  wed.lt                                                                                                            Nuotrauka iš Linas Dambrauskas
Nuotraukos iš pinterest
Nuotraukos iš pinterest

Tėčio pareigos vestuvėse

Štai keletas būdų, kurie padės tėčiui dalyvauti ir būti reikalingam Jūsų didžiąją dieną.
1. Dukros lydėjimas prie altoriaus
Tai tinkamiausias būdas išreikšti ir parodyti meilę. Tėtis laikydamas savo dukros ranką padeda jai tvirtai žengti pas savo išrinktąjį. Juk tikroji tėčio pareiga – perleisti dukrą į kito vyro rankas. Ši akimirka nuotakai ir tėčiui yra jautri ir be galo graži. Dažnai jausmai perpildo krūtinę ir neišvengiamai pasipila laimės ašaros.
Štai jaudinantis įrašas, kuriame paprastai vežimėlyje sėdintis tėtis savo dukrą vestuvių dieną nustebino. Ypatingą dieną jis atsistojo ir palydėjo ją prie altoriaus. Tėtis kelis mėnesius kentė varginančius kineziterapijos seansus siekdamas įgauti jėgų ir nuvesti dukrą prie altoriaus.
2. Kalba
Tėtis per vestuves gali būti pirmasis žmogus, kuris pasakys gražią kalbą ir pasveikins jaunuosius sukūrus naują šeimą. Pateikiame išties jaudinančią tėvo kalbą per dukters vestuves; jaunikis net apsiašarojo.
3. Tėčio ir dukros šokis
Tėčio ir dukros šokis yra viena svarbiausių vestuvių akimirkų, tačiau šokis ne visada privalo būti graudinantis. Įsitikinkite patys!
4. Padėkoti už atvykimą
Nuotakos tėtis turėtų sutikti svečius ir jiems padėkoti už atvykimą. Tai gražus būdas sutikti svečius ir susipažinti su nepažįstamais žmonėmis.
5. Užtikrinti, kad dukra laiku atvyktų į ceremoniją
Tėčio pagrindinis darbas vestuvių dieną yra užtikrinti, kad jo dukra laiku atvyktų į ceremoniją ir nesijaudintų.

 Ar jau skaitei apie:

 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai